Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svakinji vegetarijanki sem podtaknila meso pa sploh ni opazila

Svakinji vegetarijanki sem podtaknila meso pa sploh ni opazila

Samo dve možnosti sta:
Gre za provokacijo ali pa gre za psihično moteno osebo.

Po ulici sem pobral “pasje polpetke ter klobase” in jih panirane ponudil mesojedim obiskovalcev na pikniku.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Nimaš nobenega spoštovanja do sočloveka. Tudi mi imamo v sorodstvu vegetarijanko, ki nikoli ne komplicira. Pogleda po mizi in vzame tisto kar je za njo primerno. Na srečo smo tudi sami dost zelenjavarji.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Vesoljska celota ti bo hvaležna.

To več pove o tebi kot o komerkoli drugem. Navadna trapa si, ni drugega za rečt.
Če imam povabljene goste in vem, da bodo med njimi recimo vegiji, poskrbim za to, da je nekaj hrane pripravljene tudi za njih. Kar sploh ni nič težkega, ker tudi mi, t.i. mesojedci, ne jemo samo mesa in so raznorazne priloge več kot dobrodošle – tudi za ostale. Tako da je na mizi vedno dovolj tudi za tiste, ki mesa ne jedo. Ko sem povabljena k vegijem, sem ponavadi nad hrano navdušena. Seveda pri tistih, ki sami čarajo in se potrudijo in ne kupujejo predpripravljenih tofu packarij, ker tega pa res ne maram. Kar gre z roko v roki tudi s tistim, kar kakšen t.i. mesojed ponudi, se pravi packarija iz predpripravljenih pakiranj.
Kar pa se podtikanja tiče… Zna biti zanimiva izkušnja, ko nekdo pametno neko zadevo podtakne nekomu, ki je dejansko na nekaj alergičen. Že doživeto. Seveda tu ne govorim o zgornjem primeru, če gre za neko odločitev, samo ravno priporočljivo pa tako eksperimentiranje vseeno ni…

Moja sodelavka je bila 10 let najhujša veganka, proti vsemu še poslušal smo njeno nerganje. Pol je dobila dedca k ima rad meso pa se ji ni pustil. Sedaj na zabavah vedno z užitkom je biftek v poprovi omaki, malo pečen. Baje je božanski :))

Zakaj imate tako strašansko željo in potrebo gledat v druge krožnike?

In kaj ima to veze s temo? Moja sodelavka pa je bila najhujša mesojedka, dokler ni dobila dedca, ki je bil vegetarijanec. Zdaj je samo še zelenjavo. Baje je božanska.

In kaj ima to veze s temo? Moja sodelavka pa je bila najhujša mesojedka, dokler ni dobila dedca, ki je bil vegetarijanec. Zdaj je samo še zelenjavo. Baje je božanska.
[/quote]

Zato ker večino veganov ki poznam znajo vse čas samo utrujat kako meso ni dobro, gremo ven jest pa se zraven zmrdujejo kako da moram “uboge” živali jest. Sami sebi se smilijo.

Svakinji vegetarijanki sem podtaknila meso pa sploh ni opazila

Veganstvo in vegetarijanstvo je duševna belezen. Seveda ni opazila. Take je treba zdraviti v psihiatrični bolnišnici. Tako kot homoseksualce.

In kaj ima to veze s temo? Moja sodelavka pa je bila najhujša mesojedka, dokler ni dobila dedca, ki je bil vegetarijanec. Zdaj je samo še zelenjavo. Baje je božanska.
[/quote]

Zato ker večino veganov ki poznam znajo vse čas samo utrujat kako meso ni dobro, gremo ven jest pa se zraven zmrdujejo kako da moram “uboge” živali jest. Sami sebi se smilijo.
[/quote]

Jaz nikomur ne utrujam. Jej, kar ti paše, jaz pa bom tudi.

New Report

Close