Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Stric mi jo je polizal

Stric mi jo je polizal

Doživela sem nepredvidljivo. Stric mi jo je pri mojih 12 polizal. Čudovito. Že prej mi je kdaj rekel da bi rad lizal mojo nedolžno muco.. In ko se je na počitnicah priplazi v mojo sobo, pozno ponoči, mi he razširil noge in jo lizal nežno in občutkom.. Povem še, da sem si jo že od 7. Leta božala do orgazma.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3441, 03.01.2023 ob 11:44

Doživela sem nepredvidljivo. Stric mi jo je pri mojih 12 polizal. Čudovito. Že prej mi je kdaj rekel da bi rad lizal mojo nedolžno muco.. In ko se je na počitnicah priplazi v mojo sobo, pozno ponoči, mi he razširil noge in jo lizal nežno in občutkom.. Povem še, da sem si jo že od 7. Leta božala do orgazma.

A ti jo lohk tudi jaz 1x, al pa mogoče tudi večkrat ? 🙂

 

Ti jo je še gdaj,pa si ga prijela kaj za lulija

Aha, polizal mi jo je do orgazma. Lepi občutki. Poljubil me je na usta za lahko noč.. A ni hotel oditi.. Ulegel se je k meni in me poljubljal… In tolk mi he bilo lepo, da me je scenelo med nogami. On to vidi in ker sem že imela lepe prsi, jih je hotel polizat. Se dvignem in slecem majico in zdej sem bila naga… Lizal je moje bradavice in z drugo roko božal mojo muco… Dala sem noge se bolj narazen ker sem bla na kolenih, in sem mu rekla, da naj potisne sredinec v muco. Uhhhh.. Sem doživela nov orgazem. Uhhhhhh.. Tolk mi jo je drkal s sredincem..

    Odgovor na objavo uporabnika
    Anonimno 3441, 04.01.2023 ob 13:44

    Aha, polizal mi jo je do orgazma. Lepi občutki. Poljubil me je na usta za lahko noč.. A ni hotel oditi.. Ulegel se je k meni in me poljubljal… In tolk mi he bilo lepo, da me je scenelo med nogami. On to vidi in ker sem že imela lepe prsi, jih je hotel polizat. Se dvignem in slecem majico in zdej sem bila naga… Lizal je moje bradavice in z drugo roko božal mojo muco… Dala sem noge se bolj narazen ker sem bla na kolenih, in sem mu rekla, da naj potisne sredinec v muco. Uhhhh.. Sem doživela nov orgazem. Uhhhhhh.. Tolk mi jo je drkal s sredincem..

    Peder si ki se pretvarjaš da si ženska

kaki duševni bolniki so kle gor.

Stric je imel mične prste in velik občutek za mojo mehko muco.. Nežno prszek not in nežno ven no ne čist.. Pri mojih 20,nusem bla več devica in imela sem fanta me stric povabi v vikend na morje.. Blizu fkk plaža in sva se naga sončila. V vikendu mi reče, dejva bit skoz naga… In sva bila. Prosto sva se objemala, poljubljala. Nisva pa sexala..!!!!! Mu je bilo bolj všeč, če me je lohk na plaži lizal, poljubljal moje napete prsi in mi dražil med nogami… Ponoči je bil spet v moji postelji.. Med poljubljanjem je zlezel name, razširil noge in mi ga potisnil med joske… Tko lepo sem mu ga lohk polizala.. In mu je prišlo.. Razkazal mi je svojo spermo po joskih..

Jest pa dam punci prav. Oba sta uživala. Nič ne vidim prekrškov.. Če je obema pasalo, punco je nosilo, on pa tud radoveden bil…

Vsakemu staremu kozlu paše mlado listje..

Imam podobno zgodbo. Pa nič kolk jih je še. To da stric obožuje nečakinjo res ni kak bav bav. Bil je moj vzornik. Velik me je hvalil in rada sem ga imela. Bla sva bliz doma in  je večkrat prišel na obisk. Učil me je matematiko se v gimnaziji. In en petek zvečer naju vsi pustijo sama, da sva se lažje učila, se oči reče, zaklenta, da bo večji mir. Starša sta odšla spat. Ostaneva. Sama. Začne me božat po vratu in naprej dol. Imela sem lepe in čvrste prsi,vabljive. Zlijeva se v strasten poljub, no poljubljanje. Na kar mi začne slacit majčko. Njegov jezik je bil tako moker da je puščal sledi na prsih. Lizal in poljubljal jih je. Poljubljala sva se in mi potegne roko do svojega tiča. Vzemi ga v usta, mi reče. Spustim se in mu poližem glavco, odprem usta in kolikor lohk ga goltam. Potem vstane in sleče hlače, me vzame v naročje, razširi noge in me nasadi na svojega tiča. Migala sem z ritko on pa je tiča nabijal vsme. Rad bi te kavsal, mi reče. Natakne kondom. Položi me na posteljo v moji sobi, sleče mi hlače, uleže se name in z nogami ga objamem, da je tič zdrsel not. Spusti pritajeno zvok, jest pa čutim njegovo vročo lavo. Prišlo mu je!

Odgovor na objavo uporabnika
Koza bolana, 03.01.2023 ob 12:17

 

Js bi tud

Odgovor na objavo uporabnika
kaki duševni bolniki, 04.01.2023 ob 18:06

kaki duševni bolniki so kle gor.

Da to tip pise,ni kej. 😉

Od 7leta… komi iz lukne prsla..

In take pr 12ih..otrok nedonosen.

Prvo se zrasti mal.

Otroke majo radi samo pedofili

Fuj

Kok si pa zdej stara?

83 let

HALOOO, a sploh slisis kaj pises!!! To ni normalen odnos (ceprav je najverjetneje laz). Morala bi ga prijaviti takoj ko je to storil, to so hude stvari iz katerih se ne hecamo…

New Report

Close