Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Število oseb v kritičnem stanju

Število oseb v kritičnem stanju

36 hospitaliziranih, na intenzivni 6. Še vedno zelo obvladljivo, če ta podatek drži.

https://twitter.com/vladaRS/status/1240386351389868034/photo/1

Pričakuj velik porast smrtnosti v naslednjih dneh.
Vsaj 30 smrtnih žrtev do konca prihodnjega tedna: 21- 23 marec (mogoče celo kakšen dan prej).

Pričakuj velik porast smrtnosti v naslednjih dneh.
Vsaj 30 smrtnih žrtev do konca prihodnjega tedna: 21- 23 marec (mogoče celo kakšen dan prej).
[/quote]

Popravek:
ne ta teden naslednji
Vsaj 30 smrtnih žrtev do konca prihodnjega tedna: 28- 30 marec (mogoče celo kakšen dan prej).

Sedaj že okoli 45 hospitaliziranih, če nam dajejo prave podatke.


Ves,te 36 ima težji potek bolezni,da so v bolnišnici?

Sedaj že okoli 45 hospitaliziranih, če nam dajejo prave podatke.
[/quote]podatki?hvala.

podatki?hvala.
[/quote]

Vir: RTV državna javna televizija
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/potrjenih-319-okuzb-z-novim-koronavirusom-okoli-45-je-hospitaliziranih/517712

Pa dajte že mir, po tej katastrofi jih bo milijon v kritičnem stanju zaradi podhranjenosti.
[/quote]

Tako je. 🙂

No poglejte si video na strani http://www.wodarg.com – nemški zdravnik o koronavirusu. Ti virusi niso nič novega, korona je bila tu že od prej.

Jaz sem lani spomladi po gripi en mesec tako kašljala da sem imela vnetje trebušnih mišic. 4 dni pa taka vročina da se iz postelje nisem mogla vstat. Dobila sem jo v tujini in z letalom sem prišla (verjetno še kužna) domov.
Seveda zdaj umirajo starejši in taki ki imajo še druge bolezni, tako kot pri gripi vsako leto, samo da takrat noben ni testiral ljudi in delal neke statistike kot zdaj. Vsako leto umre sto tisoče ljudi za gripo pa jih nobeden ne prešteva. Panika, panika, panikaaaaaaaaaaaaaaaa! 🙂 🙂

Folk, jaz bom zdaj verjetno umrla prej od dolgčasa in brezdelja, kot od te korone.
Seveda je vse treba vzet z rezervo in poiskat srednjo pot. Bodimo previdni in se res izogibajmo žarišč, ne pa pustit da se nam življenje ustavi in da nas prevzame Panikaaaaaa!

Izklopite TV in radio, nehajte gledat statistiko in naredite doma nekaj koristnega ali pa raje preberite kakšno dobro knjigo. 🙂 🙂

Tako je. 🙂

No poglejte si video na strani http://www.wodarg.com – nemški zdravnik o koronavirusu. Ti virusi niso nič novega, korona je bila tu že od prej.

Jaz sem lani spomladi po gripi en mesec tako kašljala da sem imela vnetje trebušnih mišic. 4 dni pa taka vročina da se iz postelje nisem mogla vstat. Dobila sem jo v tujini in z letalom sem prišla (verjetno še kužna) domov.
Seveda zdaj umirajo starejši in taki ki imajo še druge bolezni, tako kot pri gripi vsako leto, samo da takrat noben ni testiral ljudi in delal neke statistike kot zdaj. Vsako leto umre sto tisoče ljudi za gripo pa jih nobeden ne prešteva. Panika, panika, panikaaaaaaaaaaaaaaaa! 🙂 🙂

Folk, jaz bom zdaj verjetno umrla prej od dolgčasa in brezdelja, kot od te korone.
Seveda je vse treba vzet z rezervo in poiskat srednjo pot. Bodimo previdni in se res izogibajmo žarišč, ne pa pustit da se nam življenje ustavi in da nas prevzame Panikaaaaaa!

Izklopite TV in radio, nehajte gledat statistiko in naredite doma nekaj koristnega ali pa raje preberite kakšno dobro knjigo. 🙂 🙂
[/quote]

Ti si panika u glavo. Zarad takih imbecilov kt ti mamo zdej karanteno. Petje vsi u rit.

45 v bolnišnici, 8 v kritičnem stanju. To ni bistveno slabše niti bolje? Bo ostalo na teh številkah?

Seveda ne bo ostalo. Do kritičnega poslabšanja pride po cca. 5-7 dneh pd okužbe. Počakaj še par dni.

Interferon je že dokaj staro zdravilo, bi moralo pomagati pri virusnem obolenju …

Tako je. 🙂

No poglejte si video na strani http://www.wodarg.com – nemški zdravnik o koronavirusu. Ti virusi niso nič novega, korona je bila tu že od prej.

Jaz sem lani spomladi po gripi en mesec tako kašljala da sem imela vnetje trebušnih mišic. 4 dni pa taka vročina da se iz postelje nisem mogla vstat. Dobila sem jo v tujini in z letalom sem prišla (verjetno še kužna) domov.
Seveda zdaj umirajo starejši in taki ki imajo še druge bolezni, tako kot pri gripi vsako leto, samo da takrat noben ni testiral ljudi in delal neke statistike kot zdaj. Vsako leto umre sto tisoče ljudi za gripo pa jih nobeden ne prešteva. Panika, panika, panikaaaaaaaaaaaaaaaa! 🙂 🙂

Folk, jaz bom zdaj verjetno umrla prej od dolgčasa in brezdelja, kot od te korone.
Seveda je vse treba vzet z rezervo in poiskat srednjo pot. Bodimo previdni in se res izogibajmo žarišč, ne pa pustit da se nam življenje ustavi in da nas prevzame Panikaaaaaa!

Izklopite TV in radio, nehajte gledat statistiko in naredite doma nekaj koristnega ali pa raje preberite kakšno dobro knjigo. 🙂 🙂
[/quote]
Tako je. Bati se je treba posledic finančne krize.

Tako je. 🙂

No poglejte si video na strani http://www.wodarg.com – nemški zdravnik o koronavirusu. Ti virusi niso nič novega, korona je bila tu že od prej.

Jaz sem lani spomladi po gripi en mesec tako kašljala da sem imela vnetje trebušnih mišic. 4 dni pa taka vročina da se iz postelje nisem mogla vstat. Dobila sem jo v tujini in z letalom sem prišla (verjetno še kužna) domov.
Seveda zdaj umirajo starejši in taki ki imajo še druge bolezni, tako kot pri gripi vsako leto, samo da takrat noben ni testiral ljudi in delal neke statistike kot zdaj. Vsako leto umre sto tisoče ljudi za gripo pa jih nobeden ne prešteva. Panika, panika, panikaaaaaaaaaaaaaaaa! 🙂 🙂

Folk, jaz bom zdaj verjetno umrla prej od dolgčasa in brezdelja, kot od te korone.
Seveda je vse treba vzet z rezervo in poiskat srednjo pot. Bodimo previdni in se res izogibajmo žarišč, ne pa pustit da se nam življenje ustavi in da nas prevzame Panikaaaaaa!

Izklopite TV in radio, nehajte gledat statistiko in naredite doma nekaj koristnega ali pa raje preberite kakšno dobro knjigo. 🙂 🙂
[/quote]Velik podpis.
Večini, ki smo se že prej pazili pred virusi, gripo, to sedaj ni nič novega.
Umivajte roke..a prej si jih niste…
Razkuzujte roke…a prej si jih v času gripe in trebušne gripe niste?
pa tudi ta razdalja je dobra, bi morala obveljat, ko ti ljudje tako dihajo za vrat…

Po francoskih izkušnjah (97{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) je to 7 mrtvih.

Pa dajte že mir, po tej katastrofi jih bo milijon v kritičnem stanju zaradi podhranjenosti.
[/quote]Tako je.

Tisti, ki pravite, da ni to nič novega. Se pravi, da v Italiji itak vsak dan, že od nekdaj, umre zaradi viroz 500, 600, 700 ljudi, ker jih v bolnišnicah ne morejo oskrbet, ker jih kar na hodnikih puščajo, ker jih nimajo sploh kam dat? To je običajno stanje?

Tako je pri nas brez viroze, pol pa mislijo, da je to normalno tudi v tujini.

Brez Corone je lani v Italiji umrlo 10,566 ljudi na 1000 prebivalcev, torej malo več kot vsak stoti. To je okoli 1750 na dan. Corona jih trenutno doda še 500 do 600 na dan.
Ta stari moramo umreti, da je prostor za ta nove. Ali bi raje videli, da je tako kot v Nigeriji, kjer se jih rodi skoraj 4x toliko, kot jih umre in morajo potem višek izvažati v Evropo?

Žal tega ne moremo zagotovo vedeti, zaenkrat številke kažejo, da je bilo tako tudi že v preteklosti, saj mediji ne delajo nobenih primerjav s preteklostjo, pač pa le gonijio to, kar se sedaj dogaja in to še potencirajo. Podatki so zelo površni in skopi. Napišejo le število žrtev zaradi corone.
Ni pa seveda v Italiji tako vsak dan, tudi v sezoni najhujše gripe ni tako vsak dan, pač pa pridejo dnevi (ponavadi je vrhunec v februarju), ko je malo huje in potem se število naenkrat drastično zmanjša.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

12 v kritičnem stanju, to je + 4 oziroma +50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na včerajšnje stanje.
Ne najdem števila hospitaliziranih

Zakaj korona ne razsaja v tistih krajih? hm

Zakaj korona ne razsaja v tistih krajih? hm
[/quote]

Ker je prišla tja precej kasneje kot v italijo. Imajo 22 primerov, od tega skoraj polovica novih diagnoz od včeraj. Mogoče je vzrok tudi v klimi, ki ne ustreza Coroni, ampak 10 novih primerov ne kaze na to. Tudi Wuhan ima toplo klimo. Vendar Nigerija je najbolj poseljena ob morju, kjer je v zraku veliko soli, ki pa virusom ne paše. So pa že ugotovili, da Coroni najbolj ustreza slabih 9 stopinj C.

Ker je prišla tja precej kasneje kot v italijo. Imajo 22 primerov, od tega skoraj polovica novih diagnoz od včeraj. Mogoče je vzrok tudi v klimi, ki ne ustreza Coroni, ampak 10 novih primerov ne kaze na to. Tudi Wuhan ima toplo klimo. Vendar Nigerija je najbolj poseljena ob morju, kjer je v zraku veliko soli, ki pa virusom ne paše. So pa že ugotovili, da Coroni najbolj ustreza slabih 9 stopinj C.
[/quote]da imam rada slano.sarkazem

da imam rada slano.sarkazem
[/quote]

In kaj imaš od tega sarkazma? Enostavno povej, da te je strah. Te bomo razumeli.

New Report

Close