Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek STol za ličenje

STol za ličenje

Kam pri oštji ga nej grem kupit?

Takega zložljivega…. po možnosti iz aluminija…. Al če ve kdo, kje bi ga preko neta naročila?

🙂 Hvala.

ribiškega v lovski trgovini? :))

Kakšen pa je stol za ličenje? Nisem vedela, da obstaja za ličenje poseben stol:)

Kupi unega malo boljsega, ki jih uporabljamo na morju za soncenje, zlozjiv, boljsi trdni modeli, ki stanejo tudi po 50.000, oo, takega imam jaz in bi bil sigurno vredu za tvoj namen, cez njega moras dati pa itak cisto brisaco in je.

Ja seveda…. bolj visok je, da se ni treba stalno sklanjat…. 😉

:))) Ma kako pa ti veš, kake potrebe imam jaz? :))) Ma jst bi rada prow tapravga… prow tistega boljšega… :))

Potem pa le sibaj in kupi in uzivaj;))! V takem stolu ti bodo vse se zaspale, ker je tako udoben in kvaliteten in mocen;)), čao.

Sam mal tezka bo, kje ga bos sedajle dobila, mi smo ga pred dvemi leti kupili v veleblagovnici vele v Domzalah. Videla sem jih tudi v bauhausu, toda niso bili take kvalitete, le material za sedet je bil enak, kvaliteta pa druga, nas je iz tistega materiala, ki je zelo lahak, sem pozabila kako se mu rece.

prebrskaj po ikeji med barskimi stolcki… meni so cool:

Aha, vse jasno, hvala za odgovor:)

Pa še nekaj: a to potem nosiš s sabo, tako kot na primer maserke nosijo tisto mizo? Če greš recimo ličit na teren..?

samo vprašam. Sem bila pred kratkim na ličenju v eni kozmetični trgovini, so me zelo lepo naličile, ampak sem mislila, da si bom kaj zapomnila in naučila, pa mi zdaj ne rata:))

Hvala…. ma sej so res kul… pa še poceni….. samo kaj, ki ni zložljiv in je pol vedno v napoto…. :))

Ma ja…s sabo bi ga nosila…. sej zato bi rada zložljivega…. in lahkega…. :))

Ma za zi kaj zapomnit, bi mogla vsaj na kaki kratki tečajček…. da ti vsaj osnove povejo… Dej se mi javi, ti bom nekaj predlagala… :))

New Report

Close