Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste šli iz cone udobja?

Ste šli iz cone udobja?

Kako ste premagali strah in se prepričali, da se podate na drugo pot?

Kakšna je bila vaša situacija in raz logi za spremembo?

Nič ne bi spremenila, ker vedno živim točno tako kot mi paše, nikoli prek svoje volje in želja. Ne rabiš poguma za to. Stvar odločitve. In 90% situacij v življenju je bilo izven moje cone udobja. Ampak jaz s tem živim od rojstva. Bi rekla, da sem drzna, a ne predrzna. Mislim, da je radovednost tista, ki prevlada pri mojih odločitvah pa da nimaš strahu pred porazi. Da jih jemlješ kot odskočno desko.

 

Kaj pa je zate “cona udobja”? Lenoba, nesamozavest, mamin sinček ali kaj drugega? Se opravičujem, ker ne razumem tvojega vprašanja. Jaz imam vsaki dan cono udobja, si jo sama sproti naredim.

Vsakic, ko obcutim, da me kaj utesnjuje, omejuje, da se ne pocutim dobro, naredim spremembe, sem pac odvisnik od dobrega pocutja. Vcasih na boljse, vcasih pa tudi na slabse, nima veze, glavno, da se premaknem in da se nekaj spremeni, ce ni dobro, bom ze spet spremenila.

Vcasih cisto nevede pademo v cone udobja in se niti ne zavedamo, da nam ni dobro, ko se tega zaves, je potem vse lazje.

Odgovor na objavo uporabnika
Bojazljivec, 27.04.2024 ob 11:35

Kako ste premagali strah in se prepričali, da se podate na drugo pot?

Kakšna je bila vaša situacija in raz logi za spremembo?

Si bil na hitrem tečaju osebne rasti in se te je prijel popularni izraz “cona udobja”?
Poznaš izrek: če hočeš doseči nekaj, kar še nikoli nisi imel, moraš storiti nekaj, kar še nikoli doslej nisi storil”.
Pove dovolj?

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 27.04.2024 ob 12:11

Si bil na hitrem tečaju osebne rasti in se te je prijel popularni izraz “cona udobja”?
Poznaš izrek: če hočeš doseči nekaj, kar še nikoli nisi imel, moraš storiti nekaj, kar še nikoli doslej nisi storil”.
Pove dovolj?

Meni je to tudi sluzast woke ezoterični izraz, brez osebne note. Take izraze uporabljajo kakšni osebni trenerji, lažnive vedeževalke. V bistvu avtor opravlja zdej fishing, rabi potrditev, da je njegovo neudobje pravilno početje.

Cono bom spustila 🙂

Kovid, prvic v lajfu nisem smela delat, sok totalen. Razmisljala kaksna leta prihajajo, kaksna so bila, koliko se ostane, kaj lahko zaj..

Prodala garsonjero v Ljubljani,  kupila vikend v naravi, ga preuredila, razpolovila delo.

Ne cutim potrebe, da bi kam letala po svetu, ker mi je tukaj neznansko lepo. Ce bo kdaj drugace, bom pa takrat drugace.

Kaj vse sem zamudila v tem casu, ko sem delala in spala..ampak ok, ce ne bi delala in spala ne bi bila kjer sem zdaj. Tako da vse ok.

New Report

Close