Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Stranski učinki fajzer

Stranski učinki fajzer

Ravnokar sem se vrnil iz zaslišanja na temo stranski učinki fajzer. Sem hotel predstaviti moj primer pa so me zavrnili, ker je na tisoče podobnih.

Zakaj potem tega pošteno ne povedo ljudem? Ljudje mislijo, da je AZ katastrofa, fajzer pa cukrček. Kako bodo eni presenečeni par tednov po odmerku.

 

.

Odgovor na objavo uporabnika
omrežje, 26.05.2021 ob 21:10

Ravnokar sem se vrnil iz zaslišanja na temo stranski učinki fajzer. Sem hotel predstaviti moj primer pa so me zavrnili, ker je na tisoče podobnih.

Zakaj potem tega pošteno ne povedo ljudem? Ljudje mislijo, da je AZ katastrofa, fajzer pa cukrček. Kako bodo eni presenečeni par tednov po odmerku.

 

.

 

Ja, hudiča, no, pol pa povej, kaj je bilo pri tebi! To mi gre pošteno na živce, da nekdo takole izziva in vrže kost, potem pa utihne kot neka sramežljiva nevesta!🙄

Za začetek se nauči ime cepiva…

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 26.05.2021 ob 21:29

 

Ja, hudiča, no, pol pa povej, kaj je bilo pri tebi! To mi gre pošteno na živce, da nekdo takole izziva in vrže kost, potem pa utihne kot neka sramežljiva nevesta!🙄

Ne skrbi, to je trol. Znano je, da je najslabša AZ, Pfizer pa je bolj varen od nje.

Glede na napisano, je tebi fajn vžgalo na možgane…

ni kost, čisto resno govorim. Pri fajzerju se začnejo stranski učinki 4 do pet tednov po drugem odmerku. Kar pa ne vem, ali se bodo pojavili tudi pri čisto zdravih osebah. Kar lahko povem je, da je primerov čedalje več in jih ljudje pač šele sedaj lahko poročajo. Ali se zavedejo. Ne, se ne, ker v Sloveniji tega noben ne zbira. Enostavno, nimaš kam poročat.

moderatorju bi rad povedal , da ne gre za teorijo zarote temveč resne stranske učinke z možnim smrtnim izidom. Drugače se nič ne razburjam, imate pač svoja pravila.

Debilom ne moreš ničesar dopovedati.
Pametni pa se ne cepijo.

Prijateljica je dobila splosen antibiotik in nato pike, izpuscaje po celem telesu, po rokah, trebuhu, nogah. Zgleda, kot da bi imela ospice, pikica pri pikici.  Zdravnik pravi, da je dobila alergijo na antibiotike, a ona ni prej imela nobenih alergij. Ali se taka alergija lahko pojavi pri 50 letih kar naenkrat ali bi lahko imelo kaksno zvezo s cepljenjem, da je zdaj mogoce bolj obcutljiva? Cepljena je bila s Pfizerjem, 2 dozi.

Odgovor na objavo uporabnika
omrežje, 27.05.2021 ob 17:20

ni kost, čisto resno govorim. Pri fajzerju se začnejo stranski učinki 4 do pet tednov po drugem odmerku. Kar pa ne vem, ali se bodo pojavili tudi pri čisto zdravih osebah. Kar lahko povem je, da je primerov čedalje več in jih ljudje pač šele sedaj lahko poročajo. Ali se zavedejo. Ne, se ne, ker v Sloveniji tega noben ne zbira. Enostavno, nimaš kam poročat.

Povej že enkrat, kaj se (lahko) zgodi po več tednih po cepljenju? Če ne veš, potem ne odpiraj tem.

Ljudje če se želite cepiti proti koroni se dajte. Ampak se zavedajte tudi tega, da riskirate svoj naravni imunski sistem ki vam ga je dala mati narava. Sploh zdravi. Mislim da ni vredno samo zaradi potovanja in notranjosti gostiln sprejeti vase popolnoma nepreiskušeno cepivo. Ampak kot sem že dejal na vsakem je kako se bo odločil. Razumem edino tiste, ki to počnejo zaradi službe, ker se pač nonstop testirajo. Jaz osebno in moja družina se zaradi takšnih nebuloz ne bomo cepili. Poznam pa dosti ljudi ki se bojo.

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerc89, 31.05.2021 ob 08:39

Ljudje če se želite cepiti proti koroni se dajte. Ampak se zavedajte tudi tega, da riskirate svoj naravni imunski sistem ki vam ga je dala mati narava. Sploh zdravi. Mislim da ni vredno samo zaradi potovanja in notranjosti gostiln sprejeti vase popolnoma nepreiskušeno cepivo. Ampak kot sem že dejal na vsakem je kako se bo odločil. Razumem edino tiste, ki to počnejo zaradi službe, ker se pač nonstop testirajo. Jaz osebno in moja družina se zaradi takšnih nebuloz ne bomo cepili. Poznam pa dosti ljudi ki se bojo.

Če je res nujno, sicar absolutno ne. Za enkrat imam zelo dober imunski sistem ( kljub 65 letom) in ne bi ga s tem rušila. Nikakor.  Se mi kar smilijo tisti, ki se morajo cepiti zaradi službe.

zaradi službe se ni potrebno nikumur cepiti, NI OBVEZNO, NITI TE NIHČE NE MORE PRISILITI!!!

EVROPSKO SODIŠČE ZA ČLOVEKOVE PRAVICE je razsodilo, da nihče, ki ni cepljen, nima PCR testa ne sme biti diskriminiran, vsak lahko gre čezt mejo, povsod, na vsa prevozna sredstva, v restavracijo, povsod kamor lahko gredo cepljeni, lahko gredo necepljeni!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 31.05.2021 ob 09:29

zaradi službe se ni potrebno nikumur cepiti, NI OBVEZNO, NITI TE NIHČE NE MORE PRISILITI!!!

EVROPSKO SODIŠČE ZA ČLOVEKOVE PRAVICE je razsodilo, da nihče, ki ni cepljen, nima PCR testa ne sme biti diskriminiran, vsak lahko gre čezt mejo, povsod, na vsa prevozna sredstva, v restavracijo, povsod kamor lahko gredo cepljeni, lahko gredo necepljeni!

Eno je evropsko sodišče, drugo so pa delodajalci. Ne moreš se z njimi tožit, med tem, ko si na minimalcu, ali celo brez službe.

Poznam primer iz zdravstva. Medicinskim sestram je bilo rečeno, da bi se raje delalo s tistimi, ki so cepljene. Tiste, ki niso, bi bile premeščene na druge oddelke.

Pa plus tega je bratranec od moje mame umrl od stranskih simpotomov cepiva. Popolnoma zdrav star 60 let. Tako da se je za vprašat

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerc89, 31.05.2021 ob 10:27

Pa plus tega je bratranec od moje mame umrl od stranskih simpotomov cepiva. Popolnoma zdrav star 60 let. Tako da se je za vprašat

Zdrav ravno ni bil, če je kar tako na hitro umrl!

in po čem to sklepaš?

aja, zato, ker je bil cepljen z ZDRAVIM CEPIVOM???

JEP!

Moj deda se je cepil z fajzerjom in je umrl…

Faze umiranja:

    Gledal je tv,
    Glava je padla v njegov krožnik juhe,
    Hopla! Pa je že mrtev!

Je ni drzave na tem svetu, ki bi z zakonom zahtevala, da se ljudje cepijo proti Covidu. In ce ni v zakonu, nima noben delodajalec pravne podlage  da bi zaposlenim postavljal tovrstne pogoje.

Odgovor na objavo uporabnika
stanje po covidu, 26.05.2021 ob 21:36

Ne skrbi, to je trol. Znano je, da je najslabša AZ, Pfizer pa je bolj varen od nje.

znano je da imajo vsa cepiva zelo malo stranskih učinkov, pa tudi to da sta pfizer in az po stranskih učinkih približno tu tu, tako da to kar pišete ni čisto res…

ja kje si pa to skrpucalo prebral no, podatki o stranskih učinkih, ki so uradno prijavljeni gredo naprej za medije približno 10% tega. No piše marsikaj, samo ni res. Poglej si ta video kjer odvetnik dr. Fuellmich razlaga da je bistveno več mrtvih po cepljenju že zdaj, kaj šele bo!

h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/ZLcUkNmtRWW1/?fbclid=IwAR0vKGaldsAcoPGO_89ofjMyqQ4Vtn9StLpOAujLk5hGiv6fLQeLWTE49dg

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 06.06.2021 ob 10:18

ja kje si pa to skrpucalo prebral no, podatki o stranskih učinkih, ki so uradno prijavljeni gredo naprej za medije približno 10% tega. No piše marsikaj, samo ni res. Poglej si ta video kjer odvetnik dr. Fuellmich razlaga da je bistveno več mrtvih po cepljenju že zdaj, kaj šele bo!

h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/ZLcUkNmtRWW1/?fbclid=IwAR0vKGaldsAcoPGO_89ofjMyqQ4Vtn9StLpOAujLk5hGiv6fLQeLWTE49dg

Odgovor na objavo uporabnika
0/(/:6(!=:!), 06.06.2021 ob 16:08

Odgovor na objavo uporabnika
0/(/:6(!=:!), 06.06.2021 ob 16:07
    Odgovor na objavo uporabnika
    Kar sam, 06.06.2021 ob 12:24

    Odgovor na objavo uporabnika
    odgoarja, 06.06.2021 ob 11:50

    Odgovor na objavo uporabnika
    Bagerist, 05.06.2021 ob 21:07

    Evo – resno hotem ima, priimke, naslove … formalno neznanih sklicateljev protestnikov ob petkih v LJ
    Tokrat (prejšnji petek) so zasedli ulice okoli Delavskega doma v LJ.
    V tem času je moji ženi začela odtekati porodna voda. Sva šla z avtom v porodnišnico… na koncu Celovške pa gamad nekih protestnikov, ki ni dovolila prometa proti porodnišnici. Sem klical 112 — pa so imeli težave priti do Tivolija …

    Ja Dojenček je “frderban” – bo ostal invalid, zaostal …
    Hočem zadoščenje!!
    Osebno in lastnoročno bom šel s kolom razbiti glave organizatorjem protestov !!
    A če me zaprejo … kot pravi predsednik države: So What ☺☺ Ti gnoji pač ne bodo več uničevali

    Odgovarjajo naj JJ, SMC in Desus. Če ne bi nategnili volivcev in se oklepali stolčkov, ne bi bilo nobenih protestov. Našteti politiki so krivi za tvojega “ferderbanega” novorojenčka.

    Če bi bila zgodbica resnična, bi avtorju že v porodnišnici povedali, da nosečnica, ki ji odteče voda, ne odkoraka do avta in se v sedečem položaju prevaža čez ljubljanske ulice, ki znajo biti tudi brez protestov zatrpane, ampak se (kot že omenjeno) pokliče rešilca, ki žensko odpelje v ležečem položaju.

    Ampak nekateri, ki vam osnovne stvari niso jasne, kar popadete na vrženo kost, pa čeprav je plastična in fluorescentna vijolične barve.

     

     

[/quote

pojdi razbit glavo Janezu Janši, ker dela to sranje z covid ukrepi in uničuje državo, mi imamo pravico da se borimo proti temu fašistu!

Odgovor na objavo uporabnika
evropsko sodišče je, 31.05.2021 ob 09:39

Eno je evropsko sodišče, drugo so pa delodajalci. Ne moreš se z njimi tožit, med tem, ko si na minimalcu, ali celo brez službe.

Poznam primer iz zdravstva. Medicinskim sestram je bilo rečeno, da bi se raje delalo s tistimi, ki so cepljene. Tiste, ki niso, bi bile premeščene na druge oddelke.

Na kakšne druge oddelke? Pol oddelkov, ki niso bili covid oddelki, je bilo več kot leto zaprtih zaradi manjka medicinskega osebja- predvsem medicinskih sestr.

Upam, da jih bodo res dali na te druge oddelke, ket je na svetu je še polno drugih bolezni kot covid, ampak zdaj je in samo covid. Ko je moj otrok dobil pike po vsem telesu (brez vročine, kašljanja, smrkanja,…) je bil najprej sum na covid. Wtf

v slovenskih novicah sem prebrala (mesece nazaj) ko je nekdo naredil samomor, je zdravnik, ki potrdil smrt vprašal sorodnike, ALI JE IMEL COVID19 ???

mislim, ne moreš da verjameš kakšni cepci so ti dohtarji…………..

New Report

Close