Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste res radi samski?

Ste res radi samski?

Se več kot strinjam.

Res pa je tudi, da včasih rečem,d a sem rada samska, ampak to tistim, ki govorijo, da smo samski čudni, da je nekaj narobe z nami in tako naprej.[/quote]

Ja, te razumem. Saj takim itak nimaš kaj razlagat, da bi bila rada v zvezi.. Je res najbolje, da jim odgovoriš tako, kot jim pač odgovoriš.
jaz se veliko pogovarjam z ljudmi in nikoli ne rečem, da je kdo čuden, ker ni poročen. Vedno pa povem, da tudi, biti poročen, avtomatično ne pomeni nebes na zemlji in da se zalotim kakšen dan, ko bi zamenjala s samskimi 😉 takrat pa se ljudje odprejo (zgleda da zato, ker vidijo, da govorim iskreno) in mi povedo, kaj doživljajo kot samski.
No, jaz jim pa tudi povem, kako je, ko si poročen.. Ni vedno vse ravno tako lepo, kot se vidi iz samskega stanu :)) Vseeno pa sem raje poročena, kot da bi bila sama. (Razen kakšen dan, hehe)
Avtorica, želim ti, da srečaš enega fajn moža![/quote]

Ja, sigurno se ti odprejo, ker čutijo iskrenost. Takrat lahko potožiš. Vem,da ni vse lepo, če nisi samski. Vem pa tudi, da tisti poročeni, ki ste iskreni, ne pljuvate po samskih češ, da smo čudni. S takimi se je potem lažje pogovarjati.
Hvala za lepe želje 🙂

Tole je pa skrajno nesramno.
Glej, ne želim biti samska, to sem po sili razmer.
Ne vem zakaj bi bila brez hrbtenice? Potem samska niti ne bi preživela. Za delovati samski rabiš več poguma, več hrbtenice,več odgovornosti, ker preprosto moraš vse sam.
Egoisti, le zakaj?[/quote]

Pomoje ni letelo na samske po sili razmer, ampak na samske, ki tako hočejo. Ma, ne sekiraj se, eni enostavno mislijo, da je edino prav tako, kot sami delajo. Pa naj, njihova izguba.

Torej do seska in objemov ti ni. Vidiš ljudje smo različni. Eni pa to rabimo.[/quote]

Sicer si malo narobe prebrala, ampak ok.
Ja, različni smo si in prav je tako. Ne vidim težave.[/quote]

Samozadovoljevanje ne smatram za seks :).

No, sicer nisem samska, sem pa bila okoli štiri leta ravno po 30 letu starosti.

sama sem čisto uživala v samskosti, ampak je res, da sem imela ogromno samskih prijatlejic, s katerimi sem hodila na dopust in smo se imele zelo fajn – bolj kto npr. sedaj s svojim partnerjem. Znale smo se totalno odpičit.

Potem pa so prijateljice dobile partnerje in ni bilo več tako fajn, ker nisem imela koga za družbo – vse so namreč močno omejile stike z mano, ker so več časa posvečale svojemu partnerju…

Sicer si malo narobe prebrala, ampak ok.
Ja, različni smo si in prav je tako. Ne vidim težave.[/quote]

Samozadovoljevanje ne smatram za seks :).[/quote]

Tisto o objemih si narobe prebrala. Pa saj ni važno, ne bom se pregovarjala. Če hočeš kreg, oz. dokazovanje, da sem večji luzer, kot ti, z mano ne bo šlo. Kar se mene tiče, sem lahko večji luzer, sploh ni panike 🙂
Samo odgovorila sem na ponavljajoče se vprašanje zgoraj.

Sem prebrala ali vsaj preletela gornja pisanja…. Prav hecno je, kako se po vsej sili hoče samske prepričati, da morajo pogrešati objeme in seks.

Odgovarjam.

Včasih si želim, da bi bila samska, ampak izključno tedaj, ko bi moj gledal šport na tv, meni pa gre šport na živce. Zadevo rešim tako, da grem gledat tv v drugo sobo. Na živce mi gre tudi tedaj, ko kuham in moram razmišljati na to, da lahko skuham le tisto, kar on je – to pa je izključno krompir in meso in testenine…. Sama pa rada jem vse – on pa si kosila samo iz zelenjave ne predstavlja. Na dopust si nikoli nisem želela sama, ker mi je drugače dolgčas, pri dopusti vedno rabim družbo enega človeka. Drugače moram rečt, da grem lahko vedno sama na potep, po trgovinah, delam kar želim in spim kot želim, nihče me ne priganja in komandira. Moj mi pušča kar dosti svobode, ampak je pa res, da oba imava rada mir in sva si kar podobna.

Ne prepričati, sprašujem, če tega ne pogrešajo. Jaz sem samska in to močno pogrešam, poleg seveda vse ostalih stvari.

Za nisem rada samska

Oglasi se na mail, pa greva na kofi. In ne boš več samska vsaj za tisti trenutek.

Seveda bom samska :).

Seveda bom samska :).[/quote]

Ok samska ja. Osamljena pa ne 😉

sexator:
samska ne pomeni nujno osamljena
samska ne pomeni nujno sama
sama ne pomeni nujno osamljena
biti z nekom ne pomeni, da nisi osamljen, lahko imaš kup ljudi okrog sebe pa si osamljen – nesam je lahko osamljen

Vsakega dedca, ki se tu pojavi, napadete in črnite. če napiše, da je uspešen, ker je izboražen in ima dobro službo, ga ponižujete, da to nič ni. Če je brezposeln, je itak luzer. Če dosti športa, je obesedenec. če nič ne športa, je lenoba. Če gre kdaj na pivo, je pijanec. Če hoče seksat, je manjak; če noče seksat je aseksualni čudak. Če je prijazen, vam v rit leze in predvidevate, da je beden, če je neprijazen, je svinja. Če se opisuje kot uspešnega, je hvalisavec, če pravi, da je neuspešen, je zguba. Nikoli vam babam zmedenim nič ni prav, če ste v živo tako tečne in brezvezne, kot tu, se sploh ne čudim, da se vam dedci izogibajo.

Komplicirat pa znaš ja.

Komplicirat pa znaš ja.[/quote]

Ti pa mešati pojme. Saj upam, da razumeš zakaj sem odprla temo, za debato. Če bi iskala kofetarja, bi šla na kupid.com.

Pa kje ti to bereš? Kje so te teme?
Razen to se pa strinjam, če nič ne športa je pa res lenoba.
Če pa rad seksa je pa to čudovito.
Po mojem si samski že dolgo in zato kriviš ženske? Namreč takih tem, ki jih ti naštevaš, jaz ne vidim tu gor.
AJa, pa uspešni nimajo potrebe se hvalit, da so uspešni. To se vidi iz dejanj.

Komplicirat pa znaš ja.[/quote]

A še kar iščeš seks tu gor? Spet neuspešen?

Mislim ženske. Kdo vas bo razumel.

Ne ne iščem sexa tu gor. Eni ste očitno obsedeni in se morste zmeram zdraven pritaknit. A še vedno iščeš? A spet ta sexator. Mater ste tečni ljudje. A je nisem na kofi vabil?

In ji obljubila, da takrat ne bo več samska. Kaj pa to pomeni?
Pa tvoj nik?
Midva sva si že enkrat pisala pa se je izakazalo, da ravno seks iščeš.

ena mi je prišepnila, da nisi neki mačo, tud med rjuhami ne.

Evo, me že napadaš, pa sklepaš nekaj o meni. He he, tipično, to je to, kar pišem, v vsaki temi praktično vsakega moškega uporabnika napadate, ne glede na to, kakšno mnenje poda.

Evo, me že napadaš, pa sklepaš nekaj o meni. He he, tipično, to je to, kar pišem, v vsaki temi praktično vsakega moškega uporabnika napadate, ne glede na to, kakšno mnenje poda.[/quote]

Kje te pa napadam? Jaz v tej temi vidim le to, da si mene in ostale ženske popoljuval in napadel. Natrosil si kup zapisov brez neke podlage. Zdaj pa trdiš, da jaz tebe napadam. Jaz se branim tvojega pljuvanja po meni.

Kje se je javil kak športaš? Jaz bi ga koj imela. Daj link, da mu pišem.
Športniki so pa tako nori na seks, tako,da bo tega tudi dosti.

Tukaj itak same prfect mone, ki vse vejo….. tralala ….

In ji obljubila, da takrat ne bo več samska. Kaj pa to pomeni?
Pa tvoj nik?
Midva sva si že enkrat pisala pa se je izakazalo, da ravno seks iščeš.[/quote]

Pa dej ne teži. Itak, če bi šla na kofi ne bi bila sama takrat. A ti se vedno popolno izražaš. Itak prfect mona….

New Report

Close