Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ste že doživeli??

Ste že doživeli??

Zato bi pa rad probu, sam sm zadnje tri tedne tako predan mož, mi je mal perutničke pristrigla, veš. Sam želja pa kljub temu ostane…….

Očitno bi ti rada, da vstanem od mize in sodelavka vidi kaj dogaja, al pa da začnem stokat, a?

Verjemi,d a je veliko lepsi seks z nekom ki ga poznas..se poznata,ljubita… tu si lahko dasta duska oba do konca..dočim v neki novi vezi ti je jasno..da je vse bl v rokavicah in traja neki cajta predno pogruntata kaj pase obema.
Sploh pa mene samo seks nikoli ni mikal, ne znam seksat ne, da ne ljubim!
In tudi tu smo razlicni..ane,)…

S tem se popolnoma strinjam. Sploh za ženske, pri vas je seks veliko bolj povezan s čustvi, dec si hlače zapne, pa gre, sam to ni isto.
Sicer pa zate mislim, da ne bi nikoli prestopila Rubikona – govoriš o vsem, storila pa tega ne bi, vem zagotovo! Te ne poznam dobro, a?

Nikoli ne reci nikoli..recva raje tkole..ce se zavedas kaj imas..ce ljubis in si ljubljen, potem bi moral biti norec vse to zavreci zavoljo….poznas me ja..pa itak ce me beres..je to to, nc ne skrivam,)!Edin, da se velik zezam-igram…kjer se to lahko..na resnih temah sm pa zlo resna…tko k ti,)!haha

hmm…res mi povzročaš dvome….hehe

oprosti za mojo ironiji…samo dovolim si gledat po svoje…..tudi ti to počneš….

Drugače je pa z leti samo ta razlika…da se spolna sla (libido) ponavadi pojača…..in s tem tudi število orgazmov..amapak število in ne moč orgazma, še vedno trdim, da ni šibkih orgazmov….:)))

Jasno različne smo si….ampak osnove so iste…..in to je orgazem doživiš ali pa ga ne…

No jaz za razliko od tebe sexam predvsem zaradi orgazma…..tvoje besede mi zvenijo tako, kot bi rekla, rada ješ, ampak ne zato, da bi bila sita…..mal smešno…

No zdaj sem te pa že pošteno ujezla…:)))

mal se pa le masej, pa pršparej (2 dni?). Itak je pa to le za – recimo izbrance, za tiste, ki mi to znajo narest, mogoče tud ti. Ne vem, če bom kdaj zvedla – mogoče pa?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Zeta..lepo je da si imava toliko za povedat..meni paše, kot tebi..jaz se zavedam, da smo ljudje razlicni..da dojemamo vse na svoj nacin..ne samo seks..in ko sem dejala z leti..je tudi drugace, sem ti zelela povedati..da zdaj znam uzivat v vsemu..da zdaj obvladam sebe v celoti..in ko obvladas sebe v celoti je vse drugace lepše…
In motis se, ko menis da ni sibkih orgazmov…so..reciva raje da ne sibki..le da so vsi naslednjih lahko manj intenzivni, kot recimo un prvi…pri meni je tako..in menda ja vem kaj dozivljam in tako ni le pri meni…v to sem prepricana.
In, ko sm dejala da meni celota pomeni vse ne samo orgazem..ti lahko povem primer, kot si ga ti z hrano razumela po svoje…..vidis ti gledas na to tako..jaz pa tako..da sploh ne jem, oziroma mi hrana ne pomeni nic..ce tudi tam ni vse kot mora biti..celota..se pravi dobra hrana..lepa postrezba..vse na krozniku da me zamika..da uzivam v hrani..okolje..vse to je celota in tako je pri seksu..vse mora biti in kako potem ne bo tu tudi orgazma tazga tapravga in ne rabim pol za njim se ne vem koliko orgazmov, če sem ze po vsem tem v nebesih in mi je dovolj le en…in nato potrebujem le se cartanje in kaj ves po nekem casu pa mogoce zamika ponovno…
Seveda pa tako ni vedno..kajti enkrat paše tko, drugic drugace…

Ujezila..nisi..sprovocirala tudi ne..mi pač pase dons mal pisat tebi nazaj…;)imava kar prijeten dialog…haha..lepsi bi bil na 4 oci..kajti ocitno resnicno zelo vsaka po svoje gledava in bereva enake besede..stavri…hvala bogu..da je tko..ali ne???

Ne, sara*, jst sm velik bolj pokvarjen, ti s pa poštena ženska. No, vseen si mi ful všeč. Najrajš bi te cmoknu…men še zmiraj ne gre tist iz glave – kot bi se poznala leta, tak je blo!

Pa menda nisem med izbranci, bom še domišljav! No, kar rajcaj še mal, tak mi paše

Lepa dekleta ljubijo barabe..to sva enkrat ze pela..in verjemi, da ima cist vsak v sebi tudi nekaj pokvarjenega…aha..kdo je od naju bolj pokvarjen..kva pa vem..bova ze se spoznala tudi to,)…

Tako je..:))

Okey…pristanem na to…da so orgazmi lahko manj intenzivni…al pa krajši…
ne pa šibki..uh to si ne znam predstavljat….

Fino, Sara sva dokazale, da sva obe dost pametne, da lahko ustvarma vsaka na osnovi svojih izkušenja en dober argumentiran dialog……bravo midve…;))

..kot, da se oziraš na to kaj mislijo sosedje……:))

Ja, ta beseda “šibki”, naju je obe begala…nisva se pravilno izrazili..ocitno…

Tako je..bravo medve;)..in zdaj bova brali se kako orgazem dozivljajo ostali..sm dala pod novo temo…bova se kaj novga zvezdle;)..imej lep dan..!

Nekaj mi povej! Če jih doživljaš več, kako se potem vsakič spet tako spraviš k sebi? Govoriva namreč o ŽENSKEM orgazmu!

spravim k sebi?…saj se ne…zato ti pravim, da pride do pravega vala orgazmov…ko se eden še ne konča dobro se začne novi….in to je to, kar te pripravi do extaze….ostaneš brez sape…. in ga prosiš naj neha, da si opomoreš:)))

Ja, Zetka (zarja?) in v ustih začutiš sladkobo, a ne? Vidiš, ženske imate res srečo: seks in slaščice obenem, ha, ha

hehe….v ustih ja….:)))
…in po celem svojem bitu..:)

Navajen sem žensk, ki jim po orgazmu niti na misel ne pride, da bi kaj prosile, ker preprosto ne morejo. Hm, mogoče sem pa jaz tako dober!? To bo!

hehe…potem bo pa že to…;P

Jaz sploh o tem ne razmisljam..uzivam in ko mi prihaja, prihaja ponavadi obema naenkrat in to je to, potem si zelim le se, da me stisne k sebi..carta..ljubkuje..če nama kasneje pase za še..uzivava dalje, drugace pa pac drugic. Nikoli ne mislim na orgazem, vcasih ga tudi ne zelim dozvet, se raje cartam, igram in zadovoljim le njega in sm kljub ne orgazmu tudi jaz potesena, ker je on…ne vem ali samo jaz tako razmisljam, da je celota vazna in ne le orgazem .Kajti meni že vse ostalo-rajcanje, ljubkovanje..uzivanje..predigra, ki traja nenehno tudi med samim seksom, da take uzitke…da je orgazem res le ena koncna pika.

Točno to!

midva bova kmalu eno..madona;)..haha

Kaj, če bi zduržil moči in naredil en sam velik orgazem? Tak uničujoč, da se sesuje primožev server! 🙂

Ste že kdaj seksali v močnem nalivu na avtomobilu. Ooooh, to pa morat poskusit. mmmmmmm, božansko.

New Report

Close