Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu stopala

stopala

Sem že v eni temi napisal komentar, pa sem se odločil odpreti novo temo glede tega. Upam da ni napisano na dolgo in široko.
Sem opazil, da ima kar dosti folka fetiš na ženska stopala in tudi opažam da se ta fetiš zadnja leta kar dosti omenja. Lepo da ni glede tega predsodkov, čeprav se najde še vedno kdo, ki na to gleda postrani.

Naj omenim, da tudi mene vzburjajo lepa negovana ženska stopala. Glede na to, da bi rabil en nasvet, že zdaj napišem da upam da ne bo kdo obsojal po nepotrebnem ali da mi dela domišljija, ker bi samo rad slišal vaše nasvete glede tega.

Torej, imam znanko, ki se ful dobro štekava, nisva pa frenda. Vsakič ko se vidiva, imava tak odnos, kot da sva best frenda, oziroma kot da se poznava že celo večnost.
Ta znanka je pred nekaj časa odprla svoj lepotni salon, kjer se ukvarja z manikuro, pedikuro itd…
Jaz grem k njej na vsake toliko časa na nego obraza, ker imam že veliko let manjše probleme s kožo na obrazu, pa mi naredi lifting ali kako se temu reče.
In kot sem že omenil, vsakič ko se vidiva se res štekava, tiste pol urce, ko sem v njenem salonu, se pogovarjava o vsem, imava res super odnos.
Imava tudi drug drugega na Fb, ampak se tam toliko ne meniva.
No in fora je v tem da ta znanka, pogosto objavla slike svojih stopal. Okej razumem ukvarja se z manikuro in pedikuro in si dela reklamo. Ampak včasih pomislim, da mogoče malo pretirava, sicer mene to ne moti, saj ima zelo urejena stopala in te slike sam tudi zelo rad pogledam.

Midva se o tej temi ne pogovarjava. Zadnje čase pa res veliko razmišljam da bi jo mogoče celo vprašal glede tega, ali pa nekako načel to temo.
Pač vsakič, ko vidim kako ima lepa, negovana stopala, pa potem še nalakirane nohte, me zelo vzburi. Včasih si zamislim, kako bi ji masiral njena stopala, pa še kaj drugega počel z njenimi prstki.
Vem, da boste rekli, naj ne pretiravam, ampak imam res to željo.

Sem razmišljal, da naslednjič, ko bom šel spet k njej v salon na nego obraza, da bi začel pogovor na to temo.
Bi ji najprej povedal, da glede na to da objavla na Fb slike svojih stopal, bi jo pohvalil, da ima res lepo urejena. Potem pa bi jo vprašal glede fetiša kako gleda na to in ali ga ima tudi sama.
Ne bi zdaj rad direktno ji povedal, da imam ta fetiš in da bi ji rad masiral stopala in sesal prstke.
Nekako bi probal lepo načeti to temo, pa ne vem kako.
Nekako sem si sam predstavljal, tako kot sem že zgoraj omenil, ko bi prišel k njej v salon na nego obraza, ponavadi sem pol ure notri, potem se pa še pol ure pogovarjava, ker nima nobene stranke takrat naročene.
No in v tiste pol ure, bi se malo “poigrala”.
Bilo bi mi fajn tudi to, da bi mi ga obdelala s stopali, ampak pomoje, da ji to ne bi bilo okej, ne vem. Nočem pa težiti glede tega, mi je nerodno že to, da ji povem, da ima ful lepa stopala.

Zdaj me pa pač zanimajo vaša mnenja kako naj preidem na to, kako da ji omenim ali da ji sploh omenim.
Moški povejte svoje mnenje ali ste že imeli podobno izkušnjo ali pa če ste že kdaj na podoben način to omenili ženskam.
Ženske pa povejte kako bi ve odreagirale, če bi vam nekdo omenil glede tega.

Če bi me pač zavrnila, bi se ji lepo opravičil, da sem sploh pomislil na to. To bi seveda ostalo med samo med nama.
Uglavnem mal se razpište in povejte svoja mnenja.

Vidim ste vsi nekaj zadržani glede tega, ne vem zakaj. Meni to ni nek problem o tem pisat.
Bi pa vseeno rad prebral kak nasvet, če ne se pa tema lahko kar zbriše.

Hvala da se je tista tema izbrisala. Sem itak že tukaj napisal. Upam na kak nasvet.

Povej ji, da si na FB videl fotke njenih stopal, da so lepo negovana in lepe oblike ter da ji z veseljem zmasiraš stopala, če bo kdaj želela, pa 🙂 zraven. Lahko bo privolila, če bo pa rekla, da je preveč žgečkljiva ali že ima koga drugega za to, pa odnehaj.

To pa res ni nič takega, tako da ti naj ne bo težko to omenit. Sploh če se res zelo dobro razumeta.
Najprej ji daj nek kompliment, recimo da si videl na fb fotke od njenih stopal ki jih je objavila, povej ji da ima zelo lepo urejena.
Potem jo v hecu vpraši zakaj tako pogosto objavla fotke, da si že pomislu da ima mogoče fetiš na stopala. Mogoče ga pa ima res, ne boš nikoli izvedel če ne vprašaš.
Boš videl kako se bo odzvala, tema se bo že sama od sebe razvijala.
Potem ji pa malo v hecu tudi povej, da bi ji rad nekaj povedal ampak da te je malo strah njenega odziva. Če bo vtrajala da ji poveš, ji potem povej da včasih ko vidiš na fb fotke njenih stopal, da pomisliš kako se z njimi igraš ker so tako lepa.
Potem pa tako kot je že zgoraj nekdo napisal, lahko da bo za to ali pa ne.
Če bi ji bilo to všeč ji reci da ko bo ona za to naj ti kar pove, da bi ji z veseljem masiral njena stopala in se malo poigral z jezičkom z njenimi prstki. Mogoče pa ji bi bilo to všeč. In spet ne boš vedel tega, dokler ne vprašaš.
Če te pa zavrne pa pač pusti pri miru in kot si že sam napisal, se ji lepo opraviči in ji reci da ne boš več pomislil na to.

Možno je da ima ta tvoja znanka fetiš. Podoben primer sem imel pred leti, ko je takratna frendica vedno objavlala fotke svojih nog iz štiklam. Zdaj nevem ali je imela fetiš na stopala ali na štikle ali pa kar oboje.
Je tudi nisem nikoli spraševal glede tega.
Čez leta je potem nehala objavlati take fotke.

Povej ji kar misliš bod iskren. Ne navalit takoj, ko bosta menjala temo za pogovor ti začni s to temo in seveda naj se navezuje na to kar si napisu že v komentarju glede fotk.
Lej če bo za akcijo si kralj, če te zavrne se ne sekeri vsaj probal si.

Tudi sam imam omenjen fetiš in ni lepšega kot videti na ženski lepa negovana stopala, nohti pa nalakirani rdeče.
Jaz ti iz lastnih izkušenj povem, da do zdaj sem vsaki s katero sem bil, povedal za ta fetiš in vsaka mi je dovolila da ji počnem s stopali kar sem želel.
Sesanje prstkov, pa ko ti ga obdela s stopali, to je tako dober občutek.
Tej tvoji znanki omeni malo glede tega ampak ne direkt. Povej ji da lepših stopal še nisi videl in če je možno bi se z njimi malo poigral.
Če imata res odprt odnos in se pogovarjata o vsem, potem ji kar omeni, to bi znal biti plus in bi ti verjetno dovolila.
Probati ni greh.

Da ji kar na fbju napišeš ta možnost ti je najlažja. Recimo če boš naročen na nek datum ji pošleš sporočilo “potem velja za ta in ta termin?” ko ti pa potrdi pa ji še napiš “sem opazil da si objavla fotko svojih stopal, ful so sexy, lepo imaš urejene :)”.
Neki v tem smislu, potem pa nadaljuj s to temo ko boš pri njej v salonu.
Boš videl kako se bo stvar odvijala, dokler ne probaš neveš 😉

Tako kot je že pred mano komentator napisu, najlažje ti bo rečt na fbju. Vživo boš cincu pa se še kaj zapletu, na konc bo pa izpadlo smešno vse skup.
Na fbju ji napiš za termin, potem pa če bo objavla kakšno sliko ji daš lep kompliment i to je to nč kompliceranja.
Ko boš pri njej pa jo vpraši ali je zadovoljna s komplimentom glede stopal ki si ji ga napisal na fbju.
Če ti veselo pritrdi in če se še kaj poheca glede tega, pol si zmagu.
Če ji bo pa nerodno o tem govort, pa ji reč da ji naj ne bo nerodno o tem govort, ker ma res čudovita stopala.
Če ji bo še vedno nerodno pol raje odnehaj s to temo, da ne boš pokvaril vajinega odnosa.

Ja bi tudiii

Ja bi tudiii 😞😶

Ker bedak si ti kaj mislis da ja ne berem tega?
Lp
Tvoja “punca”

Kaka dama za foot fetis?

z veseljem bii lizal,masiral urejena ženska stopala in sesal prstke njaamiiii

Jaz pa iščem punco.

New Report

Close