Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu STEREOTIP?

STEREOTIP?

le kaj naj ti odgovorim…najprej stoje seks v centru mesta..nato še z neznancem…mater zahteven si…ni kaj;))

kako ti rata biti z nekom in nato kasneje neviden…no kako ti rata, da ti nekdo ne ukrade ponovno srce…kajti igraš se hudičevo dobro in vidim, da kar na veliko…le kako lahko izklopiš srce..ti gre res le za seks…evo zdaj sm pa jaz direktna…ne rabiš odgovarjat…če ti ni do tega…mogoče res kaj več rečeva preko mejla…

maš smolo…al pa one srečo…

hehe, lep dan…vrnem lubčka…

Res bo morda zaenkrat najbolj, če ti “razložim” preko maila. Klikni me. Moj mail je ob nicku, vendar bom po vsej verjetnosti odgovoril jutri, ker ob petih grem na kolo in domov … Z mislijo na neznanko, ki se vendarle zanima kdo sem, kaj razmišljam, … Nenazadnje – morda celo – kako izgledam. Poljub.

Tukaj pa o svojih pogledih …. Bom potem copy-pastal, če bo želja po “poskušati razumeti” in odprl novo témô, če kdo tega ne stori pred mano, jasno.

vidiš, meni se pa zdi, da so ravno mariborčanke precej za bregom, manj pa celjanke, ljubljančanke, novomešščanke ipd…

verjetno posledica tega, da so domače punce vedno manj zanimive kot tuje!?

ne sanjaj prevec dragi, da se mi kam ne zaletis;))

Bom na šihtu namignil naj kakšno predstavništvo odpremo tudi v Mariboru. Z veseljem se prav vsako jutro odpravim pod Pohorje. Če mi pa plačajo še dnevnice s pripadajočo sobo …

Eh, grem raj počasi zaključit za dons, sicer me domišljija priklene za računalnik. 😉

Si ti mal paci ljubica?

New Report

Close