Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Stranski učinki fajzer

Stranski učinki fajzer

Pri tem covid virusu da od 1 miljona bo potencialno umrlo 30.000 ljudi…

Strdek lahko potencialno dobi strdek nekje 3 osebe na 1 miljon in mimogrede tudi covid povzroča strdke.

Pri cepljenju je torej 10.000x manjša verjetnost stranskih učinkov kot da bi dobil virus.

Saj nekatera zdravila lahko tudi povzročajo hude stranske učinke pa ljudem zelo pomagajo…

ja, zelo jim pomagajo na poti na v drugi svet! daj ne bluzi b u t e c zabit, pejt nazaj u Pole!

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerc89, 31.05.2021 ob 10:27

Pa plus tega je bratranec od moje mame umrl od stranskih simpotomov cepiva. Popolnoma zdrav star 60 let. Tako da se je za vprašat

Stranski simpotomi? A to so nekakšni smrtonosni izrastki?

Novinarka je prikrito snemala cepljenje- je samo tonski posnetek, poslušajte kaj vse je posnela, FAŠISTISIČNI ZDRAVSTEVNI DELAVCI NA DELU – G E N O C I D !

SUDBINA JE NEPREDVIDIVA! Naša novinarka Jasminka Podvez otišla na cijepljenje inkognito – evo što je snimila!

Odgovor na objavo uporabnika
omrežje, 27.05.2021 ob 17:23

moderatorju bi rad povedal , da ne gre za teorijo zarote temveč resne stranske učinke z možnim smrtnim izidom. Drugače se nič ne razburjam, imate pač svoja pravila.

No, jaz lahko iz prve roke povem, da je bila moja 40 letna, popolnoma zdrava in fit sorodnica, po prvi dozi s Pfizer jem par dni paralizirana. Ni mogla niti vstati, niti jesti, skratka nič. Na srečo je zadeva minila sama od sebe. Ampak tudi to cepivo očitno ni tako nedolžno.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno 3233, 13.06.2021 ob 09:14

Pri tem covid virusu da od 1 miljona bo potencialno umrlo 30.000 ljudi…

Strdek lahko potencialno dobi strdek nekje 3 osebe na 1 miljon in mimogrede tudi covid povzroča strdke.

Pri cepljenju je torej 10.000x manjša verjetnost stranskih učinkov kot da bi dobil virus.

Saj nekatera zdravila lahko tudi povzročajo hude stranske učinke pa ljudem zelo pomagajo…

    To je veljalo na začetku. Zdaj, ko imajo nove podatke, se je pojavnost strdkov po cepivu povečala že na 1 na 100.000. Pa so to zelo restriktivno poročni podatki. Tudi mi ni všeč, kako poudarjajo, da je sicer v splošni populaciji več strdkov… Ja, pri starejših, debelih, kroničnih bolnikih, ne pa pri mladih zdravih ženskah. Pa to glede kontraceptivov… Ja, res je višja pojavnost, če štejemo vse – od globoke venske tromboze, ki prevladuje (spet v večini pri debelih z visokim pritiskom) in ni niti slučajno tako nevarna kot ti strdki v možganih ali trebušni votlini, ki jih povzročajo vektorska cepiva in pomenijo smrt ali invalidnost.

Sumim, da je v mojem cepivu Pfizer bil primešan gen kokoši. Sedaj se namreč zbujam ob svitu in zaspim, ko se zmrači… mater vola… ali pa gre za 5G sinhronizacijo s sončno uro!

Odgovor na objavo uporabnika
tkolele je, 25.06.2021 ob 15:49

Sumim, da je v mojem cepivu Pfizer bil primešan gen kokoši. Sedaj se namreč zbujam ob svitu in zaspim, ko se zmrači… mater vola… ali pa gre za 5G sinhronizacijo s sončno uro!

ti se kar delaj norca, moja soseda je umrla zaradi strdka, stara cca. 50 let malo manj mogoče, mati 3 otrok, samo to tebe ne gane, tebe gane samo to, da so pri nas umirali starčki iz DSO na respiratorjih…ampak za to niso kriva cepiva, ampak zdravniki, ki ne znajo naštelati respiratorjev in zdravniki, ki so tlačili PVC cevi v grla teh starčkov, še prej so jih z morfinom uspavali

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 25.06.2021 ob 16:08

ti se kar delaj norca, moja soseda je umrla zaradi strdka, stara cca. 50 let malo manj mogoče, mati 3 otrok, samo to tebe ne gane, tebe gane samo to, da so pri nas umirali starčki iz DSO na respiratorjih…ampak za to niso kriva cepiva, ampak zdravniki, ki ne znajo naštelati respiratorjev in zdravniki, ki so tlačili PVC cevi v grla teh starčkov, še prej so jih z morfinom uspavali

Nič se ne delam norca, to je čista resnica!

Odgovor na objavo uporabnika
tkolele je, 25.06.2021 ob 16:26

Nič se ne delam norca, to je čista resnica!

saj verjamem, v tvojem je bil pa gen osla!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 25.06.2021 ob 19:14

saj verjamem, v tvojem je bil pa gen osla!

Verjetno si mislil na sebe z oslom kajne? Trma pa to. Jaz namreč sumim na vbrizgan gen kokoši.

ZAŠTO SU IGNORIRALI OVU VIJEST!? – Ljudi Nakon Vakcinacije ŠIRE MUTACIJE! – dr. Kešimir Pavelić
https://youtu.be./hnOMpRRisK0

Odgovor na objavo uporabnika
i903, 01.07.2021 ob 23:39

ZAŠTO SU IGNORIRALI OVU VIJEST!? – Ljudi Nakon Vakcinacije ŠIRE MUTACIJE! – dr. Kešimir Pavelić
https://youtu.be./hnOMpRRisK0

teh dokazov je vse več, poleg tega umira zdaj 200% več cepljenih, kot necepljenih!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 02.07.2021 ob 08:43

teh dokazov je vse več, poleg tega umira zdaj 200% več cepljenih, kot necepljenih!

video ni na na razpolago

 

Objava čaka odobritev

Bi bilo fino prebrat stranske ucinke, pa nihce nic ne napise. Zgleda, da jih ni? No, sama jih imam po drugi dozi tega cepiva. Ne morem se zbrat, pozabljiva, kot, da sem na kaki drogi ali pijana. Daje me tudi depresija, utrujenost. Skratka žal mi je, da sem se cepila. Sestra dvojčica, njej pa čisto nič.

Odgovor na objavo uporabnika
1punca331, 04.07.2021 ob 19:55

Bi bilo fino prebrat stranske ucinke, pa nihce nic ne napise. Zgleda, da jih ni? No, sama jih imam po drugi dozi tega cepiva. Ne morem se zbrat, pozabljiva, kot, da sem na kaki drogi ali pijana. Daje me tudi depresija, utrujenost. Skratka žal mi je, da sem se cepila. Sestra dvojčica, njej pa čisto nič.

verjetno ne veš, da je to POSKUSNO CEPLJENE in ste vsi ki se cepite POSKUSNE PODGANE…..pa še nekaj, 20% ljudi je cepljenih c placebom, torej s slano vodo, ker je POSKUSNO CEPLJENJE in morajo po zakonu 20% cepiti z placebom, tako da je sestra lahko bila cepljena s placebom….in ji zato nič ni.

Kar jaz poznam cepljene, imajo vsi starnkske učinke, večina precej težke, več ljudi je že umrlo, ampak o tem ne smejo poročati

Na dan 26. junij 2021 je bilo stanje v Evropi takšno: zaradi opevano “varnega cepiva” 16.523 MRTVIH in 628.586 POŠKODOVANIH. Tudi najbolj zagrizeni pristaši cepljenja se zavedajo, da je nekaj hudo narobe in da je to samo vrh ledene gore (cca. 1% realnega stanja, ker se obdukcije praktično ne opravljajo), a se tega, zaenkrat, še ne upajo priznati. No, izbire kmalu ne bodo imeli več in sledila bo kazen. Primerna za genocid in zločinu proti človeštvu! Uživajte, dokler lahko!

Jaz sem trenutno  36 dni po drugem odmerku Pfizerja in do sedaj se mi ni  nič posebnega dogajalo. Ne po prvem ne po drugem odmerku.

Me res zanima česa ne vem.

Resno, ljudje, ne se cepit. Manj ko vas bo idiotov na svetu, lepši bo svet.

Ni potrebno uvajat nobenega zakona, ki bi prisilil idiote, da se cepijo.

Svet je itak prenaseljen.

Odgovor na objavo uporabnika
in kaj je bilo, 07.07.2021 ob 18:44

Jaz sem trenutno  36 dni po drugem odmerku Pfizerja in do sedaj se mi ni  nič posebnega dogajalo. Ne po prvem ne po drugem odmerku.

Me res zanima česa ne vem.

20% ljudi je cepljenih s PLACEBOM- slano vodo, ti se med njimi. Po zakonu je to POSKUSNO CEPLJENJE in vsi ki se cepite ste POSKUSNE PODGANE in ta poskus mora uvesti tudi 20% s slano vodo….ne nabijaj, ker ne veš!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 07.07.2021 ob 19:15

20% ljudi je cepljenih s PLACEBOM- slano vodo, ti se med njimi. Po zakonu je to POSKUSNO CEPLJENJE in vsi ki se cepite ste POSKUSNE PODGANE in ta poskus mora uvesti tudi 20% s slano vodo….ne nabijaj, ker ne veš!

Ne, nisem. Sem se testiral pred cepljenjem. Na covin in an protetelesa. Po prvem odmerku in po drugem odmerku-  na protitelesa. tudi zato, ker sem empirik in rad operiram z dejstvi ne z domišljijo. Pa da raznim idiotom v moji bližini zaprem gobec.

Placebo imaš ti v glavi namesto možganov  in nehaj širit te bedarije, ker, če nisi cepljena, s tem samo sebi škodiš. Meni sigurno ne.

Odgovor na objavo uporabnika
in kaj je bilo, 07.07.2021 ob 19:58

Ne, nisem. Sem se testiral pred cepljenjem. Na covin in an protetelesa. Po prvem odmerku in po drugem odmerku-  na protitelesa. tudi zato, ker sem empirik in rad operiram z dejstvi ne z domišljijo. Pa da raznim idiotom v moji bližini zaprem gobec.

Placebo imaš ti v glavi namesto možganov  in nehaj širit te bedarije, ker, če nisi cepljena, s tem samo sebi škodiš. Meni sigurno ne.

ti piše kar ti je naročil tvoj šefe iz SDS, ampak resnica je ta, da je 20% ljudi cepljenih s placebom, ker je to POSKUSNO CEPLJENJE, ki nima uporabnega dovoljenja, če ga bo dobil ga bo šele leta 2023 in nič prej, po zakonu. Oni morajo dati na WHO predlog za odobritev cepiva šele leta 2023 in takrat morajo predložiti koliko ljudi je bilo cepljenih s cepivom in koliko s placebom, koliko stranskih učinkov in kakšnih so imeli ljudje po cepivu in koliko s placebom.

Ampak to za vas fašiste itak ni pomembno: h t t p s://w w w.y o u t u b e.c o m/watch?v=ENvpbk-q5uo

Ma dajte bluzit no s tem cepivom. Niti enega ne poznam, ki bi imel resne posledice po cepljenju, nekaj jih je bolela glava ali roka, eden se je počutil dva dni, kot da je zbolel, kar so vse normalne reakcije na marsikatero cepivo. Tukaj pa kar vsi veste o ne vem koliko smrtih in blablabla. Ovce.

Odgovor na objavo uporabnika
sdg, 08.07.2021 ob 14:24

Ma dajte bluzit no s tem cepivom. Niti enega ne poznam, ki bi imel resne posledice po cepljenju, nekaj jih je bolela glava ali roka, eden se je počutil dva dni, kot da je zbolel, kar so vse normalne reakcije na marsikatero cepivo. Tukaj pa kar vsi veste o ne vem koliko smrtih in blablabla. Ovce.

SDG= SDS-SS

New Report

Close