Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu stopala

stopala


kje sta se izgubili tvoji stopalci?
[/quote]

Mehki, dišeči stopali … sveže nalakirani spodaj temno modra barva … na rokah temno rdeča … top!
[/quote]
ne mi rečt da si ti dala sliko “kaktusa” gor

Mehki, dišeči stopali … sveže nalakirani spodaj temno modra barva … na rokah temno rdeča … top!
[/quote]
ne mi rečt da si ti dala sliko “kaktusa” gor
[/quote]

Pa saj sem napisala – na nogah moder, zgoraj rdeč lak.
Samo tale slika je pa ogabna 🙁


ne mi rečt da si ti dala sliko “kaktusa” gor
[/quote]

Pa saj sem napisala – na nogah moder, zgoraj rdeč lak.
Samo tale slika je pa ogabna 🙁
[/quote]
Zakaj pa to?
A ni bolje, če se barvi ujemata in se ne tepeta kot modra in rdeča barva?

Meni je sicer najlepši rumeni lak. 🙂

Pa saj sem napisala – na nogah moder, zgoraj rdeč lak.
Samo tale slika je pa ogabna 🙁
[/quote]
Zakaj pa to?
A ni bolje, če se barvi ujemata in se ne tepeta kot modra in rdeča barva?

Meni je sicer najlepši rumeni lak. 🙂
[/quote]

, po navdihu 😉
Rumen lak na rokah ja, na nogah absolutno ne.
Mi je ”prenežen”.
Na nogah temni – črn, temno moder, temno rdeč, vijoličen.
Na rokah pa vse 🙂


Zakaj pa to?
A ni bolje, če se barvi ujemata in se ne tepeta kot modra in rdeča barva?

Meni je sicer najlepši rumeni lak. 🙂
[/quote]

, po navdihu 😉
Rumen lak na rokah ja, na nogah absolutno ne.
Mi je ”prenežen”.
Na nogah temni – črn, temno moder, temno rdeč, vijoličen.
Na rokah pa vse 🙂
[/quote]

Hehe, potemtakem sem očitno sam prenežna dušica. 🙂
Je pa itak tako, da na urejenih dlaneh in stopalih izgleda vsaka barva laka lepo (skoraj), če pa niso urejena te pa nič ne reši.
Še najbolj si lahko pomagaš z vitamini (A,E), da imaš bolj zdrave nohte in kožo ter si redno odstranjuješ odmrlo kožo.

Je definitivno lepo videti ženske z urejenimi podplati in rokami in taka žanska mi je takoj bolj privlačna, ne maram pa dolgih nohtov, to mi je turn off. 😆

, po navdihu 😉
Rumen lak na rokah ja, na nogah absolutno ne.
Mi je ”prenežen”.
Na nogah temni – črn, temno moder, temno rdeč, vijoličen.
Na rokah pa vse 🙂
[/quote]

Hehe, potemtakem sem očitno sam prenežna dušica. 🙂
Je pa itak tako, da na urejenih dlaneh in stopalih izgleda vsaka barva laka lepo (skoraj), če pa niso urejena te pa nič ne reši.
Še najbolj si lahko pomagaš z vitamini (A,E), da imaš bolj zdrave nohte in kožo ter si redno odstranjuješ odmrlo kožo.

Je definitivno lepo videti ženske z urejenimi podplati in rokami in taka žanska mi je takoj bolj privlačna, ne maram pa dolgih nohtov, to mi je turn off. 😆
[/quote]

, ampak res – predolgi nohti, ogaba 🙁

Vem, da je FR manikura dandanes že kar iz mode … meni je sicer všečna, ampak si tedensko menjam barve na rokah (pedikura mi zdrži mesec dni, tko da ni panike) in zato mi je FR manikura “brezvezna”, ker je toooliko barv, ki si jih moram namazati 🙂

Enivej, hotela sem napisat, da sem lani poleti videla pri eni FR “pedikuro” in sicer: nohte je imela takooo dolge, da so šli preko roba natikača :O
V ljudi ne buljim; pogledam in grem dalje. Pri tej osebi sem obstala in ja, buljila 🙁 Tako grdih nohtov nisem že dolgo časa videla, mislim celo, da prvič. Pišem za nožne nohte. Potem je imela pa na belih robovih nohtov še nalimane kristalčke, faaak, obol 🙁 No, TO je bilo pa res grdo. Stopali sicer negovani, lepi peti, ampak nohti … sfaljeno.

Roke pa … večina si jih ne zna nalakirat, okrušeni nohti/barva, pa lak kr čez obnohtno kožico … pri meni je bilo tako še 2 leti nazaj, zdaj si pa že znam lepo sama nalakirati zgoraj, spodaj pa nikakor, zato pa – kozmetičarka, help! 😀

Ti kr ostani nežna duš’ca, takih vas danes itak skoraj ni več 😉

Hehe, potemtakem sem očitno sam prenežna dušica. 🙂
Je pa itak tako, da na urejenih dlaneh in stopalih izgleda vsaka barva laka lepo (skoraj), če pa niso urejena te pa nič ne reši.
Še najbolj si lahko pomagaš z vitamini (A,E), da imaš bolj zdrave nohte in kožo ter si redno odstranjuješ odmrlo kožo.

Je definitivno lepo videti ženske z urejenimi podplati in rokami in taka žanska mi je takoj bolj privlačna, ne maram pa dolgih nohtov, to mi je turn off. 😆
[/quote]

, ampak res – predolgi nohti, ogaba 🙁

Vem, da je FR manikura dandanes že kar iz mode … meni je sicer všečna, ampak si tedensko menjam barve na rokah (pedikura mi zdrži mesec dni, tko da ni panike) in zato mi je FR manikura “brezvezna”, ker je toooliko barv, ki si jih moram namazati 🙂

Enivej, hotela sem napisat, da sem lani poleti videla pri eni FR “pedikuro” in sicer: nohte je imela takooo dolge, da so šli preko roba natikača :O
V ljudi ne buljim; pogledam in grem dalje. Pri tej osebi sem obstala in ja, buljila 🙁 Tako grdih nohtov nisem že dolgo časa videla, mislim celo, da prvič. Pišem za nožne nohte. Potem je imela pa na belih robovih nohtov še nalimane kristalčke, faaak, obol 🙁 No, TO je bilo pa res grdo. Stopali sicer negovani, lepi peti, ampak nohti … sfaljeno.

Roke pa … večina si jih ne zna nalakirat, okrušeni nohti/barva, pa lak kr čez obnohtno kožico … pri meni je bilo tako še 2 leti nazaj, zdaj si pa že znam lepo sama nalakirati zgoraj, spodaj pa nikakor, zato pa – kozmetičarka, help! 😀

Ti kr ostani nežna duš’ca, takih vas danes itak skoraj ni več 😉
[/quote]
zdaj si pa tvoje božanska stopalca zaslužijo masažico 😉

Hehe, potemtakem sem očitno sam prenežna dušica. 🙂
Je pa itak tako, da na urejenih dlaneh in stopalih izgleda vsaka barva laka lepo (skoraj), če pa niso urejena te pa nič ne reši.
Še najbolj si lahko pomagaš z vitamini (A,E), da imaš bolj zdrave nohte in kožo ter si redno odstranjuješ odmrlo kožo.

Je definitivno lepo videti ženske z urejenimi podplati in rokami in taka žanska mi je takoj bolj privlačna, ne maram pa dolgih nohtov, to mi je turn off. 😆
[/quote]

, ampak res – predolgi nohti, ogaba 🙁

Vem, da je FR manikura dandanes že kar iz mode … meni je sicer všečna, ampak si tedensko menjam barve na rokah (pedikura mi zdrži mesec dni, tko da ni panike) in zato mi je FR manikura “brezvezna”, ker je toooliko barv, ki si jih moram namazati 🙂

Enivej, hotela sem napisat, da sem lani poleti videla pri eni FR “pedikuro” in sicer: nohte je imela takooo dolge, da so šli preko roba natikača :O
V ljudi ne buljim; pogledam in grem dalje. Pri tej osebi sem obstala in ja, buljila 🙁 Tako grdih nohtov nisem že dolgo časa videla, mislim celo, da prvič. Pišem za nožne nohte. Potem je imela pa na belih robovih nohtov še nalimane kristalčke, faaak, obol 🙁 No, TO je bilo pa res grdo. Stopali sicer negovani, lepi peti, ampak nohti … sfaljeno.

Roke pa … večina si jih ne zna nalakirat, okrušeni nohti/barva, pa lak kr čez obnohtno kožico … pri meni je bilo tako še 2 leti nazaj, zdaj si pa že znam lepo sama nalakirati zgoraj, spodaj pa nikakor, zato pa – kozmetičarka, help! 😀

Ti kr ostani nežna duš’ca, takih vas danes itak skoraj ni več 😉
[/quote]

No sej, če povem jst čist realno, je tko, da nisem ravno nevem kakšen pristaš različnih lakov pri ženskah, mi je nekako lepši naravni videz, tako da poleg rumene, ki mi je res všeč, mi je lep še plozoren lah, ki da nohtom tisti lesk in lak v kožni barvi, tudi če ni laka, ni nič narobe. 🙂

Nohti morajo biti seveda urejeni, a pravo lepoto da dlanem in stopalom njihova oblika in razmerja velikosti.
Tu se ne da veliko spreminjati, pomembno je, da ohranjamo skrb in smo urejeni, čeprav priznam, da je meni tukaj lahko govorit, ker sem še mlad, ko bom starejši in bom moral uporabljati vse možne žaube, če ne bom hotel imeti napokane pete, dlani in odmrle kože na podplatih.

Zdaj je itak že tako, da se da na netu že vse mogoče stvari najdet in se lahko vsega naučiš, če ti ie to v interesu in si vzameš mal časa. Jst sm se recimo tako poučil o moških parfumih in sedaj točno vem, katere in za katero priložnost moram izbrati, še ne dolgo nazaj sem bil bolj laik na tem področju in ker se nisem pozanimal sem včasih ustrelil mimo, pri lakiranju je verjetno podobno. 🤔

Ma tko je, kdor išče, ta najde in tud nežnih dušc je še velik pomoje, sm itak navzven noče noben tega pokazat, ker potem takoj ‘čudno’ izpadeš.

, ampak res – predolgi nohti, ogaba 🙁

Vem, da je FR manikura dandanes že kar iz mode … meni je sicer všečna, ampak si tedensko menjam barve na rokah (pedikura mi zdrži mesec dni, tko da ni panike) in zato mi je FR manikura “brezvezna”, ker je toooliko barv, ki si jih moram namazati 🙂

Enivej, hotela sem napisat, da sem lani poleti videla pri eni FR “pedikuro” in sicer: nohte je imela takooo dolge, da so šli preko roba natikača :O
V ljudi ne buljim; pogledam in grem dalje. Pri tej osebi sem obstala in ja, buljila 🙁 Tako grdih nohtov nisem že dolgo časa videla, mislim celo, da prvič. Pišem za nožne nohte. Potem je imela pa na belih robovih nohtov še nalimane kristalčke, faaak, obol 🙁 No, TO je bilo pa res grdo. Stopali sicer negovani, lepi peti, ampak nohti … sfaljeno.

Roke pa … večina si jih ne zna nalakirat, okrušeni nohti/barva, pa lak kr čez obnohtno kožico … pri meni je bilo tako še 2 leti nazaj, zdaj si pa že znam lepo sama nalakirati zgoraj, spodaj pa nikakor, zato pa – kozmetičarka, help! 😀

Ti kr ostani nežna duš’ca, takih vas danes itak skoraj ni več 😉
[/quote]
zdaj si pa tvoje božanska stopalca zaslužijo masažico 😉
[/quote]

, pa dajva se zmenit za to masažo že enkrat 😉
LJ? Cena?

, ampak res – predolgi nohti, ogaba 🙁

Vem, da je FR manikura dandanes že kar iz mode … meni je sicer všečna, ampak si tedensko menjam barve na rokah (pedikura mi zdrži mesec dni, tko da ni panike) in zato mi je FR manikura “brezvezna”, ker je toooliko barv, ki si jih moram namazati 🙂

Enivej, hotela sem napisat, da sem lani poleti videla pri eni FR “pedikuro” in sicer: nohte je imela takooo dolge, da so šli preko roba natikača :O
V ljudi ne buljim; pogledam in grem dalje. Pri tej osebi sem obstala in ja, buljila 🙁 Tako grdih nohtov nisem že dolgo časa videla, mislim celo, da prvič. Pišem za nožne nohte. Potem je imela pa na belih robovih nohtov še nalimane kristalčke, faaak, obol 🙁 No, TO je bilo pa res grdo. Stopali sicer negovani, lepi peti, ampak nohti … sfaljeno.

Roke pa … večina si jih ne zna nalakirat, okrušeni nohti/barva, pa lak kr čez obnohtno kožico … pri meni je bilo tako še 2 leti nazaj, zdaj si pa že znam lepo sama nalakirati zgoraj, spodaj pa nikakor, zato pa – kozmetičarka, help! 😀

Ti kr ostani nežna duš’ca, takih vas danes itak skoraj ni več 😉
[/quote]

No sej, če povem jst čist realno, je tko, da nisem ravno nevem kakšen pristaš različnih lakov pri ženskah, mi je nekako lepši naravni videz, tako da poleg rumene, ki mi je res všeč, mi je lep še plozoren lah, ki da nohtom tisti lesk in lak v kožni barvi, tudi če ni laka, ni nič narobe. 🙂

Nohti morajo biti seveda urejeni, a pravo lepoto da dlanem in stopalom njihova oblika in razmerja velikosti.
Tu se ne da veliko spreminjati, pomembno je, da ohranjamo skrb in smo urejeni, čeprav priznam, da je meni tukaj lahko govorit, ker sem še mlad, ko bom starejši in bom moral uporabljati vse možne žaube, če ne bom hotel imeti napokane pete, dlani in odmrle kože na podplatih.

Zdaj je itak že tako, da se da na netu že vse mogoče stvari najdet in se lahko vsega naučiš, če ti ie to v interesu in si vzameš mal časa. Jst sm se recimo tako poučil o moških parfumih in sedaj točno vem, katere in za katero priložnost moram izbrati, še ne dolgo nazaj sem bil bolj laik na tem področju in ker se nisem pozanimal sem včasih ustrelil mimo, pri lakiranju je verjetno podobno. 🤔

Ma tko je, kdor išče, ta najde in tud nežnih dušc je še velik pomoje, sm itak navzven noče noben tega pokazat, ker potem takoj ‘čudno’ izpadeš.
[/quote]

, ker nihče ne mara preveč nežnih tipov, ISTOČASNO pa si ga vsaka želi 🙁 Navzven kao neki “jaki muškarac”, a duš’ca pa kot medo za stiskanje.
Pa sem sama ženska, ampak večina deklet v resnici sploh ne ve, česa si želi. Folk se čedalje bolj zapira vase, tudi zaradi okolice si ne upajo več pokazat to, kar v resnici so, ampak delujejo čedalje bolj po principu “sprejemanja in pripadnosti”.

Enivej, malo sem zašla s prvotne teme, nazaj k lakom 🙂
Ja, se strinjam, prozoren lak oz. kožna barva (aka NUDE COLOUR) sta zelo fajn, glede barvnih lakov je pa tkole: kdaj se bom “afnala” s tem, če ne zdaj, ko sem še mlada … ker na 50-letnici, ko vidiš fluorescentno rumene nohte (kremplje) na rokah in električno roza na nogah … deluje ceneno 🙁 Faaak, wannabe teenagers. Ampak ok, naj delajo, kar hočejo.

Za parfume se tudi strinjam – seveda ne paše vsak na vsako kožo. Jaz sem šele ca. 5 let nazaj našla dva svoja, ki mi res sedeta – Thierry Mugler “The Angel”, ter DG “The One”.
Mmm!
Kateri pa je tvoj as? 🙂 Če seveda ni skrivnost 🙂 Hvala.

No sej, če povem jst čist realno, je tko, da nisem ravno nevem kakšen pristaš različnih lakov pri ženskah, mi je nekako lepši naravni videz, tako da poleg rumene, ki mi je res všeč, mi je lep še plozoren lah, ki da nohtom tisti lesk in lak v kožni barvi, tudi če ni laka, ni nič narobe. 🙂

Nohti morajo biti seveda urejeni, a pravo lepoto da dlanem in stopalom njihova oblika in razmerja velikosti.
Tu se ne da veliko spreminjati, pomembno je, da ohranjamo skrb in smo urejeni, čeprav priznam, da je meni tukaj lahko govorit, ker sem še mlad, ko bom starejši in bom moral uporabljati vse možne žaube, če ne bom hotel imeti napokane pete, dlani in odmrle kože na podplatih.

Zdaj je itak že tako, da se da na netu že vse mogoče stvari najdet in se lahko vsega naučiš, če ti ie to v interesu in si vzameš mal časa. Jst sm se recimo tako poučil o moških parfumih in sedaj točno vem, katere in za katero priložnost moram izbrati, še ne dolgo nazaj sem bil bolj laik na tem področju in ker se nisem pozanimal sem včasih ustrelil mimo, pri lakiranju je verjetno podobno. 🤔

Ma tko je, kdor išče, ta najde in tud nežnih dušc je še velik pomoje, sm itak navzven noče noben tega pokazat, ker potem takoj ‘čudno’ izpadeš.
[/quote]

, ker nihče ne mara preveč nežnih tipov, ISTOČASNO pa si ga vsaka želi 🙁 Navzven kao neki “jaki muškarac”, a duš’ca pa kot medo za stiskanje.
Pa sem sama ženska, ampak večina deklet v resnici sploh ne ve, česa si želi. Folk se čedalje bolj zapira vase, tudi zaradi okolice si ne upajo več pokazat to, kar v resnici so, ampak delujejo čedalje bolj po principu “sprejemanja in pripadnosti”.

Enivej, malo sem zašla s prvotne teme, nazaj k lakom 🙂
Ja, se strinjam, prozoren lak oz. kožna barva (aka NUDE COLOUR) sta zelo fajn, glede barvnih lakov je pa tkole: kdaj se bom “afnala” s tem, če ne zdaj, ko sem še mlada … ker na 50-letnici, ko vidiš fluorescentno rumene nohte (kremplje) na rokah in električno roza na nogah … deluje ceneno 🙁 Faaak, wannabe teenagers. Ampak ok, naj delajo, kar hočejo.

Za parfume se tudi strinjam – seveda ne paše vsak na vsako kožo. Jaz sem šele ca. 5 let nazaj našla dva svoja, ki mi res sedeta – Thierry Mugler “The Angel”, ter DG “The One”.
Mmm!
Kateri pa je tvoj as? 🙂 Če seveda ni skrivnost 🙂 Hvala.
[/quote]

Al je pr moških isto, malo kdo ve, česa si sploh želi. 😂 Ja to zapiranje je pa itak, še posebi naša generacija, ko smo nekak prva generacija social networkov in pol se vsi še bol zgledujejo po teh kao idolih in furajo njihov stil.

V tej smeri pa nism razmišljal, zdej ko si napisala, mi je pa prec spet v spomin prišlo par spominov, ko so starejše ženske nosile take lake in dobro, da sem šele danes videl to sporočilo drugače bi še nočbe more meu. 😆

Eh ni blema glede parfumov, če kdo rab inspiracijo in jo dobi od mene, še tolk bolš. 😉
Trenutno mam Abercrombie&Fitch First Instinct in Jean Paul Gaultier Ultra Male.
Sm si pa tud Muglerjevega A*Men Pure Malt dal med zaznamke in ga bom za jesen kupil. 😉
No sej pri parfumih je tud isto, zdaj ko smo še mladi lahko nosimo bolj nežne, potem pa v ospredje pridejo bolj ‘moški’ parfumi ala Creed, Armani,..

Meni ne gre v glavo zakaj se ženske toliko sramujete okoli fetišev na stopala?Bodte ponosne.

Jaz sploh nisem vedela,da obstaja tak fetiš,dokler nismo pred leti dobili sodelavca,kjer se je izkazalo,da ima zelo hud fetiš na stopala.

Priznam,da imam zelo lepa,urejena,številko 37,nikoli nosila petk,… Nekje konec aprila sem vedno smuknila v odprte čevlje,sandale v službi in ta sodelavec me je kar ogledoval in ogledoval stopala.Msilila sem da je nekaj narobe ali da je nekaj na tleh zraven mojih nog,..,in spet ko sva bila skupaj v službi spet gledal in gledal in gledal v stopala,ko je videl da ga vidim,se je vstran obrnil.Tudi meni je bilo že nerodno.No nekako sem prišla na informacijo o fetiš na stoapala in si mislila da stestiram sodelavca.Ko sme sedela,sem se zanalašč sezula in glej ga hitro je bil za mano,verjamem,da me je opazoval.Ampak me ni motilo.No z sodelavcem sva se nekako zbližala,začela pogovarjat,družit,občasno skočila na kako kavico.No prišel je čas novoletne zabave in ker sva oba dva neako mlada bila,nama ni bilo iti za domov,Šla sva naprej žurat,na kar sem izgubila ključe od stanovanja in avtomobila,povabil me je k sebi,da lahko prespim pri njemu.No nekako sem slutila kaj bo sledilo,tudi všeč mi je bil in bila sem zagreta zanj.No po stuširanju in pred spanjem sva še kozarček vina popila in nekako me je udarilo v glavo in sem kar položila noge na njegova kolena.Pogledal me je,nasmejal se mi je in jih je začel božat,masirat,ljubčkat,žgečkalo me je noro in nerodno mi je bilo,ampak verjamem,da pa je on bil zelo hudo vzburjen,ni s eposvetil samo nogam,ampak vsej meni,tudi oralno,…bil je božanski kjer sme doživela kar nekaj orgazmov.No preden je on končal me je vprašal,če mi lahko konča na stopalih,z veselejem sem mu odobrila,doživel je tak vrhunec,take vzdihljaje,da sploh nisem mogla verjet,da lahko moški doživijo tak orgazem.

No ker sva bila sodelavca se mu je v ponedeljek videlo da mu je zelo nerodno in se me je začel nekako izogibat,stopila sem do njega in ga začela pogovor,nato mi je priznal,da mu je nerodno in sem mu rekla,naj mu ne bo,saj je njej tudi zelo všeč bilo,le da ne vem kako bi ga naj s tsopali zadovoljevala in me je z večkratnimi posteljnimi igricami naučil in mi je bilo zelo všeč.Posebaj mi je bilo všeč kako se je hitro zrajcal,ko sem ga dražila.

No nato ko je doštudiral se je prezaposlil in odselil.Jaz sem si tudi našla partnerja,ki pa nima nekega hudega fetiša,občasno me požgečka,poboža,nič resnega.Če bo izkazal željo pa ga bom vedela zadovoljit.

A pogrešam?Seveda da,je zabavno.

Tako da se ne sramujte fetša,ga ne obsojajte,se ne norčujte,,bodite ponosne nase,saj je sex res lahko božanski in igriv.

Če se najde katera, ki bi imela zmasirana stopala naj piše 😉


zdaj si pa tvoje božanska stopalca zaslužijo masažico 😉
[/quote]

, pa dajva se zmenit za to masažo že enkrat 😉
LJ? Cena?
[/quote]
piši mi na zs ok 😉


zdaj si pa tvoje božanska stopalca zaslužijo masažico 😉
[/quote]

, pa dajva se zmenit za to masažo že enkrat 😉
LJ? Cena?
[/quote]
zate zastonj 😉

ja, tudi jaz obožujem urejena ženska stopala.
obliko, vonj, vse!

jz pa obožujem footjob….

Jaz tudi rada dajem footjob,uživam v tem,ne vidim razlike ali ga obdelaš oralno,z roko al pa s stopali.

Se mi zdi,da tiste ženske s predsodki ga še nikoli niso držale v rokah,božale,kaj šele videle v živo,pa čeprav so že sexale.Očitno vse v trdni temi.Sam not pa ven,not pa ven,pol pa pravijo da ne doživljajo orgazma.

brez predsodkov….a si za footjob????


zdaj si pa tvoje božanska stopalca zaslužijo masažico 😉
[/quote]

, pa dajva se zmenit za to masažo že enkrat 😉
LJ? Cena?
[/quote]
te še zanima?

se mi zdi da ste slovenke preveč zaprte da bi kaj novega probale (footjob), meni osebno se to nič kaj takega ne zdi. Škoda, ker nas ne razumete morda bi pa še uživale…

škoda, da je bil kratek poletje, bo treba nekam, kjer je čez celo leto poletje, da bomo lahko občudovali too 😀

ajde a je kakšna ki bi ponudila svoje lepa in urejena stopala

Sem 36 letnik z fetisem na nogice….se najde kaksna ki bi pustila da jih obdelam z jezickom? 🙂

Prebiram to temo in vidim vas ima kar veliko ta fetiš, tudi mene vzburjajo lepa negovana ženska stopala. Glede na to, da bi rabil en nasvet, že zdaj napišem da upam da ne bo kdo obsojal po nepotrebnem ali da mi dela domišljija, ker bi samo rad slišal vaše nasvete glede tega.

Torej, pred nekaj časa sem preko frendice spoznal njeno frendico in parkrat smo se videli, imava se za znanca, nisva pa frenda. Se pa ful štekava vsakič ko se vidiva, imava tak odnost, kot da sva best frenda, oziroma kot da se poznava že celo večnost.
Ta znanka je pred nekaj časa odprla svoj lepotni salon, kjer se ukvarja z manikuro, pedikuro itd…
Jaz grem k njej na vsake toliko časa na nego obraza, ker imam že veliko let manjše probleme s kožo na obrazu, pa mi naredi lifting ali kako se temu reče.
In kot sem že omenil, vsakič ko se vidiva se res štekava, tiste pol urce, ko sem v njenem salonu, se pogovarjava o vsem, imava res super odnos.
Imava tudi drug drugega na Fb, ampak se tam toliko ne meniva.
No in fora je v tem da ta znanka, pogosto objavla slike svojih stopal. Okej razumem ukvarja se z manikuro in pedikuro in si dela reklamo. Ampak včasih pomislim, da mogoče malo pretirava, sicer mene to ne moti, saj ima zelo urejena stopala in te slike sam tudi zelo rad pogledam.

Potem se pa včasih vprašam ali ima tudi sama fetiš na stopala. Njej tega nisem nikoli omenil in o takih temah se tudi ne pogovarjava. Zadnje čase pa res veliko razmišljam da bi jo mogoče celo vprašal glede tega, ali pa nekako načel to temo.
Pač vsakič, ko vidim kako ima lepa, negovana stopala, pa potem še nalikirane nohte, me zelo vzburi. Včasih si zamislim, kako bi ji masiral njena stopala, pa še kaj drugega počel s prstki.
Vem, da boste rekli, naj ne pretiravam, ampak imam res to željo.

Sam bi začel to temo, ko bi šel spet na nego obraza, in bi počasi načel to temo, kako ima urejena stopala, da pač vidim slike na Fb, in da so tudi meni všeč lepo negovana ženska stopala. Potem pa bi nekako prešel na to, da bi jo mogoče vprašal ali ima fetiš na stopala.
Ne bi zdaj rad direktno ji povedal, da imam ta fetiš in da bi ji rad masiral stopala in sesal prstke.
Nekako bi probal lepo načeti to temo, pa ne vem kako.
Jaz ne vidim problema v tem, saj ji ne bom omenil, da bi seksal z njo. Nekako sem si sam predstavljal, tako kot sem že zgoraj omenil, ko bi prišel k njej v salon na nego obraza, ponavadi sem pol ure notri, potem se pa še pol ure pogovarjava, ker nima nobene stranke takrat naročene.
No in v tiste pol ure, bi se malo “poigrala”.

Zdaj me pa pač zanimajo vaša mnenja kako naj preidem na to, kako da ji omenim ali da ji sploh omenim. Moški povejte svoje mnenje ali ste že imeli podobno izkušnjo ali pa če ste že kdaj na podoben način to omenili ženskam.
Ženske pa povejte ali bi se vam to zdelo moralno sploh okej glede na to, da imava s to znanko nek zelo dober odnos in tudi če bi me zavrnila glede tega, jaz osebno ne bi bil užaljen. Lepo bi se ji opravičil, da se sploh pomislil na to. To bi seveda ostalo med samo med nama.
Uglavnem mal se razpište in povejte svoja mnenja.

New Report

Close