Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu STEREOTIP?

STEREOTIP?

Tudi tukaj na forumu – vsaj kar zadeva mailanje, odkrito rajcanje ipd. – se potrjuje, da so Štajerke res tiste, ki gledajo širše, so bolj odkrite in ….. Štajerke so kot kaže res najbolj mahnjene na ***. Al’ je to samo “jezik, ki je kilometre daleč” in predvideva, da se rajcanje ne bo nikoli udejanilo al’ bo res nekaj na tem. Pa Ljubljančanke?

***** moj mili! Pa kaj zdej filozofiram!? Grem raj k’šno zgodbo napisat. Nisem jaz za – “je bilo prej jajce al kura” – razmišljanja. Pol ure nazaj sem v trgovini med nakupom malice srečal črnolasko z-za-popizdit-lepimi-očmi. Pa še lep nasmeh mi je poklonila, da . . .

Veš kaj poje Severina…”mili moj, sad bi se malo ljubila”…in zdele se vrti..ma je lepa ta pesem…neda?!

drugič imej pripravljen svoj mail na listku in ji ga daj!!!…v stilu “kdor jezika špara kruha strada”…

lp

Jasno! Sediš pa nekje v pisarni na Lentu. :)))

Zagotavljam ti, da imaš glede Štajerk čisto prav! Po mojih skromnih izkušnjah so daleč bolj odprte, pripravljene na pogovor o seksu in tudi pri seksu so večje prasičke od ostalih, čeprav sedaj pričakujem točo napadov od ostalih. Samo tako je moje skromno mišljenje…

Tkole med nama. 😉

Tole sem napisal, da zbezam ven tiste, ki so mi bližje. Ljubljana z okolico. Čeprav se bom pozimi, žal težko prej, večkrat odpeljal v Maribor.

daj se ti preimenjuj v “direkten”…

lp

🙂

poljub tebi
:rose

Eno so besede, drugo pa dejanja, pes ki laja ne grize….

Pa bi blo dobr, res so vroče da je kaj!

Ne veš kaj mi je že davno v študentskih letih ena naredila??? V znanem lokalu je prišla za mano v WC in kar sama prijela in vprašala: “Lahko jaz”? In “greva f*ukat”? In sva se šla. Pa nikoli prej se nisva videla, niti pozneje

samo kaj moremo homosapienski, če pa prasci rabijo prasičke – ane? in najraje sanjajo prasičke
he-he-he

tale se mi zdi iskreno nevaren…
hmm, kot KIR…

lp

:-))))

Jaz pa nevaren, hahahaha. Kdaj sem še ugriznil ljubči?

evo, spet…ravno ko se odločim, da te mal bolj resno “pošlatam”, pa ti spet nekaj čist drugega…

ti pujs, ti
: ))

*****prišel si v moje srce
*****skozi okno za WC

:-))

Sprejmem te na obisk. V službi, v centru Ljubljane. Lahko danes, čez deset minut, lahko jutri.

Upam, da si zadišiva. How, how!

Saj ti ga že vseskoz ponujam, prim, pa orng, saj nis Gorenjka (tak škrt mislim) :-))
In kako je s tvojo? Nič ne srbi?

Takega so me naredili, kaj čem…

se trudim, da bi ga zagrabla, pa kaj, ko je spolzek in se mi vedno izmuzne…
hehehe…

mmm, nič ne srbi…ima dobrega vzdrževalca…

jaz nisem tota štajerka, da bi sedela ob lentu;))če bi bila, bi ti že pisala na mejl;))…haha…in raje mi ne piši kje sedim..ker me beseda sedenje-vsesti… takoj asociira na nekaj lepega…mmmmmmmmmmmm

če je to bilo men namenjeno, nisem stvoja kraja, tu pri men, jih je tolk, da bi jih lahko kar čez plot metali

Misliš dragi, moje osebno mnenje pa je, če si tak si, če nisi… pač nisi in ti ne pomaga ne Štajerska regija ali katera druga;))..stereotipi pa itak ne držijo, to so le vaške flavze;))…haha

Štajerke velik govorijo, gorenjke pa velik naredijo!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

New Report

Close