Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ste kaj potrebni danes???

ste kaj potrebni danes???

Če bi ti dovolila gledat, bi bla pač zlo vesela, če ni bi vstrajal pri gledanju…hehe, kje pa prav pričakovala bi, da se vključiš….-;))

ne, ne…on je na sumu, da je ravno tisti, ki ne samo, da gleda, ki tut dela….-;)))

Ampak včasih paše…

Da si domišljava? Ne vem, vsaj meni ne. Morda pa si mislila na komplimente, ki ti jih trosim? Ti pa res najbrž pašejo…

Oh maxica, saj veš da če bi bil že zraven se tvojim čarom ne bi mogel ubraniti

Vsak komplimen je lepo slišati in se jih ne branim je pa še toliko lepše, če veš da držijo…..

opa!

Držijo, v tri dni ničesar ne bleknem!

hehe….seveda, če bi si bila enkrat že takole “iz oči v oči”…potem bi blo pač več kot, očitno, da z namenom…khm, kakšnim že….precej, jasnim, a ne..!?-;))))

Hvala

In kdor dela naj le jé. Zato en namig kje recimo preživet kakšen popoldan ta vikend, ki bo kot nalašč za UŽIVANJE.

Pejte (“s svojimi”) v osmico. Ta teden sta dve, ki sta preverjeno O.D.L.I.Č.N.I.!

Tale, k jo bom omenu, se izteka in jo lahko obiščete recimo jutri. VOGRSKO (do nedelje, 6. novembra). Pri Mimici, Vogrsko 97 (Volčja Draga). 041-363-205. Ena A!

V KUBEDU na Primorskem pa je pristna osmica, kamor se boste zihr vrnil, ko jo enkrat obiščete. Ma tok dobre domače hrane, še posebi štruklov ni nikjer! “Bobići” je tut neki kar morate poskusit. Lepo na izi si vzamete in uživate par uric. Osmica Jakomin, Kubed 57/a, (Gračišče), Tel: 05 / 65 71 208, GSM: 031 / 553 644. Tuki se lahko clo srečamo. ;-)) Jakomin je po moje najbol Osmica, kar jih je. Nasledn tedn pač dva dni bol mn jejte pa se nou nč poznal’. 😉

Da ne bom sam o hrani fantaziral. Dons mi tut paše božanje in šepetanje. Itak sem pa Hedonist po duši, tko da se vse kar je fajn, prepleta. ;)))

hehe….osumljen ni nujno tudi kriv….-;))

….. cup na kalup, četri babe jedan zub. ;))

Amen! Krivdo mu je treba še dokazat! Aj uona bi gilti!!! :)))

Mojega že tako poznam, da lahko na podlagi sperme opazim si ga je vrgu… na roke ali ne…najbolj se to opazi recimo, ko ne seksava par dni…

In ko sem napisala, če vaše nič ne opazijo, sem predvidevala, da ste zato tako potrebni, ker doma ne seksate tako pogosto in pač seksate drugje ali si ga mečete na roko. In kako vaše nič ne odreagirajo, ko recimo pride doma spet seks na vrsto in ni cel zaliv sperme, ampak le mali pljunek, kot ponavadi, če se seksa vsak dan. Tako dragi moj KIR, tole sem imela v mislih, ti si me razumel čisto drugače kot je bil moj namen. Učim se rada,celo življenje se bom, ti me kar nauči nekaj novega..komaj čakam,))…nisem vseved in nikoli nisem nikjer tdila, da tudi pri nas kdaj ne seksamo po teden dni,če bi trdila drugače bi lagala kot vsak tisti, ki pravi da seksa vsak dan…so dnevi ko ga ni in tako je povsod!

-;)))))

Krivdo lahko tudi naprtimo nedolžnemu….in dokazi se lahko podtaknejo….-;)))

Če nekoga dobro poznaš-čutiš, opazis vse!

Šepetanje najbolj “strese”, če je direkt na uho…ali pa tako malo na zatilju, da se čuti na vratu tudi njegov dih, uf…no, to slednje mene “ubije”….

“Zaliv” spreme je lahko velik kot Mehiški, lahko pa je samo Piranski. Na kolčino precej vpliva odpočitost/utrujenost. Lahko abstiniram nekaj dni. Tako drkanja kot ljubljenja. In zaradi enostavne neprespanosti uspem izvrči vsega za en bogi pljunek goste osladnosti. Veš. Tko je to. Ni samo en pogoj dovolj za zaključek, čemu je “tokrat” količina sperme manjša.

Sam tok, da ti mal razširim teorijo. ;-)))

Đast put mi in de đejl! ;)))))

Samo toliko, kot sem ti že omenila..imaš prav ja..o tem bi se dalo pisat veliko..nikjer nisem trdila da je vsak tak kot moj…ampak jaz poznam mojega in po mojem sem sklepala in napisala kar sem…pri tebi je lahko drugače, pri drugem spet drugače…me tudi ne zanima…napisala sem kar sem in tako ostaja dragi;))..prepričana pa sem, da če nekdo ne seksa dalj časa…ima več sperme, kot, če vmes seksa..pa tudi tu ni pravila..nekdo jo skupaj spravi baje le za pljunek, nekdo za cel ocean..to mi je jasno kot tebi..ampak o tem bi lahko pisala romane;))midva oba…in se vmes še ornk sfajtala…kot ponavadi..;))

In ti zašepeta: “Ženska kako lepo danes dišiš! Je tole vanilija?” Potem pa ti z zobmi, čisto narahlo potegne preko vratu. Tako, da se ne pozna nobena sled. Samo naježena in otrdela koža. Potem pa ti s prsti potegne skozi lase in te še bolj strastno poljubi za uho. Ti pa od užitka čisto trda! Samo rožnato meso se mehča. Fajn, a?

Uf.
Fajn, ja!

Hihi, čeprav nisem maxi…..

No sj zdj jo mate…sam v drugi temi 😉 Ah KIR sam tale je nazalost izmisljena 🙂

www.studentarija.net

Zakaj se meni zahvaljuješ? Zahvaliti se moraš materi naravi, ki te je ustvarila ljubko…

New Report

Close