Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu strast? oh, ja!

strast? oh, ja!

KIR napisal:

> Kako , če sem nabit?

O, KIR, KIR, tole se boš pa s svojo menil, tvojo ljubljeno! Pazi nase, upam, da te pride ona iskat z avtom, ha, ha!

Spet si me nasmejal, KIR, ljubi! Ti pa res znaš, ni kaj. Poljubčke zate!

Če KIR nima nič proti mi pošlji mail. Za debate imam vedno čas. Kaj drugega pa itak dobim kadar dobim 🙂

kren napisal:

> Če KIR nima nič proti mi pošlji mail. Za debate imam vedno čas.
> Kaj drugega pa itak dobim kadar dobim 🙂

Kren, lepo, da tako praviš. Najprej nekej. Sama odločam o sebi. Tako kot sem prvič pisala (pa saj si bral, verjetn se še spomniš v jeseni) na mail tle gor in sem se precej zmotila. V osebi in v principu govorjenja po mailih. Moj naslov namreč pove vse, ime, priimek, kje delam pa še kje sem doma, ha ha. In povem ti, da mi je zelo žal za tako izkušnjo. Enostavno sem bila zelo naivna. Pa bi se rada pogovarjala…A deklca ni tako mislila in se mi ni predstavila. Na žalost. In sem nad takim načinom razočarana. Vem, da se ne boš še enkrat ponudil in žal mi bo. Vendar sem tole morala napisat. Kaj mi rečeš na to?

Backa, prava prašička si, pa nič slabega ne mislim, to je le pohvalno. To, da je KIR tud en prašiček, je pa tud že jasno. Oba sta za pohvalit. Tole pisanje je bilo pa zelo hudo, na eni strani si človek misli ‘porkaduš, pa ja ne bosta….’, po drugi strani se pa spretno izmikata, tako da je še lepš na koncu. Če sem prav zasledila, te je prosil za mail, mislim da je bil to kren. Res, bi te blo zanimiv poznat, ampak te ne sprašujem po mailu. Ni lahko, tukej si damo duška, ker smo anonimni, z emailom se pa začne real life. Všeč so mi taki ljudje, ki so vroči, vročekrvni, hitri, dinamični, ne zaspani, ne leni – takih nam manjka tu v dolini Šentflorjanski. Bod pridna.

Kaj naj rečem? To, da tvojega problema sploh ne poznam… Žal jaz preberem samo kake 3 do 4 teme na dan, pa še to krajše in take zanimivejše, ne da bi pri tem bral odgovore. Manjka mi namreč časa za vse to.

Kaj se ti je dogajalo lahko samo predvidevam po temle kar si mi napisala tule. Predvidevam, da se te je kdo ali katera privoščil/a. Ko bom imel čas, bom napisal kako se vse to gre na netu. Verjetno ti nisi vedela…

Še vedno se ti ponujam. Pojdi na mail.yahoo.com in si odpri pošto. Lahko ti jo odprem tudi jaz, če ti je komplicirano. Potem si spremeniš geslo in do maila boš imela dostop smo ti. Tam ti ni treba vpisovati popolnoma nič tvojih osebnih podatkov!!! yahoo dobi zgolj tvoj IP številko računalnika za vsak primer, če si terorist 🙂 in te prijavijo policiji… 🙂 Tam imaš prostora 250MB zastonj in yahoo vedno dela za razliko od hotmaila.

Meni ni potrebno poznati tvoj naslov. Včasih mi je sicer bilo bedno takole čvekat s kom ne da bi vedel s kom, sedaj pa sem se kar privadil. Konec koncev ljudem niti ni, da bi komunicirali kako drugače kot tako. Pa naj jim bo, zakaj ne?

Kar se mene tiče, še nisem nikogar izkoristil, ker nisem tak tip, da bi to počel tu gori. Poznam pa veliko takih in neboš verjela tako moških kot žensk. Če nisi dovolj pazljiv, lahko kaj hitro dobiš po nosu 🙂 Kar se čvekanja tiče pa je res tudi to, da je treba sogovornika razumeti, kar pa se dogaja bolj redko.

No, če si za pomoč, sporoči! Če hočeš narejen mail tudi sporoči. Edino v tem primeru mi boš morala dati svoj mail, da ti pošljem geslo. Lahko pa ti ga napišem sicer tudi tu, pa potem ti hitro “vzskočiš” in ga spremeniš…

Ko bo čas bom napisal vse finte in fore okrog maila. Pa ne samo okrog maila ampak tudi okrog pecanja, ki se vrti stalno po ena in isti finti. Dejstvo pa je, da je backa verjetno začetnik in nima koga, da bi ji pomagal kako do anonimnosti. Predvidevam, ker vpisuje oz. razkriva svoje podatke. In verjetno neve niti tega, da “pecarji” uporabljajo laži točno toliko kot jih je treba uporabljati in na točno tak način kakršnega je treba početi. In verjetno se ne zaveda ali pa se je šele začela zavedati, da postane ob svojem razkritju lahka tarča za vse vrste patološko orientiranih tipov. Napad na človeka, ki se ne spozna na te zadeve je zelo enostaven in učinkovit. To ve večina tule gor.

Jaz (še) vedno igram na poštene karte. Včasih se mi je zdelo lažje debatirat s človekom na kofetu, ampak spoznavam, da to izkoriščajo nekateri za dosego svojih ciljev. Si bom vzel čas in karakterje takih tipsonov popisal, prav tako obrambo pred njimi. Mislim, da je to tudi v Primoževem interesu, ker za jajcanje nam pa verjetno res ni vsak dan… ali pač?

Kren, si me pa presenetil s tem pisanjem. Tudi jaz igram na pošteno karto in sem bila do sedaj zelo odkrita, če mi do nečesa ni, potem ne drezam in ne sprašujem. Sem si našla kolegico na tem forumu, sva se slišali dvakrat po telefonu, vem kje je doma, kaj počne, je poročena, mi je povedala veliko zelo osebnih stvari, samo vprašanje časa je kdaj se dobiva, ampak – imam srečo.
Glede raznih patoloških osebnosti, ki se sprehajajo tudi tukej gor in morebitnih žrtev. Hvala za opozorilo, jaz sem ena bolj mehka, mene je lahko na hitr okrog obrnit. Pa ne, ker bi bila tepka, sem pač imel otroštvo brez ljubezni, pa prve fante, ki so me izkoriščali, in sem danes skoraj brez prijateljev, ker ne zaupam ljudem (po drugi strani sem pa preveč in prehitro zaupljiva), ampak vendarle pogrešam družbo, to da sem sprejeta, in tako me je lahko na hitro dobit in si me privoščit. Bom vzela na znanje, hvala ti. Sploh nisem pomislila na to, malo se mi je zdelo sumljivo, ampak sem mislila, da me lahko anonimnost ščiti. Lep dan ti želim.

Sem te, draga moja? Vsaj nekaj, ne?
Sicer ti pa privoščim, da se smeješ, stanja kakršnega mam jaz, nikakor ne!

Backa!

Ti je že KREN lepo napisal, pa bom še jaz dodala, ker tudi nisem ravno računal. strokovnjak (me boš mogoče bolj razumela).
Poiščeš ponudnika e mailov (nekje na internetu, recimo e-mail, mail386,yahoo…) in si tam odpreš e-mail naslov (vse, kar potrebuješ vedeti najdeš napisano, postopek odpiranja…) Podatki, ki jih vpisuješ v prijavo naj bodo lažni (seveda!), za ta e mail si izbereš geslo, ki ga poznaš samo ti in na ta način si lahko anonimno dopisuješ s komer hočeš (KREN, KIR,…).
Pa veliko veselja!

KIR napisal:

> Sem te, draga moja? Vsaj nekaj, ne?
> Sicer ti pa privoščim, da se smeješ, stanja kakršnega mam jaz,
> nikakor ne!

Vsaj nekej, ljubi, ha ha! Ljubek si, saj veš. In meni ljub tudi. Tudi to veš.
A dones ti pošiljam le vroč poljub, ker imam preveč drugih skrbi, opravkov…
poljubljam te povsod!

Verjamem, ja ljuba moja. Tudi jaz te poljubljam, v sanjah pa marsikaj več

Kren, pozdrav!

Daj mi par dni, prosim, da uredim nekaj zadev. Potem ti sporočim. (sori, no, časa nimam zdajle)

Pa še nekej: Namreč, ni mi v interesu govoriti v anonimnosti osebnih stvari! Če ti pišem, bi to pomenilo, da bi rada zvedela kdo si ti. In jasno, ti izveš kdo sem jaz. Preprosto. Nočem nobenih anonimnosti. Na kratko.

Pisala sem osebi, ki se mi nazaj ni predstavila….in občutek prav gotovo ni rožnat.

pa še en pozdrav za dones, pa cmok!

KIR napisal:

> Verjamem, ja ljuba moja. Tudi jaz te poljubljam, v sanjah pa
> marsikaj več

Tudi jaz. Ljubi moj. Mi boš napisal kaj več??? Bom prebrala, ko bom lahko.
Poljubljam te saj veš kam….pa na usta z jezičkom tudi.

Hvala, Tajša za inf.

Te sploh po vsem tem sranju še zanima?

KIR napisal:

> Te sploh po vsem tem sranju še zanima?

KIR!!!!

Zanima??? š???
Ja, zanimaš me.
Prosim, časa nimam, letim v LJ.
Ne se dat, saj veš, da te ljubim.

Imej lepe misli danes, pa tudi sonce sije ne de?

poljubljam te in res LETIM!!!!

Moram, srček moj najljubši!

Zakaj spet tako lepo pišeš, da me obnoriš?
Pa še Lj letiš? Mater, stal bi ne vem koliko časa, sam če bi lahko za 1 sekundico videl tisto, kar mi je daleč najdražje!

Pardon kren, šele danes sem prebral ta mail in se sprašujem zakaj si sploh to napisal.
Naj ti sporočim, da si ne lastim tu nikogar, še v sanjah ne, pa naj gre za kogarkoli. Tudi glede na to kaj čutim do backe se še kako zavedam, da nimam nikakršnih pravic do nje ali do katerekoli druge. Ona je popolnoma svobodna ženska in lahko se pogovarja s komerkoli ali počne kar ji je ljubo. Enako smatram tudi glede tebe, imaš vso pravico, čeprav se ne morem znebiti občutka, da hočeš izkoristit stanje, ki je nastalo med nama. No, tudi to je tvoja pravica!

Lep pozdrav in lep dan ti želim.

Si pa preveč zares vzel vse tole! 🙂 Tako kot ti misliš “virtualno” mislim virtualno tudi jaz. Ni ti treba zamerit tega…

To je pač tveganje. Jaz kaj hitro ugotovim ali bom tudi dobil kar bom dal. Ostale, ki pa se niso sposobni it poštene igre, pa preprosto ignoriram.

Nimam kaj zamerit, kren

To pogrešam, mmmm!

Ja, s kterga naftalina si pa ti to ven zvlekel? Po svoje te pa razumem. Veseli december, tle pa nič konkretnega, nič za “dušo privezat”.
Hej, a si bil kaj Miklavž? Si svoji dragi (vseeno kateri) kaj svojega podaril sinoči?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

ehh KIR, pa saj sam predobro veš, da kaj TAKEGA lahko napišeš samo ko te vodi strast……na suho ne gre!!!…zgodbice, dogodki ipd. ni problem, fantazija dela 100/uro, ampak tole, kar si si pa ti zaželel – hja, za kaj takega je pa treba trdo delat, kajne??!!

lp

New Report

Close