Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek strah me je vikenda

strah me je vikenda

Metka, mladini namigni zakaj je fotr šel, da ne bodo tebe grdo gledali, pa povej, da jim bo sam razložil. Nič nazaj jemat, ker si se morala itak zelo potruditi, da si sploh sprejela to odločitev in naredila tako kot si. Če ne gre, ne gre in nima smisla skupaj tlačiti za vsako ceno.
Naj te ne bo strah ne tega vikenda, ne vseh naslednjih dni. Mularijo popokaj, pojdite v soboto v kino, v nedeljo na pico, namesto da kuhaš. Preostali čas pa magari pospravljaj in pomivaj, magari z ihto, poležavaj na kavču in se smili sama sebi, jokaj, če se ti joka in pusti času čas, ker bo kmalu pomlad. Tudi zate in ti bo lažje. Pa srečno. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Kakšno žalovanje! Prišla je svoboda. Pri meni je nebo po veliko letih postalo svetlo modre barve. Prelep občutek. Uživaj v malenkostih. Kamen se ti bo odvalil in kar si prej s strahom, boš zdaj svobodno delala. Nihče te ne bo preganjal, zmerjal, žalil. Nikoli, res nikoli, ne žaluj za človekom, ki te ne mara. Le zakaj bi?!


Tvoj moto je želja po maščevanju. Pusti vse ,potegni črto in pojdi v prihodnost. Če se boš vsak dan ujčkala na preteklosti in načrtovala maščevanje,boš kmalu na psihiatriji.

New Report

Close