Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste res radi samski?

Ste res radi samski?

Lubčka zate… :))))))))))))))))))[/quote]

A ne ne, to pa ne. Bo moj možakarček ljubosumen. :-)[/quote]

Ma enga čist majčkenga ti bom stisnu na ličke, da ne bo prehudo. :))))))))))))))))

Bolje kvalitetno sam, kot pa v nekvalitetni zvezi 🙂
Danes pa je kvalitetno vezo težko dobiti, če pa pride pa toliko bolje.
Tko da ne znam odgovoriti drugače na vprašanje teme 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Jaz pa poročena, pa vsak mesec poseksam kakšnega samca.

Raje sem samska kot pa v slabi vezi. Tako kot je že nekdo napisal.

Ko pa je veza normalna, napredujoča, razumavajoča, ljubeča je pa čisto normalno, da si želiš biti v vezi.

Meni so čudni no malo čuden izraz ljudje ;.), ki vztrajajo v slabi vezi samo zato, da ne dobijo pred znak samski. Ker roko na srce 70 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vez je kr nekaj in lahko komot rečemo, da so to ljudje, ki so samski kljub temu, da imajo nekoga kao v bližini ali so poročeni. Torej jim pomeni bližina več kot pa dobra veza. Zapravljanje življenja. Ali pa celo življenje borba za kanček pozornosti partnerja. Uf hvala lepa.

Če ni okoli mene nobenega s katerim bi si želela bit, ja, sem raje samska. Logično, ane?

Lubčka zate… :))))))))))))))))))[/quote]

A ne ne, to pa ne. Bo moj možakarček ljubosumen. :-)[/quote]

Pozabila si še: pa pameten je tudi in med vrsticami zna brat 🙂

A ne ne, to pa ne. Bo moj možakarček ljubosumen. :-)[/quote]

Pozabila si še: pa pameten je tudi in med vrsticami zna brat :)[/quote]

Mah, sem bila nekaj mesecev na spoznavnih portalih in mi zdaj, ko nisem več, občasno manjka malo e-flirtanja. 🙂

New Report

Close