Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste kdaj zares zalotili partnerja…

ste kdaj zares zalotili partnerja…

Tisti, ki ste bili prevarani..ste kdaj zares zalotili partnerja z drugim v postelji, npr. pri vas doma ali so to bolj filmske scene? In če ja, kako ste reagirali, kaj dramatičnega ali ste odšli?

Aja, še link:

>http://www.terme-olimia.com/si/namestitev/fotogalerija/

KAJ JE NA TEM LINKU?

Si mal zašla s teme…

Malo si se zmotla – hehehe – in k napačni temi prilimala linke.

lp,

N.

Joj se opravičujem. Upam da ne boste hude.

Jaz sem mojega napelala na eni čvekalnici, da mi je vse povedal..da je brez punce, da re na morje …da bi šel na kavo ….
Na koncu sem mu napisal še telefonsko …. mojo .
Pa mi cepec napiše ..sej sem vedel da si bila ti.
Znajdejo se matr…še ko ga najdeš na kakšni bo trdil ,da to ni on.

hohohohoho, zjurfu, tale je pa dobra.

Jaz sem mojemu ugotovila preko sms-ja. No bivšemu. Ko je pisal ženski osladne sms-je itd. Čeprav je rekel, da je to zanj zabava zame ni bila in je spokal. Je rekel tako luštne in sexsi punce kot ti ne bi nikoli prevaral sem rekla si me že…….Sms-ji so bili res čisto taki, da se je videlo, da sta se dol dala ali da se bosta v kratkem. Sedaj imam ok moškega vsaj upam – ne dam pa več pa za nobenega moškega ogenj v roke ali žensko če bi bila istospolno usmerjena:-).

Aha, kaj pa si ti delala na tej čvekalnici?! Prav tako bi on lahko rekel, da te je napel…

ne razumem, klea!?? Kaj nisi ravno pisala, da te skrbi, ker je otrok padel na glavo..Zdaj pa spet…bedarije sprašuješ…

Ojoj, šele zdajle sem to videla, namreč včeraj je bila pri meni moja pubertetna sestrična in potem, ko sem nehala pisat svoje sporočilo o padcu na glavo, se je usedla ona in mal brskala in spisala zgornji post pa seveda kar z mojim nickom! Mulki je bilo zanimivo, ko še nikoli ni bila gor. Mislim…kaj naj rečem, se opravičujem.

sREČKOVIČ, ON ME NI MOGEL NAPETI, KER NI VEDEL KDO SEM.jAZ SEM PA VEDEL OD ZAČETKA KDO JE ON.
Če si kaj na čvekalnicah potem veš kako se da dobro zakamuflirati in kako začetnike najdeš v sekundi…

New Report

Close