Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Število oseb v kritičnem stanju

Število oseb v kritičnem stanju

Če čakaš na izginotje virusa, ne boš dočakal. Vedno bo kak okužen, tudi čez deset let. Ne vem, kaj je narobe s tabo, kdo te je nahecal, da te bolezni kar na lepem ne bo več?
Kdaj se boš ti bolje počutil, je pa popolnoma vseeno in veliko boljših razlogov za izboljšanje počutja obstaja, če smo že pri tem.
[/quote]
tako bo. Primer trije pozitivni na covid 19, ko izločiš vse plesni, bakterije predvsem coccus primerjaš viruse med sabo, ampak vsak gostitelj nosi drugačen virus. Mene zanima kakšna, je slika posameznih držav, njihovega covida.

Hospitaliziranih 40, odpuščenih 3, na novo sprejeti 1.
Intenzivna 9, umrlih 0.

1 pozitivni od 1182 testiranih.

Res bi se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolje počutil, če ne bi našli nobenega pozitivnega več. In za ponedeljek so to kar imamo super številke. Celo na intenzivni smo pod 10 🙂
Upam, da na kolesarji ne prikolesarijo drugi val. (če nam ga niso že)

Hospitaliziranih 38 , odpuščenih 1, na novo sprejeti 0.
Intenzivna 9, umrlih 1.

2 pozitivni od 1147 testiranih.

Res bi se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolje počutil, če ne bi našli nobenega pozitivnega več.. Celo na intenzivni smo pod 10 🙂 Dobro nam gre. Bravo mi, bravo Janša, bravo Vlada.
Upam, da na kolesarji ne prikolesarijo drugi val. (če nam ga niso že)

Hospitaliziranih 32, odpuščenih 7, na novo sprejeti 1.
Intenzivna 7, umrlih 0.

1 pozitivni od 984 testiranih.

Dobro nam gre. Bravo mi, bravo Janša, bravo Vlada.

jaz sem že dva krat kihnila, bejžiii, skrij se v janševo rit! ne pozabi vazelina

jaz sem že dva krat kihnila, bejžiii, skrij se v janševo rit! ne pozabi vazelina
[/quote]

Meni je Janša všeč v glavnem zato, ker drugim ni 🙂

Hospitaliziranih 29, odpuščenih 3, na novo sprejeti 0.
Intenzivna 7, umrlih 0.

1 pozitivni od 1023 testiranih.

Mogoče pa ne bo drugega vala … Kmalu se bo videlo.

prvi val je bil že zdavnaj, pa drugi, tretji, desti….koronavirusi so med nami že leta, samo farmacevtska mafija se tega ni prej spomnila. Saj tudi zdaj (januar-februar) ni nihče opazil da je (hihihi malo pozno so se spomnili, hahaha) no potem pa je Bill Gates dal ukaz- NOW!
in kar naenkrat smo imeli štalo in seveda decembra spet pride…

Hospitaliziranih 27, odpuščenih 2, na novo sprejeti 0.
Intenzivna 6, umrlih 0.

0 pozitivni od 1151 testiranih.

Mislim, da smo opravili s Korono. Se vidimo ob drugem valu, če bo.

prvi val je bil že zdavnaj, pa drugi, tretji, desti….koronavirusi so med nami že leta, samo farmacevtska mafija se tega ni prej spomnila. Saj tudi zdaj (januar-februar) ni nihče opazil da je (hihihi malo pozno so se spomnili, hahaha) no potem pa je Bill Gates dal ukaz- NOW!
in kar naenkrat smo imeli štalo in seveda decembra spet pride…
[/quote]

Tip je hipnotiziran.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tip je hipnotiziran.
[/quote]ti tudi se mi zdi, od fake corone.

ti tudi se mi zdi, od fake corone.
[/quote]

Tega simptoma pa še nisem videl med naštetimi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close