Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Strojanom na pomoč! dajte sedaj

Strojanom na pomoč! dajte sedaj

Zbiram lokacije in imena: katera bodo danes predlagana, za nadaljne lokacije.

Vsi ki jih hočete imeti v svoji bližini, navedite svojo lokacijo in svoje ime.

Pa čim prej, ker se sestanek začne danes ob 15ih
Tukaj na področju, sostra, vevč in kašlja jih nočemo imeti in PIKA.

Pripisujte imena spodaj. Hvala

Naj gredo nazaj domov.

Ig, Dob, Radeče.

Če je pa slučajno v familiji kakšen, ki ne ustreza pogojem za nobeno od teh lokacij, ga pa lahko odpelje RKC, ga postav v kakšno kapelco, pa ga bomo častili kot svetnika.

Nas se oglašajo samo tisti prosim, ki bodo ta post sprejeli samo s tem namenom, da priporočajo svojo lokacijo.
Hvala za razumevanje.

Ljubljana.

No, pol pa napiši svoj naslov!

LJUBLJANA – STROGI CENTER.

ZAKAJ?

-Ne bodo mogli nobenemu krast zelenjave, ker ni vrtičkov in njiv.
-Če bodo delali neumnosti bodo tretirani kot vsa mladina, ki ga biksa ponoči. V kiblo pa na policijsko do streznitve.
-Starih avtov ne bodo mogli puščati kjerkoli, ker jih bodo odpeljali pajki.
-Ne bodo mogli kuriti in sežigati stvari pod milim nebom.

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Na Mestni TRg.

Golovec

Kar pred Jankovičevo bajto.

lokacija ljubljana,je malo velika,bolj podrobno se oprewdeli prosim,pa navedi svoje ime,da bomo lahko povedali tvoji skupnosti,kdo jih je predlagal!

drugič se drži ta istih pravil!

neee, bodo mogl ob nedeljah deat

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

To bi blo pa fajn zajeban, glede na to, da je zanje vsak dan nedelja…

prosim navedite svoja imena in svoje lokacije kjer jih hočte imet!

ne tunkat svojih daljnih sosedov v drek!

Najprej ti, Moris. Najprej ti.

A kdo ve na katerem naslovu Barovci stanujejo pa kdaj bo flet frej? Strojanov kamere ne motjo, pa tud v Bar bi šli lahko kaj spit.

jaz sem proti da so v moji bližini!!!!!!!!!!!!!

nekateri tukaj ste pa glasni kako sem jaz nestrpen.in da bi jih vi takoj imeli v svoji bližini..no tukaj zdaj imate priložnost da se zjasnite..in želja se vam bo uresničila.

imeli boste strojane za sosede,ki tako in tako nimate nič proti kajne..

no na dan z besedo ,pokažite kako stojite za svojimi izjavami…

Mujo ti si IG KAR IZ GLAVE IZBRIŠI JASNO??
naj si jih kar jankovič vzame….
veste kaj me pa najbolj čudi?? veliko veliko ljudi je bilo tu gor, ki so jih zagovarjali, medtem ko smo jih mi blatili, kje vse jih nočemo, in kako smo nestrpni in ne vem kaj še vse…evo naj se še zdaj oglasijo iz kje so in to je to

Murgle.

V Logatcu, v zaselku Martinj hrib. Itak tam skoraj pri vsaki hiši vsako noč sveti luč in poje motorka. Po dnevi pa spijo spanje pravičnega!

NAPIŠI SVOJE IME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oh ne morem verjeti med kakšnimi ljudmi živim, a se pogovarjamo o 20h ljudih ali o mladih mačkih, ali mogoče celo kišti pira? 🙂
Predstavljajte si, da bi se na nekem forumu pogovarjali in pregovarjali o tem, kam bi preselili vas in vašo družino.
Tudi Strojanovi so družina in ljudje. Ne more se jih kar seliti kot kakšen fikus.
Naj grejo nazaj domov in naj se poišče kakšna ornk rešitev. Ne pa selitev, p-liz.
A so Silvota Pluta preseliil ker je nekoga ubil? Ne, dobil je kazen. Tako je to v pravni državi, kdor prekrši zakon, se ga kaznuje. In tako bi moralo biti tudi v tem primeru.

Čudno se mi zdi, da jim na pomoč ne priskočijo njihovi – torej Romi po Sloveniji. Ker je na Dolenjskem in v Prekmurju veliko romskih vasi, se mi čudno zdi, da jih nobena skupnost ne sprejme k sebi. Ampak taki so, ti cigančki, samo za svojo rit skrbijo.

Jankoviću se je pa očitno res skegljalo – a se zaveda, koliko podpore je izgubil s to potezo??

ja po moje se bo vsem hitro priskutil- ste videli kaj je bilo včeraj v sostrem a ne

Hm… 30+ ljudi, ki majo šefa, ki se mu reče poglavar… Men to zgleda prej pleme kot družina…

New Report

Close