Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste kej zaljubljeni?

Ste kej zaljubljeni?

Pofočkajte se tisti ki se vam zadnje čase to dogaja.

Popolna nezbranost, metulji v želodcu, zasanjanost, zadet nasmešek na obrazu….POPOLNA ZALJUBLJENOST.

Evo, prva!:)

evo me…sedmo leto teče….

Popolna nezbranost – totalno drži,
metulji v želodcu – sem lačna,
zasanjanost – jaz bi šla spet na moooorejeee,
zadet nasmešek na obrazu – od slabe vesti, ko vstopi šefica v pisarno….
POPOLNA ZDOLGOČASENOST IN LENOBA

uf nisem bla zaljubljena ze ene tri leta…pa pomoje ne bom vec :))

mogoče čisto malo, mickeno

ampak v nekoga, v katerega ne smem bit, tako, da se brzdam

teichi….ko boš najmanj pričakovala te bo zadel kot strela z jasnega….tudi jaz sem včasih tako govorila….in takrat ti želim, da bi bil on TISTI…..:))

:)))

ja, spet 🙂
ampak v istega :)))
T.

Dvojno, v moža in malega lumpa, ki brca v trebuščku!!!!

lp, ewy

:)))))))))))))))))))))))
Tale je bla pa močna!!!:)))))))))))

moj post ???

po moje katkin

Jaz pa zelo. Tudi v nekoga, v katerega nebi smela bit. Sam za razliko od tebe se ne brzdam in nama je lepo. Upam, da bo trajalo še nekaj časa :)))))

Bolj kot zaljubljena sem zadnje čase nataknjena… :S

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Tvoj tvoj:)))))))

Sedmo leto totalne zaljubljenosti.

Veš kako bi po sedmih letih take zaljubljenosti zgledala tvoja krvna slika????:)))))))))))))

Po moje te ne bi blo več med živimi.

Najbrž si že pozabila kako je ko si ZALJUBLJEN. Kako to zlgeda ta prvi mesec, ko ne ješ ne spiš, samo nanj misliš, ko te od njega vse boli…..

O tem sem govorila.

po sedmih letih ljubim….ampak pogosto, zelo pogosto me pa zagrabijo občutki, ki jih je opisovala avtorica posta…..tako da…..moja krvna slika je čist ok…..

hvala za skrb

Jest tudi že dve leti fuuuulllll zaljubljena, zadnji mesec pa prav nenormalno (sem tik pred poroko) hihihihi…

midva sva pa skupaj od 23.6.2006… oh, kako je lepo :))))

ja, po enem letu sem še ful zaljubljena v svojega fanta, ki me še vedno noro privlači.

Hehehehehehehehehe
Ta je pa zmagovalna!!!!!

Jaz bom imela kar ta nick, ker mi nikoli ni nič jasno, če bi jokala zaradi nesrečne ljubezni, potem bi vedela, da sem zaljubljena (vsake pet minut se zjočem:-))))))

a

bolj se sekiram, ker si mislim, da nisem vredna njegove ljubezni in morda jočem zaradi tega, ker se ne spoštujem dovolj

kdo bi vedel, zakaj jočem………..

New Report

Close