Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste znali dobro oceniti, kakšen partner je primeren za vas?

Ste znali dobro oceniti, kakšen partner je primeren za vas?

Sama nikoli nisem imela nizkih kriterijev, glede izbire fantov, ampak sem vseeno večino življenja samska. Tudi ni vedeti, da bi se v bližnji prihodnosti moj status spremenil.
V zadnje pol leta nisem niti 1 novega moškega spoznala. Tako da mene bolj bega vprašanje, kje sploh nove ljudi spoznati?
Včasih, ko berem, kako eni poročeni ljudje lahko polega zakona, službe, otrok in vseh obveznosti, spoznajo še kakšnega ljubimca/ljubico, se mi zdi to čisto nerealno. Jaz kot samska, brez obveznosti, brez “prikolice” včasih mesece ali tudi kakšno leto ne spoznam nikogar. Pa nisem ne stara, ne grda, ampak preprosto sploh ne vem, kje se gibat, da spoznaš nove ljudi. Hodim na kakšna izobraževanja, delavnice, a je tam vsaj 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (če ne še več) žensk. Moški, ki so, so poročeni ali prestari, ponavadi kar oboje.
[/quote]

Veliko se jih spentlja na delovnem mestu (taki, ki se niso že prej/so že vezani), in zdaj, če delaš v kolektivu, kjer so večinoma ženske in starejši oz. poročeni moški, je to to. Podnevi te na ulici, v trgovini ne bo nihče ogovoril, ker kaj pa ve, če si samska, pa še upa si ne, na delavnicah (kot ugotavljaš) je enaka populacija, tako da verjetno še najbolj pride v poštev nočno življenje …

Ker vam je našel partnerja, seveda za mastne pare Ona-on…

Ja, absolutno. Skupaj 14 let. Mi je seksi, diši lepo, je urejen, čist, nežen do mene, mi da jasno vedet, da me ceni. Ne komplicira za brezveze. Je točen in spoštuje dogovore. Če mi kaj ne paše, to upošteva. Se ne surla ali se gre tihe maše. Če mu kaj ni, pove takoj, se zmenimo in zadeva urejena. Brihten, razgledan, rad bere, ne igra igric. Zasluži zelo veliko in pravi, da je to najino. Ima res rad otroke in je dober oče. Lepo skrbi zame in jaz zanj, oba skupaj pa za družino. Ima kake felerje, kdo jih pa nima, ampak nič bistvenega. Jap, top izbira je bil in je še vedno.

Čestitam!
15 let je zelooooo dolga doba.
Nad slovenskim povprečjem oziroma nad pričakovanji.
Samo za pohvalit.

Ps
Mogoče si jo pa v 15. letih preveč dobro spoznal, pa je to postal problem?
A na to pa nisi pomislil? 🤔
[/quote]

Hm… ne vem. Če pogledaš z drugega zornega kota – želje postarati se z nekom, sem debelo falil in 15+6 let vrgel stran. No, kljub vsemu ničesar ne obžalujem, ker tako dobro, kot mi gre zdaj, mi še nikoli ni šlo. 😉
Včasih se moramo tudi spotakniti in pasti zato, da se lahko poberemo in gremo naprej. Nova spoznanja pa to…

New Report

Close