Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Stožice Bučeli

Stožice Bučeli

V Italiji starejši ljudje na polno umirajo, mi pa bomo danes imeli koncert Bučelija. Tudi če imamo mladi blage simptome jih prav tako lahko prenašamo na starejše in pa tudi mlajše s slabim imunskim sistemom. Zato če ne bodo odpovedali naj zato odgovarja država,organizator in pa vsak posameznik ki bo tam.

V vseh državah odpovedujejo prireditve nad 1000ljudi pri nas pa je očitno denar in biznisiranje ampak seveda ne v vseh primerih prednostno.

Tudi organizatorje Planice je treba ovaditi.

Organizatoriji, premislite, preden bo prepozno. Tudi kakšne stavke, zbiranja ljudi, vse to naj bo prepovedano in mislim, da se bo z razkuževanjem in z zadrževanjem doma, počasi ta virus ustavil.
Ampak za sedaj, ukinite prireditve, srečanja, vse, kjer je veliko ljudi.

Sinoci pri porocilih na slo1 je Bergant vprasal Gobčevo iz Direktorata za zdravje, da se ljudje zaradi virusa bojijo tega koncerta, ona pa je suvereno zatrdila, da so ocenili da zaenkrat se lahko v Stozicah izvedemo ta koncert, ukrep je zgolj razkuzevanje in to naj bi zadostilo. Na bruhanje me sili, a mi bomi potem cez 7 dni zavoljo tega imeli polno okuzenih, mrtvih. Katera vlada bo za to nosila odgovornost? Tudi NIJZ se lahko sramuje, zdaj namreč smo dokončno lahko spoznali kaksen je nas sistem. V Franciji so ta koncert prestavilu, Slovenci pa bi očitno naj pocrkali. Zanima me, kdo v Sloveniji uma od tega korist, kdo bi imel za odpoved najvecjo skodo, ker sem prepricana da je stvar najbolj v tem.
Za Bocellija in hrvaske organizatorje tudi nimam dobrih besed, najbolj razočara Bocelli.
Še je čas da se koncert prestavi, ce pa bo izveden, bo prislo do katastrofalnih posledic. No, novinarji bodo lahko porocali o koncertu, posledicah in iskanju odgovornega. Upam, da v teh primerih pridejo v zapor vsi odhovorni za odpoved tega koncerta.
Te karte je kupilo najmanj 100 Italijanov iz severne Italije kamor pa isto ministrstvo odsvetuje! Medtem ko bodo tukah ljudje v tesnem kontaktu v zaprtem prostoru. Vso tisto razkuzevanje je v resnici posipavanje s pepelom in preusmeritev kazanja s prstom na odgovorne.

Sram me je v kakasni drzavi zivim – v drzavi kjer se vodilnim popolnoma j.. e za svoj narod! Zgrožena sem, razočarana in prestrašena.

Japajade, konec drugega tedna pa bodo zaceli zapirati sole, vrtce… Ampak najprej je treba razsirit virus, korist je ocitna. Skrijte se odgovorni vladniki, nijzjevcu ipd. v luknje, ker verjemite, trda vam bo predla. Zame ste vredni zgolj prezira in razne vase konference si lahko gladko vtaknete v svoje svinjske riti (se opravičujem svinjam).

V Franciji je koncert prestavljen!!!

Halo novinarji?

Groza v drugih državah vse večje koncerte prestavljajo tuka pri nas pa ni zgubljat besed.

Požrtnost na denar – tako nastopajočih, kot organizatorjev. Ni prav to, v času ko grozi pandemija svetu , žal ne.

Organizator? Tudi lahko.

Na državni ravni bi se moralo. Verjetno je točno napisan protokol za take stvari.

Ve mogoče kdo, koliko stane najem Stožic, da vemo tudi za koliko davka gre.

Gobčeva je včeraj gobcala, da jo vidim ko bodo ljudje pljuvali po njej, če bo kaj gobcala o odgovornosti. Pa Šabeder/Šarec je tudi pokazal, da mu dol visi za Slovence. Na tiskovni se je ona dihtarca iz Ljubljane včeraj režala, da jo vidimo, če se bo še teden kasneje.

Ne vem, od ko ideja, da se vse odpoveduje. Vidite samo tisto, kar se, ne pa tistega, kar se ne. Ravno gledam Madrid. 280 okuženih v Španiji, pet mrtvih, dogodek za 15.000 ljudi ni odpovedan. Betlin – enak dogodek – 60.000 ljudi – ni odpovedan.

Koncert so prestavili na junij!

https://concertbocelli.fr

Na Bolhi folk že prodaja karte po polovični ceni.
VIP loža 2 karti za ceno 1 .

New Report

Close