Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste koga odrezali iz življenja?

Ste koga odrezali iz življenja?

Trenutno bi rada odrezala poslovnega partnerja oziroma bi se rada odrezala, s katerim sem primorana delat. Izvaja hud mobing mad mano. Zal mi ne uspeva…

Vso druzino sem odpikal zaradi custvenih manipulacij. Posledice se vedno cutim. Nobenmu tega ne privoscim.

Ne rezat ljudi, če ti res ne škodujejo. Meni je žal,da sem ene skenslala…. samo si mlad, prevzeten…
Nekaj sem jih kliknila, pa me nihče več ne šmirgla. Vse pozabijo, vso dobroto…. ena sama napakica – te ni.
Ja mene režejo drugi. Ničesar ne oproščajo. Vse za nazaj je nič.

Veliko jih je, predvsem pa tiste, ki so se res zelo nespostljivo obnasali do mene.

Jaz te razumem. In mi ni do pogovora. Vem pa, kako je.

Kakßne posledice pa?

A to je en tak primer, ko cela kolona na AC v napačno smer vozi, samo ti greš prav?

A to je en tak primer, ko cela kolona na AC v napačno smer vozi, samo ti greš prav?
[/quote]

Ne to je primer kako si svoboden, kot ptica, ko skenslaš moteče elemente 😉

A to je en tak primer, ko cela kolona na AC v napačno smer vozi, samo ti greš prav?[/quote]

To sem tudi jaz pomislila… ne rečem, da kdaj koga odrežeš iz svojega življenja. Ampak pri normalnih ljudeh to ni pogosto in ni ogromno število ljudi. Tak človek bi se lahko malo zamislil tudi nad SABO.

2 in pol, ostali so na čakanju.

Veliko.
Mi je pa interesantno ta fejsbuk in zbiranje prijeteljev. Pokazal nečak koliko prijateljev ima in ga vprašam s kolikimi se druži. Pa ni kapiro.

In to z veseljem. Upam, da se karma naredi svoje:):)

Razlog?

To sem tudi jaz pomislila… ne rečem, da kdaj koga odrežeš iz svojega življenja. Ampak pri normalnih ljudeh to ni pogosto in ni ogromno število ljudi. Tak človek bi se lahko malo zamislil tudi nad SABO.
[/quote]

Saj sem se zamislil nad sabo in ugotovil, da teh ljudi ne potrebujem v življenju. Zdaj, ko sem jih odrezal sem srečnejši in uživam ob sebi podobnih ljudeh.

V bistvu vse, kateri so mi praznili energijo, nazaj pa nisem dobil nič. Nisem jih črtal, enostavno nisem delal nič na temu, da bi jih obdržal. Zanimivo pa je, da tisti ki so OK, se z njimi enostavno pogovarjam ali podružim tudi, če jih10 let nisem videl…

Razlog?
[/quote]
Hodla osvajat mojega moža… Pošiljala slike in ja, skoraj ji je uspelo… Moj mož zadnji čas pošteku kaj in kako…
Zato upam, da karma povrne, ker jaz maščevanja nekako ne uporabljam…

Sem odrezala več ljudi, predvsem takšne, ki so mi pili energijo. Če sem bila parkrat po druženju z njimi izžeta, sem se odklopila od njih.

odrezala jih več in tudi sama bila odrezana

Dve “najboljši” prijateljici:
– prva je zlorabila moje zaupanje
– druga je enostavno na koncu začela samo jemat, vračat pa nič. In to zame ni več prijateljstvo.

sestrično sem skenslala, ko sem ugotovila, da sem vedno jaz tista, ki se trudi za druženje in se mi je zazdelo, da se ji vsiljujem.
je bila strašno užaljena potem.

Eno res zelo dobro prijateljico. Ko sva se z možem ločila (on je zapustil mene, ker se je zatrapal v neko mlado bejbo), se je ta moja “prijateljica” odločila, da bo hkrati moja prijateljica, prav tako pa od bivšega moža. Ona bi se še vedno družila z obema kot se je prej, ko sva bila še skupaj in ji ni bilo jasno, zakaj bi se moralo karkoli spremeniti.

Sem jo odrezala, pa je ostala samo prijateljica od mojega bivšega. Mi ni žal.


Zakaj pa ne bi smela biti še naprej prijateljica tudi bivšemu možu? Razen če je povzročila vajino razvezo, to je razumljivo, da jo skenslaš. V prineru, če ni imela prstov vmes, pa ne morem razumet. Kot v prvem razredu – če se boš družila s Špelco, potem jaz nisem tvoja prijateljica…


Zakaj pa ne bi smela biti še naprej prijateljica tudi bivšemu možu? Razen če je povzročila vajino razvezo, to je razumljivo, da jo skenslaš. V prineru, če ni imela prstov vmes, pa ne morem razumet. Kot v prvem razredu – če se boš družila s Špelco, potem jaz nisem tvoja prijateljica…
[/quote]

A ti lahko razumeš človeka, ki ga boli in je prizadet? Mož me je varal skoraj 2 leti, preden sem odkrila! Bila popolnoma šokirana, podrl se mi je svet! Varalica lažniva pa še kar ne bi priznal, če ga ne bi skoraj dobila “na delu”!!!
Da te vprašam po domače: je to res moja prava prijateljica, da ne pokaže niti kančka empatije do mene in želi še naprej prijateljevati z lažnivim pras.cem??? A z menoj bo hodila na kavo, da ji bom tam na rami jokala, kako mi je hudo, dokler pač nisem pra.sca prebolela, potem bo šla pa kot njegova prijateljica z njim na pijačo in mu razlagala, kako je njegova bivša žena še vedno strta in kako še vedno vsak dan joka???

Sorry, taki ženski jaz ne zaupam prav nič več.

Ja, sem. Kar nekaj ljudi sem skenslala popolnoma. Pa se mi dozdeva, da bom morala zelo kmalu še enega. žal.

Odrezala sem taščo in počutim se osvobojeno!

New Report

Close