Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu STEREOTIP?

STEREOTIP?

Sam še midva sva tuki? Bom naredu, da nama bo lepo. 😉

to zna biti nevarno ..le ti in jaz..in zunaj sonce..in vabi..nekam na uzivanje..uffffffff

Nekje pod Ljubljanskim gradom bi se ustavil po nakupih in pohitel v “Tunel”. Kava je topla in diši po lepem dnevu …

V tunelu je temno..in lahko bi se igral;))…rajcal in mogoče še kaj na hitro končal…pejva midva res ven na kofe ja..sonce..kajti tole postaja prenevarno…
grem kuhat kapučin…veliko pene bo..ko ga bom nežno posrkala z mojimi čutnimi ustmi…obljubim bom pomislila, da srkam nekaj…ko se bom obliznila…in bodo moje oči govorile spet o tisti pohoti…ko se bo prsni koš prehitno spuščal ven in noter…ko bom zacela prehitro dihati…se bom vsedla na kolo…odšla v naravo…poganjala pedala…in obljubim dragi..sanjala bom;))…imej lepo popoldne…naj se ti ne kolca preveč in ne imej predolge sanje;))..bežim…ker je čas za domov…čao!

Nekaj pene ti bo ostalo ob kotičih ustnic. Približal se bom obrazu in z vršičem jezička posnel beljakovinasto penino. ….

Do petih bom trepetal, če morda le ne odpišeš, potem pa … Na kolo in dobre volje domov.

Kurec24 bi rekel: JEL ME NEKO TRAŽIO?

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

A tako ti moja prijateljica? Kaj veš? Kar povej!

Lepa je misel, da nekdo drhti zaradi tebe…trepeta…si želi…mmm

vemo in ne povemo, tko ku ti;)…a se spomnis uno zagrebško nadajevanko Malo misto..k je bil un tavelik smetarcek..in ga je vedno en vprašal, šta ima novo danas…pa mu je reku..uuuuuu ima puno novih stvari…samo ne smem da jih kažem..;))..si gledu to?? No viš…ima puno toga…samo mi šutimo;))

Aha, se spomnim ja! hahahaha
Onda čutite kao grob še naprej..

Lepo je biti zaželen. Lepo je vedeti, da si sprejet in ugajaš…

In kako si danes v tem čudovitem sončnem dopoldnevu…imaš kakšne želje;))

Zadovoljen s kvalitetnim quickyjem na “neznani” lokaciji.

pozabil si napisati še z neznanko..neda;))?

Mhmm!

Škoda, ko nisem muha in bi priletela tja do tebe in se lahko malo poigrala s teboj, ne da bi ti vedel, da te opazujem;))..haha..

Še vedno te lahko povabim in se delaš nevidna pred zunanjim svetom potem, ko enkrat zapustiš moj prostor. Mogoče bi se lahko oba pripravila do tega, da bi ob izstopu najraje glasno zakričala od ugodja. A?

ah-ah ;-))

Si dovoliš doživeti stoječi seks v centru mesta z neznancem?

No sj o tem ni dvoma. 😉
Se je pa pr tej temi res za vprasat kok je samega govorjenja in kaj je potem pr dejanjih. 😉

www.studentarija.net

To me tud zanima. Je kaj resnice v tem, da so Štajerke strastnejše od ostalih? Pravim, da še nisem seksal s Štajerko, vsaj deklarirano Štajerko ne pa zato tut težko presojam. :)) Če pa pogledam svoj mailbox … Neki bo že na tem, jebelacesta! In potem je tukaj spet dvom, da ni to samo na jezičku ker so pa ipak mal daleč …

;-))

Nič ne vem, hihi…

ne vem, še nisem s štajerko…

lp

O ljubica. Lupčka.

Jaz pa bi. Namerno me mučijo, ker smo narazen. In ko preberem “napišimo skupaj” ….. Spet Štajerke. 😉

Hehe tega jaz ne bi vedla…nism Stajerka 🙂 Bos moral sprobat 😉

www.studentarija.net

New Report

Close