Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek študi ob delu – DOBA v MB

študi ob delu – DOBA v MB

Zanima me ali je katera ali kateri med vami, ki se je odločil ali ki je že zaključil studij ob delu v MB na Visoki poslovni šoli – DOBA??? Ali je katera ali kateri morda opravljal štuidij na daljavo?

Moj mož ga je končal enkrat januarja. Same pohvale.
Študiral je prek interneta, na daljavo.
Večinoma so bili vsi profesorji vedno dosegljivi (po mejlu, na mobiju itd), prijazni, veliko so pomagali itd…
dober sistem imajo.
Skoraj je še mene navdušil, da bi se vpisala na kakšen njihov študij (čeprav niti svojega še nisem končala)

Super…sem vesela, ker se ravno odpravljam na to štdijsko “pot”. Hvala! :))

Naredila sem že par izpitov kot občan, oktobra pa štartam s polno paro in velikim veseljem!
Vezana sem/bom na ljubljanasko študijsko središče (samo izpite se polaga v izbranem središču!) in lahko ti povem, da je zame super.
Delam lahko tudi ponoči. Veliko je tedenskega timskega dela, zato ne moreš “prespati” izpitov. Zanimivo je, da se zaradi stalnih kontaktov preko interneta študenti še bolj povezujemo in medsebojno vzpodbujamo. Za vse nejasnosti imamo pa “on-line mentorja”. Je pa večina nas že prekoračila 30-ta in/ali vstopila v starševski svet.

Če ti stari sistem visokega šolstva pred recimo desetimi leti ni odgovarjal, boš tukaj po vsej verjetnosti presenečena. Po koncu vsakega izpita oddaš anonimno anketo in s tem pripomoreš k boljši kvaliteti in prijaznosti sistema. Potrjeno iz prakse!

Zdaj jim pa lahko neham delat reklamo, hehe!

Oooo hvala za pohvalo sistema in meni za še večjo vzpodbudo :)) Tudi jaz že plavam v starševskih vodah in me malo skrbi, kako uskladiti družino, dom, službo in šolo?!? Pa vidim, da nekako gre ;))

Na Dobi sem preko študija na daljavo v lanskem letu končala višjo šolo – poslovni sekretar. V preteklem šolskem letu sem se vpisala na Visoko poslovno šolo v do junija uspešno zaključila predvidenih šest izpitov, ki so bili v tem šolskem letu.
Nad študijem sem zelo navdušena in če bi se vpisovala še enkrat bi bil to sigurno študij na daljavo na Dobi.

Čestitam in tudi tebi hvala za +++ pozitivne informacije :))

Tole pa še mene zanima. Ali ti dovolijo delat več izpitov hkrati – v smislu, da prej zaključiš študij?
Hvala

kakšna pa je zahtevnost,kajti jaz imam take težave s tujimi jeziki,kljub tečajem,inštrukcijam mi ne gre in ne gre,pa ne se mi smejat ker je res problem,pa bi rada študirala

Kolikor vem, moraš imeti za vsak izpit opravljenih 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vaj (upam, da se nisem zmotila v {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), sicer je pa možno delati vnaprej, če imaš poravnane obveznosti (šolnino).

Pokliči Dino Ošlak – http://www.doba.si – je zelo prijazna, pa bi povedala več.

možno je zaprosit za predčasno opravljanje izpitov, vendar pa moraš dobiti odločbo komisije – ki navadno prošnjo odobri – potem pa samo kontaktiraš Dobo v MB, da te priključijo k predmetom – vendar priporočajo vsaj 3 dni pred začetkom vsakega predavanja…

lp

Muca C.

************************************* Človek, ki ne dela napak, običajno nič ne dela!

ali je še možen vpis za prihajajoče šolsko leto?

mislim, da je še možno, pokliči na Dobo – referat

Delovni čas referata
Obveščamo vas, da bo delovni čas referata za študentske zadeve v poletnih počitnicah, v času od 3. julija do 16. avgusta 2006, le od 10. do 12. ure. …

Details: Hkrati vas obveščamo, da bo referat v času od 24. julija do 4. avgusta 2006, zaprt .

DOBA
Prešernova ulica 1
2000 Maribor
Tel.: 02 228 38 50
Faks: 02 228 38 61
[email protected]

lp

Muca C.

************************************* Človek, ki ne dela napak, običajno nič ne dela!

New Report

Close