Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu strast? oh, ja!

strast? oh, ja!

Veš, kaj si želim?
Da bi bil tukaj čisto blizu, ….da bi vedela, da prihajaš, da si vedno bliže, da boš kmalu, kmalu pri meni.
V trebuščku me stiska, v moji notranjosti drhtu od pričakovanja, adrenalin mi leze po telesu…Misel nate me vznemirja. Vznemirja me slika tvojega golega telesa. Tvoja dišeča, topla, mehka kože, tvoje dlakice po nogah (mjam), prsih, rokah….Tvoje očke me gledajo, si me želijo, me slačijo, uf, uživam v tvojem pogledu. Všeč sem ti, želiš si me, to vem….In prepuščam se strasti, ki me počasi obliva, toplo mi je, počutim se lepo. Moja usta so razprta, suha, poližem jih z jezičkom. In potem….končno. Objameva se. Ni sveta okoli mene, ničesar ne obstaja, le TI. Samo ti.
V sebi začutim slo, ki je nočem izgubit, nočem jo umaknit proč, nočem biti pridna, nočem biti mehka, nežna, dobra, potrpežljiva, razumevajoča…..SRANJE, hočem, da me vzameš, hočem izgubit glavo od tebe….Naj boli, raztrgaj me, ljubi, razmesari mi vrat, ramena, dojke, grizi mi bradavičke, naj vpijem , naj jokam, naj kričim. Naj bom tvoja, zarini se vame, napolni me s svojo moškostjo, ne dovoli, da zaspi v meni, kar si prebudil…. Vzemi me, ljubi, daj, naj znorim od tebe, naj se ti prepustim….naj bom tvoja….prosim.

Oh, ko bi bil jaz tisti srečnež, da bi bile vse te lepe besede namenjene meni! Tako pa…….. kdo bi vedel kje je tisti, ki mu zaljubljena ženska vse to ponuja? Blagor mu! Ni lepšega kot vse to podarjeno in to ravno od ženske, ki jo ljubim najbolj. Jaz se pa samo vživljam v njegovo vlogo…še sanjati si o tem ne upam! Težko meni!!!!!!

KIR napisal:

> Oh, ko bi bil jaz tisti srečnež, da bi bile vse te lepe besede
> namenjene meni! Tako pa…….. kdo bi vedel kje je tisti, ki
> mu zaljubljena ženska vse to ponuja? Blagor mu! Ni lepšega kot
> vse to podarjeno in to ravno od ženske, ki jo ljubim najbolj.
> Jaz se pa samo vživljam v njegovo vlogo…še sanjati si o tem
> ne upam! Težko meni!!!!!!

Pa saj si to ti…..

Tako lepo mi ti lažeš, ljuba moja?!
Stemnilo se mi je pred očmi, najraje bi zajadral proti toku in ves moker in premražen prilezel na tvoje ljubo naročje, te poljubljal, objemal, trgal iz tebe celo tisto meni najljubše perilo, se igral s tvojimi bradavičkami, tvojo mucko, poljubljal malo ritko in ti nastavljal nabrekli penis, da počneš z njim vse, kar znaš in da mi ga pogreješ v tvoji dišeči topli vagini…..

Vidva sta pa prava sex mojstra. Se res morata dobit hudiča. Al pa bolš da ne….

This is fu..... good day!

NI SLABO…. Srečen tvoj ;-)))))

Ja, Maaia, to je zdaj vprašanje!
Boš rekla, da ne sexava lepo?

Srečen moj? Moj je tudi njen, -mm!

KIR, zamižim in vidim tebe….mal too much, ha ha.

Ja, pridi, pridi, pogrela te bom, te objela, se prisesala nate z rokami in nogami okoli tvojega čudovitega telesa, ki mi dela take lepe reči, me vzburja, ko se te dotaknem….primem ga v roke, čutim kako je gladek, in želim si te preveč, da bi se dolgo igrala z njim…želim si te…

lumpek moj si ti!

Oh, -mm, kaj naj rečem?????

In jaz si želim tebe, ali imaš res tako čudovito, kot si zamišljam: tako gladko, toplo in vlažno? In da tako lepo stiska, ko ti prihaja? Kar naprej bi ga imel v tebi, ljuba moja: Leže, stoje, na hrbtu, na boku, sede …

Backa, sam jaz sem mislil na lulčka! Ti tud?

Ja, ljubi. Točno. Na tvojega ljubega lulija.

Nč ne reci, sam ti uživaj še naprej ;-)))))

Hvala enako. Pa ti??

Pol mi ga pa kar lepo zdele na tvojo nežno rokco vrž! Že vzdihujem!

Ga moram z obema rokama, saj veš, kako debel je…..čudovit!

Nis pa nipasala kakšna je tista tvoja! Kako ji rečeš?

Kako lepo se prilegaš vame, občutek popolnosti me napolnjuje, KIR, nekaj izrednega si….Moja te sprejme vase, čutim ga globoko v sebi, ko sedim na tebi. Vlažna najinih sokov, mehka, gladka, te sprejema vase…lepo mi je.

Vagina, lulika, pizdica, luknjica… se mi zdi, ja.

Ma Kir super sex mojster si. Dober vodnik moraš bit. Vreden greha. Srečna tvoja žena….

This is fu..... good day!

Resnično hočeš, da popolnoma podivjam in naredim korak, pri katerem ni več vrnitve?

To bi ti govoril jaz, ko bi jo resnično čutil

Mter, -mm, pa ja nis narobe razumel?
Sem te hotla vprašat po tvoji ljubljeni pravzaprav po tvoji zaljubljenosti, ja?

New Report

Close