Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svakinja in brat nočeta povedati spola otroka

Svakinja in brat nočeta povedati spola otroka

Pa a ti še vedno ne zastopiš? naj ti narišem:

Omizje govori o prečkanju meje s Hrvaško in kaj je potrebno imeti s seboj za dokazilo, kar se oglasi svakinja:

Svakinja: Ojla, mi pa imamo eno presenečenje.
Stric: Aja, kaj pa?
Svakinja: Sva bila prejšnji teden na ultrazvoku in veva, katerega spola je otrok.
Mama: Oooo, lepo, torej zdaj vesta.
Sestra: Super!
Teta: No, katerega spola pa je?
Svakinja: No, to pa naj bo še skrivnost. Nikomur ne bova povedala!
Sestra: Aha, okej, kul, torej a je treba za prečkat mejo imet PCR test ali lahko tudi hitrega?
Stric: Mislim, da lahko….
Svakinja: Sva mislila, da bo bolje, če veva samo midva, ostali pa pač počakate.
Mama: No, ja… če že vesta, a ni vseeno?
Stric: Kot rečeno, mislim, da je za prečkanje meje oboje okej, samo moraš imet….
Svakinja: Ker bo za vas večje pričakovanje, če se še malo sprašujete o tem.
Sestra: No, whatever že… mislim, da je treba imet s sabo poseben test, samo SMS sporočilo ni dovolj, ker….
Svakinja: Saj veste, presenečenje je potem veliko večje, če sorodstvo ne pozna spola.
Mama: ?
Stric:?
Sestra: ?
Brat: Ej, a boste že nehali tko na glas tult, nč ne slišm tle fuzbala, k tok nabijate!!! Draga, a si že povedala folku, d pričakujeva pupo?
[/quote]

hahahaha top!

In res ne vem kakšen problem eni delate iz tega… sem vprašala – v prvo je rekla fantek bo, naslednjič, ne punčka je.. na koncu je bil fantek. Super! Kaj naj sedaj rečem – sem sosedovega domov prinesla?
V drugo sem spet spraševala, pa je bilo spet enkrat eno, drugič drugo, tretjič spet neki drugače… pa kar bo bo, samo da je zdrav.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Popolnoma vseeno mi je ali vesta-ne vesta-povesta-ne povesta:) 50:50 je možnosti ali bo eno ali drugo, pa še to ni zacementirano, če to bitje kasneje spremeni spol. Važno, da je otrok zdrav in ljubljen:)

Tudi jaz nisem povedala ob nobeni nosečnosti ker mi potem ni presenečenje. Najbolj da še ime povesta pa je… spoštujte odločitev ❤

A sama si pa vedela? Ker o tem teče beseda, veš. Ker če si sama vedela, potem ni bilo presenečenje, ane? Če pa nisi, si pa falila temo.:))

Nekatere ženske mislijo, da so z nosečnostjo postale center sveta in da se vsi ukvarjajo z ugibanje spola njihovega otroka. Lačne pozornosti se prelevijo v zoprne punčare, ki se vlažijo naokoli jaz pa nekaj vem, pa ne povem. Ko začnejo namigovali, nato vse bolj direktno, iz vljudnosti vprašaš, kaj bo. Potem zmagoslavno izjavijo: to je pa skrivnost in presenečenje. Si misliš ali rečeš: ja, prav, potem pa ni treba omenjat. One pa prepričane v svojo pomembnost, kot da so prve nosečnice na svetu, mislijo, da zvečer ne moreš zaspati, ker tuhtaš ali bo njen otrok M ali Ž. Sveta preproščina.

Ampak vseeno, namesto da bi se dobrodušno nasmehnila ženski v veselem pričakovanju in vsaj navidez sodelovala, se raje ekstra potrudiš, da ji daš vedet, da njena nosečnost ni nič posebnega in da nikogar ne zanima. Čeprav te očitno dovolj matra, da greš potem na forum o tem pisat.

New Report

Close