Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu STEREOTIP?

STEREOTIP?

Hm, nekatere prisotne izvzete

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Saj sem dojela že prej…ampak lepo da si še tako direktno napisal, priznal, kaj si želiš, kaj čakaš;))…lepo počasi…dovoli da se slačimo kos po kosu, bo dalj časa lepo, te bo dalj časa rajcalo;)) in na koncu boš veš kakšen..ufffffffff…mogoče pade še kocka ledu, da te ohladimo in srkamo kaplje iz tebe;))

Saj sem meščan, hahahaha! No bolj prav: malomeščan…. Zato imam najbrž take čudne… Sicer na uho: Gorenje bi bile najslajše!!!!

in kaj potem ti tukaj delaš…če ti prasičke ali prasci ne dišijo;))…ga ni čez svinjino..tudi jaz tako pravim!

Prašič je kralj živali! :))))))

opa si pa hiter;))..točno tako…dejva mal krult;))

mmmm, še jaz bi bil tvoj toplovodar…

ko te ne bi znao..skupo bi te platio;))

tko se piše;))..no tako se govori med ljudmi..haha

Kera od nas pa je Stajerka in to tista k te je tko razvnela zdj? Hehehe 🙂

www.studentarija.net

Sem zaupanja vreden, dasiravno plote obdelujem. 😉

berem kirov sladki greh, ker sem štajerka- pa me je mal jezik srbel
ho-ho-ho
a zdej pa me še to ne sme?
he-he-he

krulimo :-))

Samo, da je pasalo…

Zanimivo…

jaz mislim, da ne moreš posploševat…če premoreš strast je vseeno ali štajerc, primorc…

Da bi temu botrovala štajerska kri?!….morda. V mojih žilah se pretaka točno “sterotipna” pa še neki mixi in sem mnenja, da to verjetno res da nekaj temparamenta ljudstvu…-;))

Čeprav…….boj se tudi tihe vode….-;)

hehe, kombinacija bi bila usodna…

lp

pikca, kaj se zdaj vn vlečeš? :-)))

nč se ven ne vlečem, samo, ko konkretno rajcam, pa res ne morem zraven še govorit. So me učil, da s polnimi usti (luknjicami) se pa res ne spodobi govorit. Pol pa vse naokrog nekaj leti.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ne vem še. Glede na to, da sem jaz tako bolj pridna mravljica, pa med delom nisem navajena govorit, bi mi mogoče pa pasal, da bi pa en štajerc govoril. Samo, da ne bi pol samo govoril, naredu pa nič. Tega me je malce strah. Ker bi pol pa spet jaz za oba delala. Pa mi večkrat paše, da še kdo drug kaj naredi

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

😉

(mejk maj dej!) :-))))

Če tole razumem kaj misliš???

Jaz pa vem, hihi….
Če te ne bi poznali, bi bili pripravljeni zate veliko plačat…. ker te pa poznamo, pa…..

hehe, ta prav mora bit…v glavnem so pomembna dejanja, ampak besede so pa začimba…

lp

evo moja prevajalka;))

New Report

Close