Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svakinja nam je za kosilo skuhala makarone s tuno in rdečo peso

Svakinja nam je za kosilo skuhala makarone s tuno in rdečo peso

Dve okoli kepe ti je za dati. Ženska ti vsaj kosilo ponudi, da ti nebi blo treba doma kuhati ti se pa tko zmrduješ budala. Še otroc v Afriki bi bili bolj veseli takšnega kosila, ki ga niti u lajfu še videli niso. Rdeča pesa je pa dosti boljša in zdrava kot zelena solata in bolj paše k makaronom. Ma kaj bi ti sploh rada za kosilo jedla jastoga al kaj??

kaj pa bi rada
Nenapovedani ste prišli
in ste dobili hitro kosilo.
Jaz obiskom ne kuham kosila

Tako bi te fuknla ven iz stanovanja, nenapovedana in še žrla bi, a si normalna, še vode ti ne bi dala

no jaz bi ji pa skuhala ravno makarone s tuno in to zato, ker svakinje, kot njene družine ne maram. sama ne maram, kot ne maram svakinje. so že enkrat hoteli pridt na obisk in so se napovedali med potjo, pa sem jim kar lepo rekla, naj pridejo drugič, ko se bodo najavili najmanj 1 dan prej. drugim obiskiom se ni treba najavljat. osebno milsim, da je problem v odnosu in ko nekoga ne maraš, te vse moti

pa sej nisi resna ???????? Bolno

…………………….jooooooj,……………………hahahahaha…………………do solz sem se nasmejala………………….

Če te “niti mrtve več ne vidi pri njej doma”, ker ti je posregla makarone in ne mesa, potem resno potrebuješ psihiatra!

Tudi jaz sem bila na enem takem kosilu. Doma imajo kmetijo in vsega čez glavo, zato sem pričakovala zrezke ali nekaj podobnega. Smo bili najavljeni, pa dolgo smo se vozili. In kaj smo dobili? Ocvrte perutničke, ki smo jih prvič jedli. Najprej sem si rekla, kaj ni zrezkov, nato pa začela jesti. O, ljubi Bog, takih perutničk še živi dan nisem jedla. Okusno, super! Od takrat jih tudi doma delam na tak način in se vedno spomnim na njih. Svakinja jih je začinila in ocvrla v olju brez paniranja. To je taka hrustljava zadeva!

NENAPOVEDANI PRIDEZTE POL BI SE PA ŠE NAŽIRAL (ODŽIRAL)? PRI NAS SE NAJEMO PREDEN GREMO NA OBISK..TUDI ČE JE NAPOVEDAN IN LJUDI PO NJIHOVEM OKUSU IN HRANI NE OCENJUJEMO. ŠE DOBR DA NE PRIDEŠ K NAM NA OBISK KER PRI NAS NE JEMO MESA, PRIGRIZKOV IN SOKOV NE KUPUJEMO IN NENAPOVEDANA LAHKO DOBIŠ LE KAVO, KOZAREC VODE IN KAJ SADJA.. .ČE BI MI PA ŽE ZGLEDALA NA SMRT LAČNA BI PA DOBILA TESTENINE ALI RIŽOTO BREZ SOLATE..KER JIH TUDI MI TAKO JEMO..MOGOČE 1X NA TEDEN ŠE SOLATO ZDRAVEN. SO NAM PAČ POMEMBNEJŠE DRUGE STVARI V ŽIVLJENJU KOT HRANA. SMO PRESEGLI NIVO POLŽA ČE ME RAZUMEŠ.. .

jaz ti sigurno ne bi kuhala. Če k men prideš nenapovedano na obisk dobiš kavo in vodo. Prigrizkov, sladkarij in sokov, sploh pa alkohola pri nas ni na zalogi ampak se vse to kupi ob napovedanih obiskih. Če bi že hotla nenapovedano kosilo od mene bi dobila testenine ali rižoto-oboje samo z zelenjavo ker mesa in rib ne jemo. Solato jemo poleg ene 1x na teden tako da bi verjetno dobila brez. Če bi mi to zamerila si ti prva v vrsti za psihiatričen pregled. Ljudi se čez hrano res ne vrednoti, sploh pa je izjemno nekulturno priti na nenapovedane obiske in potem se še tam nažirati.. .Mi gremo še na napovedane obiske siti ker ne pričakujemo hrane ampak prijeten dialog.

brezvezna ženska si, še sreča da si se odločila da k svakinji ne greš več.

Grda nehvaleznica si!

Greš v oštarijo in se preseravaš za svoj denar, kolikor te je volja, če se seveda kakšnemu kelnarju ne strga in te postavi pred vrata!
Pri meni bi letela čez balkon, z dolgim rilcem naprej!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Tipična feministična nebuloza, izguba časa zaradi brezveznih stvari. Upam, da ti naslednjič svakinja postreže samo z rdečo peso!!!

Sem se nasmejala, res.

Sicer jaz tudi kuham bolj na, hm, freh. Taka pač sem in to sem že večkrat (tudi btw. svakinji) tudi povedala. In ja, tudi pri meni bi z lahkoto naleteli na tako kosilo, ki je meni osebno zelo všeč.
Če pa ti “zakolješ prašiča” ko pridejo na obisk, je pa to čisto tvoj problem. Morda bi pa tvoja svakinja pri tebi tudi raje pojedla makarone s tuno in rdečo peso, kaj meniš? In ji je tvoje kuhanje žalitev…………. :$

če prideš nenapovedano, je v redu da dobiš kar koli. jaz tudi nimam kar na pretek pripravljene hrane, če mi kdo slučajno uleti.
Upam, da ta tvoja svakinja to na forumu bere in vidi kakšno ima ona svakinjo.

Četudi bi se na kosilo napovedala, ne vidim problema v tem odličnem kosilu.

V času kosila je strašno nevljudno priti na obisk, tako da si lahko vesela da si vsaj makarone dobila. Me zanima kako bi se ti znašla s tvojim zamrznjenim mesom , skratka nesramna si do skrajnosti. Pri meni niti do vhodnih vrat ne bi več prišla marš p….a.

Meni pa moja snaha,če se najvim,da na mizo liter vode i to je to,kaj šele kake tunine makarone,lahko si srečna da je blo vsaj to,sem pa zadnjič jedla v restavraciji purana z makaroni,tako slabo pripravno,da več nikoli si ne vzamem tega,pa je bilo čez 5 evrov,zato ne bodi napihnjena zaradi te tune,če se drugače razumete,neguj prijateljstvo,ker ne veš kako je hudo,če nimaš nobenega,da mu zaupaš

Ti si pa res pocena

@@

Prišla si ne napovedana in kaj bi rada a si prišla na obisk videt ljudi ali si prišla samo zret ??????? Pejd v gostilno pa naroc celega prašiča pa pozriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


A si ena tistih, ki mislijo da je cist vseeno kdaj prides na obisk, ker je to itak normaln….potem pa hocejo biti postrezeni ko kralji…… potem se pa se pritozuje nad postrezbo…svetujem ti da pustis ljudi pri miru…ne vstopsj v njihovo zivljenje kot da je to samumevno…nsjbrz pa so te ze do grla siti take kot si..OPOKANE

Haha, sem se nasmejala temu postu res. Moja svakinja NE zna pa NIČ skuhat, tako da še takega kosila ne pričakujem od nje. Če praviš da ste nenapovedano prišli? jaz vam ne bi nič skuhala. Drugič pa ne zezaj pa se napovej, pa boš dobila šnicl.

Saj ne vem, kaj je bolj smesno, ta tema ali to, da odgovarjate na 6 let staro temo?

Koza si! Nehvaležna.

New Report

Close