Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sterilizacija

sterilizacija

Jaz sem videla to oddajo.
Tista gospa, ki je bila sterilizirana, mi ni bila všeč…. zdelo se mi je, da včasih kako neumnost izstreli….. ostali pa so mi delovali zelo pomirjujoče. Bi jim človek res lahko verjel, da so se prav odločili.

Jaz pa leta že imam.
Kaj te je prepričalo ZA?
No ja, in kakšni so tvoji pomisleki……

Eeeeeeeeeeeeh!
Ti si pa en nejeverni bučman! No, ja, teoretično res ne upajo zagotovit 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, pa vendar – če pot PREREŽEJO ali ZVARIJO…. kako pri hudiču bo mala nevarna pika zlezla tam skozi, no?!?!?!?!??!?
Jaz v zanesljivost ne bi dvomila.

No nisem mislil da bi se VSAKA odločila za tak poseg le iz tega razloga, lahko pa! Pač vem za podoben primer draga moja!

E, daj!!!!!!!!!!!
RES???????????????
Kateri seronja ji je pa delal poseg? Da niti cevke ne zna prerezat????????

Nikakor ne zanikam možnosti, seveda!
No, jaz bi se vsekakor iz drugih razlogov, ne iz tega!

Zate bi dal jaz roke v ogenj da bi res!

O maj gudnes!
Pa vi ljudje res tako malo berete?
Moška sterilizacije se imenuje VAZEKTOMIJA.

Postopek je sedaj zelo kratek, opravi se z lokalno anestezijo, resda je potrebno moda nekaj časa zelo paziti, nič dvigovati, je še kar boleče nekaj dni, vendar se zadeva izplača.

Predvsem zato, ker je žensko telo narejeno za “domačo proizvodnjo” hormonov in ni preveč smiselno dodatno uvažati hormone.
Kdor se je malo globlje pozanimal, beri izobrazil, o učinkih kontracepcijskih tabletk, ne bo nikoli ženi niti ljubici, ki jo naj bi imel še bolj rad, predlagal uporabo hormonov.

Torej jaz sem vazektomijo opravil že zdavnaj in ni mi žal. Niti moji dragi.
Spolnost je dobila povsem novo razsežnost, o kateri velika večina lahko le sanja.
Spolna sla? Pravijo, da različno. Pri meni je še močnejša.
Sperma? Še vedno je tu, še vedno je je dovolj, še vedno se moja draga lahko poigra z njo….le malih migetavčkov ni v njej.
Moški, kateri je pameten in spoštuje žensko telo, se bo odločil za vazektomijo.

Pozdrav vsem skupaj in želim vam čim bolj varen seks. Pa čim manj “bom pazil”….

Kaj? Da bi se iz drugih razlogov?
Veš, človek se z leti naveliča vsak mesec malo podvomit v uspešnost metod, ki smo se jih posluževali v iztekajočem se ciklusu. In pojavi se želja po tistem MIRU!!!! Ko enostavno VEŠ, da bo vse OK….. ko ni nobenega dvoma več….

Kako pozorno!
Do žensk mislim. Do tvoje in do vseh ostalih.
Tudi moj je kar hitro predlagal, da se znebiva hormonske kontracepcije. Iz istih razlogov kot ti. Ampak koraka dalje pa še nisva naredila. Se pa odločava….

evo … to je to, kar sem čakal več mesecev… info s prve roke…

Vsaka čast.

Sem pa slišal ja, da se zna zgodit, da bom še bolj pohoten ;-))))

Ne draga, da bi se iz tistih razlogov, katere zagovarjaš: mir, brez dvomov… To!
Zakaj pa ne vem, samo tak občutek imam

Zaenkrat sami +i. Prej vedno razmišljanje a sem vzela tableto, matr, spet moram po recept (vedno zadnji trenutek), ko sem jih nehala jemat, je bla pa sploh kriza. Na mojega moža se zanest ni blo glih ne vem kolk {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kondomi tko, tko, s tem, da so jih nama otroc enkrat z buciko našpikal, samo hvala nekomu tam zgoraj ni blo posledic.
Počutje po sterilizaciji, tko, telesno super, če mi ne bi zabičali, da nekaj časa ne smem težkega delat, mi tud to ne bi bil problem, mogoče manjša bolečina v spodnjem delu trebuha nekaj dni. Dajo ti pa ornk narkozo, ne lokalno. Tko, da, priporočam vama ta poseg. Res je pol vse bolj sproščeno.
lp

Nasmeh daje življenje,
veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Kapo dol! Da bi tvoje pisanje še komu dalo mislit … tako zelo, da ugotovi, da strah pred nezaželenimi stranskimi učinki seksa ni le ženska stvar.
Ti pa moraš bit dober letnik :-)))

nekje sem enkrat prebrala, da se zna zgoditi, da imajo moski podzavestne tezave in da mislijo, da niso vec ‘sposobni’…

Pa ti?

Khm…..
Poljubčka!

Kaj khm?
Mene pa zanima, kako razmišljaš o “problemih” zaščite!
Ja, no, saj lubčka ti pa tudi lahko nalimam, ja…. evo ga: CMOK!

poglavitni ZA je ta, da je poglavje “otroci” pri meni zaključeno … pa nekako mi ni blizu vsa ta kemija, ki jo vnašamo v telo v želji ne zanositi …

mojca, me pa zanima, kako je z gospo, ki jo poznaš? ona, ki je zanosila navkljub starilizaciji … so kaj “raziskali”, kako se to lahko zgodi? Mi namreč ni jasno, če nekaj podvežejo ???

Nisem bil prepričan kaj hočeš vprašat – ali bi se dal samo zato da ne bi blo treba pazit doma ali drugje. No, če bi draga žena želela tak poseg, bi brez dvoma to sprejel!

lunca, tkole pravi pušenjak:
Seveda pri učinkovitosti operacije vsak faktor doda nekaj, tako usposobljenost kirurga kot naravni procesi celjenja pri ženski. Kirurgi praviloma takšno operacijo opravimo vedno enako, torej rutinsko, tako kot pristajajo piloti v normalnih razmerah za letenje. To seveda pomeni, da se pri 999 od 1000 ne zgodi nič drugače kot pričakujemo, pri 1 od 1000 pa očitno ne in narava najde svojo pot, da ob procesu celjenja nastane nenaravna komunikacija med ločenima koncema jajcevodov. Lahko seveda pride tudi do nenamerne neprevidnosti kirurga, da morda jajcevoda ne preveže ali ne prereže dovolj oziroma razlogov za nazaj, ko se zgodi ponovna nosečnost običajno ne moremo več ugotaviti. Zato ženskam pred sterilizacijo pač pojasnimo tveganje, da kljub sterilizaciji lahko zanosijo z verejtnostjo 1/1000, kar je najmanj primerljivo z redno uporabo KT ali z materničnim vložkom v nekaj letih.

hm hm hm

New Report

Close