Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu SUZEN/gospodarica

SUZEN/gospodarica

no….so te igrice zanimive?

khmm…

leta letijo - iščem stevardeso

no veš mišek,mislim,da si že toliko časa tu gor in upam pač,da imaš kaj izkušenj in da bi nam ti kaj povedal o tem-upam pa tudi ,da ne prepišeš….

mene bolj rajca gospodar pa krhka deklica:)

upam,da ni tu kake pedofilije,ker predvidevam mirella,da sama nisi več krhka deklica-jaz pa razumem pod krhkostjo pač neko nedolžno otroško bitje

še dobr da nisi mene vprašal kake punčke so mi njamsi…hahah

a ti nimaš rada mladih ritk?

leta letijo - iščem stevardeso

;)))haloooo

ne ne:) sem imela v mislih posilstvo:))))
/mirella se pokrije z rokami preko glave in čaka “batine” razjarjenih žensk:)

oba preko 30:))) sam….js se še vedno počutim krhka deklica, ko sem z njim;)-to je sam pr sexu,dokler jaz ne postanem domina:P drugače pa se ve, kdo tud hlače nosi:))))

provociraš..kajne?

leta letijo - iščem stevardeso

ne

v mojih fantazijah se večkrat pojavi situacija, katera bi bila v realu lahko zelo kruta, v mojih sanjah pa je vedno božanska….:)))

V množici ljudi se mi za hrbet približa moški, ne vidim ga, ne poznam ga, samo čutim ga za hrbtom. Ukazovalno ampak nežno me objame okoli bokov, še vedno nihče ničesar ne opazi….na riti čutim njegovo zatrdlino in njegove roke odločno drsijo po mojem telesu…Nekako se upiram, vendar mi paše in tudi ne upam ničesar ukreniti, da nebi kdo opazil kaj se dogaja. Sem v krilu in on samo odmakne spodnjice ….brez da bi ga videla, odide, ko oba dobiva, kar sva si tisti trenutek želela…

To je neke vrste posilstvo, za katero pa mislim, da o podobnem fantazira veliko žensk.

Ali pa policist in prestopnica? 🙂 ….zdravnik pa pacientka? …

Ženske smo čudna bitja;) Hočemo ravno prav odločnega in močnega dedca, da nas po eni strani ima v oblasti, po drugi pa bi rade bile me glavne;)
To se potem izraža v naših fantazijah in v domači spalnici:)))
V spalnici ima on komando, v kuhni pa js:))))))) lol…seveda, ko ga pritisnem ob kredenco, dam nogo gor in ga nas…………………..

nekaj je v zraku? sem se kar preveč “odprla”, verjetno zarad konkurence pr KIRu;)

… bodi mirna!
ne glej nazaj!
PRIHAJAM!

Jah, odlično napisano, ni kej dodat:)))

Mmmm, zdajle mi je padla na pamet Slow Hand od Pointer Sisters…


I want a man with a slow hand
I want a lover with an easy touch
I want somebody who will spend some time
Not come and go in a heated rush
I want somebody who will understand
When it comes to love, I want a slow hand

If I want it all night
Please say it’s alright
It’s not a fast move
But a slow groove
On my mind

Evo, pa še vidno-slušni dodatek …

Čist nobenega posilstva in takih “močnih” nimam zdajle v planu … samo ljubimca “with an easy touch …

Uf, uf, uf …

New Report

Close