Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ste kaj potrebni danes???

ste kaj potrebni danes???

drugače pa, lahk misliš name…sem jaz zadnjič nate, ko si omenil rdeče tange…pa nek travnik sva imela v ozadju…sam bika ni blo v bližini…

le daj, ruby…

Jaz imam čisto dovolj velikega pa še zdaleč ne presega 20 cm. 😉 Boli mene kolikšni je. To pride isto kot – kdo ma lepšega otroka. Moj je najlepši, ker je dejansko objektivno lep in fertik. Enako velja za skupek mišičevja prepletenega z žilami. Mljask! Lep je. In ravno pravšnji.

bravo!!! zato ga pa tko z veseljem uprabljaš – ker ti je všeč!!!…no, tud jaz sem s svojo čist zadovoljna…je pa res, da rada jaham in v tem položaju bi me kaj viška cm že bolelo…

mene osebno ne ljubči!

ma tud tebe je…

Super si, saj vseskoz to ponavljam!

Pa ne verjemi, resnico govorim!

Hočem resnično, iz tvojega življenja, ne izmišljeno!

kar na postlco maxica?

hahaha, ti!!!! v smeh me spravljaš…ti mal sladka usta z milom sperem, boš drugače zvenel!?

Hej, ma kaj je z vami ljudje?! A noben nima nobenega nujnega ali pametnejšega dela, kot tle po forumu govoričiti o drkanju v delovnem času. Heej, halooo!? Namesto da toliko drkate in pišete o tem, kako drkate, bi raje prišparali energijo in lepo vsak dan večkrat dooobro nategnili partnerko/ja (he, odvisno od nagnjenj).
Nič, moram nehat, energijo je treba šparat.

Dio,
pa lepo drkite naprej!

Prav če te ne morem prepričat!
Muči pa me res kako bi te dobil in se pošteno povaljal s tabo!

ma ja, srečo imaš, da se ti z vsemi štirimi upiram…hehe…

Hvala upam, da mi ne bo preveč v glavo stoplo

Smolo, ne pa srečo!!!

ja, glavce pa le ne dvigni preveč!

hmm…zaradi mene če si ga 10x v službi ….če je doma vse tako kot mora biti…..tudi v samozadovoljevanju je čar…,let´s do it :))), aja sej manj jo je manj je za dol pojest al pa manj za pucat….;)

fantje, moški veselo na delo..:)))

Zaja

http://www.unikatnazaja.blog.siol.net/

Nej bo “For her eyes only”, ane. ;-)))

BTW
Poleg lepega ljubljenja sem potreben nežnega božanja in šepetanja. Precej in zelo.

Bom poskusila…

…hm, ja, tudi na posteljo, predvsem sem hotla reči, da si bom vzela malo več časa, kot bi mi ga dovolilo gostovanje na wc-ju….-;)))

Ma, saj, če rečem iskreno… bi tut morda na wc-ju, kdaj….tako za adrenalin…samo ne sama… ;P

heheh…pa ti si mi res sumljiv….-;P

btw; …sumljiv (beri znan)…..-;)))

Če boš domišljava, bom hud!

Tako zadevico bi pa jaz gledal, veš! Hmm, sam kako se zadržat ne vem..

Najbrž je on tisti, ki te gleda iz sosednjega bloka…

New Report

Close