Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste koga odrezali iz življenja?

Ste koga odrezali iz življenja?

A ti lahko razumeš človeka, ki ga boli in je prizadet? Mož me je varal skoraj 2 leti, preden sem odkrila! Bila popolnoma šokirana, podrl se mi je svet! Varalica lažniva pa še kar ne bi priznal, če ga ne bi skoraj dobila “na delu”!!!
Da te vprašam po domače: je to res moja prava prijateljica, da ne pokaže niti kančka empatije do mene in želi še naprej prijateljevati z lažnivim pras.cem??? A z menoj bo hodila na kavo, da ji bom tam na rami jokala, kako mi je hudo, dokler pač nisem pra.sca prebolela, potem bo šla pa kot njegova prijateljica z njim na pijačo in mu razlagala, kako je njegova bivša žena še vedno strta in kako še vedno vsak dan joka???

Sorry, taki ženski jaz ne zaupam prav nič več.
[/quote]

…po možnosti je še za njegovo prikrivanje vedela …

…po možnosti je še za njegovo prikrivanje vedela …
[/quote]

Na to sem tudi jaz pomislila. In po moje je vedela.

Tudi jaz sem odrezala prijateljico, za katero se je izkazalo, da to ni. Ko je bila v stiski, se je vedno obrnila name in sem ji pomagala iz težke življenjske situacije. Ko sem bila sama v podobnem položaju in bi lahko zadevo rešilo eno majhno dejanje z njene strani, pa se ni niti zmenila zame, ker bi morala malce iz svoje cone udobja..ni hujše bolečine kot dobiti nož v hrbet od prijatelja. Potem je čez čas hotela obnoviti stike in sem se najprej razveselila, da morda lahko greva čez zgodbo iz preteklosti, nato pa sem drugih virov ugotovila, da zato, ker nekaj rabi od mene. To pa je za moj okus popolna izdaja nekeha odnosa..ne vem, kako so lahko nekateri tako brez empatije. Sedaj še kdaj kaj slišim o njej in sem le vesela, da ji nisem šla na limance..


Hodla osvajat mojega moža… Pošiljala slike in ja, skoraj ji je uspelo… Moj mož zadnji čas pošteku kaj in kako…
Zato upam, da karma povrne, ker jaz maščevanja nekako ne uporabljam…
[/quote]

Razumem. 🙁

A ti lahko razumeš človeka, ki ga boli in je prizadet? Mož me je varal skoraj 2 leti, preden sem odkrila! Bila popolnoma šokirana, podrl se mi je svet! Varalica lažniva pa še kar ne bi priznal, če ga ne bi skoraj dobila “na delu”!!!
Da te vprašam po domače: je to res moja prava prijateljica, da ne pokaže niti kančka empatije do mene in želi še naprej prijateljevati z lažnivim pras.cem??? A z menoj bo hodila na kavo, da ji bom tam na rami jokala, kako mi je hudo, dokler pač nisem pra.sca prebolela, potem bo šla pa kot njegova prijateljica z njim na pijačo in mu razlagala, kako je njegova bivša žena še vedno strta in kako še vedno vsak dan joka???

Sorry, taki ženski jaz ne zaupam prav nič več.
[/quote]

Pravilno si se odločila. Žal ni bila prava prijateljica. No, jaz zase vem, če bi mojo prijateljico varal mož, ne bi niti podrazno ostala njegova prijateljica.

Svoje mulce in bivšega dedca. Preprosto so me utesnjevali s svojimi fintami.

Če me nekdo resnično prizadene, užali, je nasilen…lahko tudi psihično. Če tega s pogovorom ni mogoče rešiti in če z enakim ravnanjem vseeno nadaljuje. Ja, 1 osebo sem recimo, izbrisala. Pa bi bilo vseeno dobro, da ob kakšni kavi to vseeno rešiva. Že dolgo je tega, ampak ne bi rada, da me ta stvar gloda še naslednjih 40 let, pa čeprav se nanjo spomnem samo 1krat letno.

Ja. Dojajilo mi je on off razmerje. Jaz vsakič čist podrta, ko sva šla narazen. On pa priskaklja nazaj in želi it dalje, kot da se ni nič zgodilo. Klicanje in vzdrževanje veze je prepustil meni, nekje na internetu je imel drugo intimno razmerje. Skratka… extremno čuden in asocialen pristop, ko je želel obnoviti prijateljstvo… sem odrezala. Mi je bilo grozno a sem vedela, da je bolje za oba, da prekineva agonijo in greva dalje.

Zaenkrat namenoma samo taščo. Smo se dolgo dobro zastopili ampak sčasoma so se odnosi kar hudo skrhali, ker ji nekaj enostavnih stvari ni in ni bilo jasnih.

Prijateljico oz sosolko. Nekaj casa sem bila skup z njenim kolegom, sva koncala, jaz bila potrta oz prebolevala. Zaradi tega razmerja bila ob vse finance. Ko sem ji pisala, da mi je hudo mi ni odgovorila kak mesec. Potem pa je zacela pisat in ji nisem vec odpisala. Hvalabogu sem se sama pobrala. Ze prej me je enkrat negativno presenetila, to je pa izbilo dno. Ni mi zal. Se pa je po kakem letu oglasil ta moj bivsi oz njej kolega, da me ona pogresa in naj se ji oglasim. Sem se samo smejala na glas, ko sem to prebrala.
Potem sem imela z enim par let razmerje, hladno vroce. Pac ko se je on spomnil. Tretjic sem ga koncno odrezala, da sem mu ze zagrozila naj se vec ne oglasa. Je se potem vseeno na vsake pol leta pisal, kao da se je zmotil. Na zadnje sem mu odpisala sam s vprasaj in je nehal. Odkar sem z obema zakljucila, mi gre na splosno boljse. Neverjetno, kako je to dober obcutek. So pa radovedni, kako ti gre sedaj brez njih. To pa ja. Ampak jim ne dam tega veselja.

Par toksičnih osebkov.

Tekom let sem ostala praktično brez prijateljic. Očitno si jih ne znam izbirati, saj so vse, ene prej, druge kasneje začele teptati po meni in me prizadele na različne načine, zato sem jih odrezala iz svojega življenja. Zaradi tega so zdaj moja prijateljstva bolj površinska in tematsko povezana. Z bivšo sodelavko se pogovarjava o poklicnih temah, z eno drugo o skupnem hobiju in tako naprej.

sem, tegale
https://www.delo.si/novice/slovenija/jankovic-s-tem-podjetjem-nimam-nic-223319.html

New Report

Close