Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ste kdaj in zakaj slišali ali izrekli besedo

Ste kdaj in zakaj slišali ali izrekli besedo

“prasica” ali “prasička” med seksom? Vem kdaj paše, nevem pa zakaj bi mi pasala ravno med seksom? Kje je pomen tega? Kaj je s tem mišljeno?

enkrat sem se pogovarjala s kolegom nekaj v zvezi s sexom, pa mi pravi, da on zelo rad reče “ajde prasica dej ga …”

ko so mi prišle besede v uho sn ga sam ozmerjala in prav zameru se mi je, ker zveni tk ponižno.FUJ
zame nimajo pomena.osebno mam raje kej bolj sladkega in porednega, vendar ne na tak način.

*

🙂
madonca si ga okregala….”pras*a”! hehe

mogoče samo “prasička”, ampak točno vem, da ni mišljeno slabo ali grdo…

Moraš govorit prasica, da se ti sploh dvigne…misliš na nuno iz filma, da ti ne pride prehitro…in potem se zdiš dost primeren za delit razne jako pametne nasvete. jao jao….

Sem slišala; ampak (žal) ne med sexom…….

slišala … tud dala tak “kompliment” … namen? hm, kurjenje seveda … ne tako kot pri mojčki 🙁

normalno.
tk se ne more obnašat.
glej, da se boš ti lepše, ko… :):):):):):)

*

Ta izraz(prasica) naj bi pomenil odlična v postelji,zelo privlačna sexi bejba,katero je treba zelo dobro obdelati.

Ja točno to. Kadar rečem prasica, mi pride, kadar ji rečem nuna, mi pade.

Ja, to sem mislil tudi jaz, samo nimam filinga, da bi me zraven še zakuril. Bolj vroče pa si je misliti, da je prasica v pravem pomenu besede, npr., da se je prej dajala dol z drugimi ali pa se še vedno, da se razkazuje in je na lovu. To bolj zažiga.

že že…
sam za moje pojme lahko to poveš na drug način, z drugimi besedami, ki bojo imele isti pomen, vendar bojo lepše zvenele :):)

*

Ali pa recimo,ko vidim dobro sexi bejbo si mislim:vauu kako dobra prasica.Kako bi jo…

slišala, slišala, pa prav pasalo je:)

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Točno res zveni malo grobo a v navalu strasti ne razmišljaš kaj bi ji rekel.

A s tem to tudi dejansko misliš? Mislim, da ni to samo neka prispodoba…

Pasalo samo kot grda beseda ali si tudi pomislila, da je imel pravzaprav prav?

Pristojalo mojemu trenutnemu obnašanju – pa ne v obliki zmerjanja, ampak pohvale:)))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Se povsem strinjam! Recimo tista preizkušena: “KAJ BI JI DELAL!!!”

LP YAZZO

pa ja….
:):):):):)

*

Veš kak je – po mojem si nekateri moški na ta način subtilno skušajo pridobit dominanco v odnosu. Ali pa gre za nekakšen ego-futer, ki ga potrebujejo pred kolegi. Jaz druge razlage ne najdem.

LP YAZZO

Subtilno??? No ja…

..ja komaj te čakam….te kar čutim….bom previden…
ampak glasen pa strasten pa bom….

Ja – subtilno. V smislu da nimajo jajc, da bi si položaj kakršnega si želijo v odnosu vzpostavili na kakšen drug način.

LP YAZZO

V tem pa ne vidim logike…?

New Report

Close