Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ŠTIPENDIJA

ŠTIPENDIJA

Hči je zaključila srednjo šolo, pa me zanima, če za ta mesec še dobi štipendijo?

Zaključni letniki med počitnicami ne dobijo.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Jst sm jo dobila danes.

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

zadnjo dobi 10.9.

LP

zadnjo dobi 10.9….če se vpiše na fakulteto mora oddat vlogo do 5.10….

Ne, zaključni letniki med počitnicami ne dobijo. Lianna, ti si ta mesec še dobila, ker je za junij, prihodnji mesec – za julij – je pa ne boš več. Vsaj tako mi je povedala sestrična, ki je lani končala gimnazijo. Do vpisa na faks je bila brez (ima pa Zoisovo štipendijo).

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Saj za ta mesec sem mislila – junij. Za počitnice vem da jo po zaključku srednje šole ne dobijo, razen če je sedaj kaj novega.

Za junij pa še dobiš, ja.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

New Report

Close