Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SVARILO UPOKOJENCEV – VSEM NOVODOBNIM OSVOBODITELJEM, MLADINI IN NEVEDNEŽEM IN

SVARILO UPOKOJENCEV – VSEM NOVODOBNIM OSVOBODITELJEM, MLADINI IN NEVEDNEŽEM IN

Odgovor na objavo uporabnika
No ja, 12.01.2023 ob 23:31

Starci običajno niso tako nestrpni. Podal sem vsa mnenja, nimam več kaj dodati. Ne rabiš pa si delati utvar z mojim zapisom prababica. Vsak, ki ga prebere ga razume po svoje in lahko o njem razmišlja. Pri teh letih bi že lahko to vedela.  Komentarji komentarjev so neumestni, komentira se samo prvi članek ali iztočnice. Ne uči se od nekaterih novinarjev v odmevih RTVSLO, ki komaj čakajo, da lahko komentirajo  komentatorja, ki so ga povabili v oddajo.

No ja,

pa sem te dočakala, …  🙂 Nadaljujva, …

Napiši s kolikimi nicki ti, pišeš?

Jaz imam ves čas samo en NICK in to je: “PRABABI”, to lahko preveriš! So pa moj nick nekateri  lumpi v tem času, tudi ukradli in z njem pisali. Nekateri tudi moje pisanje ponarejali. Spomin, spomin, …

Pišeš:

1.) Starci običajno niso tako nestrpni. … … Kaj to pomeni?

Aja, … jaz sem `starka´, … PRABABI in sem tečna, nestrpna. Tvoje mnenje je rešeno, nimaš kaj dodati.  OK.  Še čakam odgovor, vem, da te jezim, ampak, to kar si ti dovoliš je višek!

2. Ne rabiš si pa delati utvar z mojim zapisom prababica. Komentarji so neumestni, … Komentira se samo prvi članek ali iztočnice. … … Pri teh letih bi že lahko vedela.

Kaj pa to pomeni??? Ali to, da te ne smem več vprašati zakaj si odprl temo “PRABABI” ?  Ne bo šlo kar tako. Spremenil si me še v PRABABLA.  🙂  🙂 … Ali si mislil, baba je stara, ne bo videla. Ja, sem stara. Ti moraš pa še delat, ker imaš majhen penzion. V Švici pa menda veliko zlata, a o tem pa ni bilo nič govora takrat, ko si bil tam?

Čas je da končam, prepozno sem prišla sem, mislila sem samo malo pogledat. Lep vikend ti želim in lahko noč, ura je že čez polnoč.

 

 

 

Ti si odprl temo PRABABI, jaz sem bila še registrirana. Nisem pa pisala, se oglašala. Dobro veš, MON ima razne strokovnjake, ko odgovarjajo ljudem tudi v njihovih raznih stiskah in zato sem ostala članica MON-a. K sreči nisem imela nobenih problemov v tem času, da bi kaj prosila. Nisem ostala članica MON-a zaradi političnega čveka.

Ne vtikaj v to temo novinarjev RTVSLO, ker v tejle čvekariji med nama ne sodelujejo. Ti si jih po nepotrebnem podtaknil. Jaz se od njih nič ne učim, pred sabo pometaj.

 

 

 

 

Misem ta za katerega me imaš. Komentar sem podal do sedaj samo na to temo. Razpravljat z ozko gledanimi nimam namena.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Toko le je, 19.12.2022 ob 16:47

popravek,

No ja, = hhm,

kaj pa tale zapis?

No ja, odgovori! nisi zanikal!

Veš, takole, na daljavo jaz ne vidim! Mogoče pa ti vidiš?

Odgovor na objavo uporabnika
No ja, 21.01.2023 ob 08:45

Misem ta za katerega me imaš. Komentar sem podal do sedaj samo na to temo. Razpravljat z ozko gledanimi nimam namena.

 

boš moral, kaj le napisati, se izmuzniti, mogoče se bo pa oglasi hhm, ali pa mik, če je le pošten, naj to stori, da bo zadeva rešena.

hhm = bil,  mik, …

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 21.01.2023 ob 20:37

boš moral, kaj le napisati, se izmuzniti, mogoče se bo pa oglasi hhm, ali pa mik, če je le pošten, naj to stori, da bo zadeva rešena.

hhm = bil,  mik, …

Še ni odgovora, še premišljuje, …

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 23.12.2022 ob 22:23

Odgovor na objavo uporabnika
No ja, 22.12.2022 ob 01:21

Prababi, ena velika laž ali napaka. Jaz tega kar ti trdiš nisem zapisal, tvoj cita od menet:  “Ti pišeš: da je imel Tone v mislih tiste iz gibanja Svoboda, …” Še enkrat si preberi in se opraviči za zapisano laž. Če imaš vsaj malo ponosa boš to napako priznala saj je tukaj evidentirano zapisana.

No kako sem zapisal?

To je to kar želim povedati. Izražam samo svoje mnenje. Kdo si ti, da lahko sodiš meni. Morda v tem primeru lahko sodi samo avtor pisma. Edino on ve natančno koga je mislil z “VSEM NOVODOBNIM OSVOBODITELJEM

Vsak po svoje malo priredi in na koncu je pravi cirkus. Tega bo dovolj in to se mora končti. Konec prirejanja kot komu paše. Bodimo natančni in delajmo z argumenti ali dokazi, ne na pamet. Ti si tako stara, da bi to že morala vedeti in se ti takšne napake ne bi smele pojavljati. Lahko pa da samo zavajaš s starostjo kot danes vsi prijatelji med seboj. Dvomim, da sploh imaš vnuke. To ni trditev ampak dvom. Kako ga boš pa dokazovala me ne zanima in me sploh ne briga. Morala bi se že zdavnaj naučiti živeti z dejstvom, da od 91. obstaja tudi drugo mnenje. Če ga sprejmeš ali ne je tvoj problem, ne smeš pa ga napadati z vsemi sredstvi, lahko z resnico in argumenti. Če slepo verjameš nekomu je to tvoja odločitev in je ne vsiljuj vsem.

Lahko noč in z bogom.

Vesele Božične praznike in srečno Novo leto.

 

Proba,

če citiranje dela, da bom imela pred nosom, …

citat???

No ja,

še štiri mesece manjka, ko teče tale nadgradnja, citiranje pa še vedno ne dela kot bi moralo.

V citatu je še nekaj za razčistit! Nisi še odgovoril.

Zakaj imaš toliko dvomov o meni in da zavajam, da se moram naučiti živeti z dejstvom, da od leta 91. obstaja tudi drugo mnenje.

Ali si pozabil, da sem stara? Zapusti tisti tvoj dvom, jaz nič ne lažem. Ko je 11. aprila 1941 prišel italijanski okupator v Slovenijo, sem bila že v četrtem razredu osnovne šole in se zelo dobro spomnim tistega časa. Iz leta 1941 do 1945 sem veliko napisala tukaj na MON-u. mnogo so zbrisali, zabrisali, le zakaj??? Kdo je bil brisač, me ne briga. Veliko zgodb je zapisanih v moji glavi. Tisti, ki dvomite v leta okupacije, berite. Slovenska zgodovina je napisana tudi v tujih knjigah. Na prvi strani, te teme sem ti napisala LINK, pa pojdi brati. Zgodovine se ne more spreminjati. Ja, ja nekateri bi jo radi.

Zapisal si, da slepo verjamem. 🙂   Jaz, nič slepo ne verjamem, sem živela v tistem času.

No ja,

V RUPARJEVI temi, si mi napisal, naj raje napišem kaj iz svoje glave, samo malo sem ti, mogoče ti bom še kaj. Če še nisi prebiral kaj piše sin emigrantov, pojdi v “TEMO”, … PRABABI, tam sem pisala taktiziranje in njihovo pomoč okupatorju, Mussoliniju in Hitlerju. To bi radi nekateri pozabili.

Čakam, da pride nekaj pisanja, ko sem ga napisala, že kar nekaj časa nazaj, pa pisanja še ni, le zakaj? Pisala sem iz knjige, “HOJA S HUDIČEM”, KNJIGO JE NAPISAL, Sin slovenskih emigrantov. Lepo pošteno je pisal dogodke. Knjiga HOJA S HUDIČEM, je tudi v tistem LINKU.

ŽE VELIKO SEM NAPISALA, da bo moderator zadrževal pisanje, ne, to se pa ne grem.

ŠE link. … https.//www.ciceron.si

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 03.02.2023 ob 00:26

No ja,

še štiri mesece manjka, ko teče tale nadgradnja, citiranje pa še vedno ne dela kot bi moralo.

V citatu je še nekaj za razčistit! Nisi še odgovoril.

Zakaj imaš toliko dvomov o meni in da zavajam, da se moram naučiti živeti z dejstvom, da od leta 91. obstaja tudi drugo mnenje.

Ali si pozabil, da sem stara? Zapusti tisti tvoj dvom, jaz nič ne lažem. Ko je 11. aprila 1941 prišel italijanski okupator v Slovenijo, sem bila že v četrtem razredu osnovne šole in se zelo dobro spomnim tistega časa. Iz leta 1941 do 1945 sem veliko napisala tukaj na MON-u. mnogo so zbrisali, zabrisali, le zakaj??? Kdo je bil brisač, me ne briga. Veliko zgodb je zapisanih v moji glavi. Tisti, ki dvomite v leta okupacije, berite. Slovenska zgodovina je napisana tudi v tujih knjigah. Na prvi strani, te teme sem ti napisala LINK, pa pojdi brati. Zgodovine se ne more spreminjati. Ja, ja nekateri bi jo radi.

Zapisal si, da slepo verjamem. 🙂   Jaz, nič slepo ne verjamem, sem živela v tistem času.

No ja,

V RUPARJEVI temi, si mi napisal, naj raje napišem kaj iz svoje glave, samo malo sem ti, mogoče ti bom še kaj. Če še nisi prebiral kaj piše sin emigrantov, pojdi v “TEMO”, … PRABABI, tam sem pisala taktiziranje in njihovo pomoč okupatorju, Mussoliniju in Hitlerju. To bi radi nekateri pozabili.

Čakam, da pride nekaj pisanja, ko sem ga napisala, že kar nekaj časa nazaj, pa pisanja še ni, le zakaj? Pisala sem iz knjige, “HOJA S HUDIČEM”, KNJIGO JE NAPISAL, Sin slovenskih emigrantov. Lepo pošteno je pisal dogodke. Knjiga HOJA S HUDIČEM, je tudi v tistem LINKU.

ŽE VELIKO SEM NAPISALA, da bo moderator zadrževal pisanje, ne, to se pa ne grem.

ŠE link. … https.//www.ciceron.si

 

https://www.ciceron.si

A bo?  🙂

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 21.12.2022 ob 19:59

No ja, še malo, nadaljevanja.

No ja = 16.12.2022 ob 01:30 zapisal:

“kakšna so vaša pričakovanja za prihodnost?” 

… za mene 🙂 , sem danes na jutri. Za mlade je videti slabo. Znajti se bo treba.

No ja = 17.12.2022 ob 00:44 zapisal:

Morda bi lahko bil novodobni osvoboditelj iz 91´”, 

o osvoboditeljih so veliko pisali zadnje čase, … a si tudi ti eden iz med tistih, ko so vrnili v BATA vrečki priznanja? Kolajne za zasluge?

Ti pišeš: da je imel Tone v mislih tiste iz gibanja Svoboda, … Ne ne, g. Tone je točno zapisal, na koga se nanaša pisanje.

Pišeš tudi, da ti je žal za izpostavljal takrat, … pa da ste bili dobro sprejeti, … itd. Tudi en drug Tone, sem brala, da se ne gre več. … 🙂

Točka 5“Neinformiranost, tajitev, zamolčanje je slabše kot LAŽ.” O laži lahko razpravljamo in ugibamo o tem kar ne vemo se niti pogovarjati ne da.” In prav to je je naredil Tone v svojem pismu, marsikaj je zamolčal. To pismo je zapisal enako kot vsa svoja dela, ki so prirejena nevednemu “malemu” človeku”. . . . Tole tvoje pisanje je pa zelo nevedno!

Veš, tukaj na MON-u je zelo veliko prirejenega, laži mnogo, da te mine brati. Ampak, nevedneži še naprej nadaljujejo, kljub informiranju, lažejo in prave krivce ven vlečejo. Le zakaj to počnejo? Ali mislijo, da so nedotakljivi?

Prav zato sem pisala iz verodostojnih knjig. Dodajam link, da si nabavijo knjige.

http://www.ciceron.si  … Je veliko izbire.

Pravkar berem ponovno knjigo, NACIONALIZEM IN NASILJE, avtor Pino Andriano in Giorgio Cingolani. Poišči na spletni strani, je kup knjig, lahko prebereš več strani. Hitro jih pošljejo. Pa boš dobro informiran.

Včasih so dejali vse poti vodijo v Rim. Vsi voditelji hodijo tja, ja sem dočakala, tudi Golob je bil že tam.

Pa lepo se imej.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 03.02.2023 ob 00:32

No ja, veš, saj me ne briga, kdo si, ko pišeš z nikcem “No ja”. Ampak, spet si se zgubu. …  🙂 Sej tudi mene ni bilo. sem se smučala.  🙂

Pa veliko brala. Zgoraj v LINKU,  http://www.ciceron. si  , sta dve novi knjigi predstavljeni, kar nekaj strani se lahko prebere. sem link še 12 x napisala, se zgodi, da lahko ni aktiven.

Na ovitku knjige je Papež in na drugi knjigi pa hudiček, zanimivo branje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 07.02.2023 ob 19:12

No ja, veš, saj me ne briga, kdo si, ko pišeš z nikcem “No ja”. Ampak, spet si se zgubu. …  🙂 Sej tudi mene ni bilo. sem se smučala.  🙂

Pa veliko brala. Zgoraj v LINKU,  http://www.ciceron. si  , sta dve novi knjigi predstavljeni, kar nekaj strani se lahko prebere. sem link še 12 x napisala, se zgodi, da lahko ni aktiven.

Na ovitku knjige je Papež in na drugi knjigi pa hudiček, zanimivo branje.

 

http://www.ciceron.si  …  tako se zgodi, …

Ringa ringa raja, monček spet nagaja, HVALA, SEJ GREM SPAT. 🙂  🙂

LAHKO NOČ, PA ENA BOVHA ZA POMOČ.

Smo včasih rekl

tukaj, še nisva razčistila, …

No ja, citiranje, ne dela, 🙂

Le kdo nama nagaja, da ne moreva razčistiti???

Nekaj sva, sega pa ne, …

Pa sem se zopet nasmejala,  🙂

,…

No ja,

21.1.2023 ob 0:845, si napisal:   “” nisem tisti za katerega me imaš!””

Pojdi pogledat kaj si napisal! Iz tvojega pisanja, ni pravega odgovora, kar nekaj si natrosil, … tisto ni nič!

No ja, pa mi le povej, zakaj ne verjameš moji starosti, …

Napisal si tudi, da dvomiš, da imam vnuke. 🙂

Sedaj, te pa jaz sprašujem, za koga me pa ti imaš???

Oja, imam, imam vnuke in tudi pravnuke.

Ampak. tole citiranje, je pa že čas, da popraviš. Nadgradnja se je pričela, tam okrog 10. maja 2021, mogoče že kaj preje. 10. maja, ko sem prišla na MON, je bol GLUH.  še malo pa bo dve leti.

Ampak, nagaja, pa kar večkrat, pa nič zato, saj je  še druge zmote dovolj.

Pa lepo se imej, pa smučarijo glej v PLANICI.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 03.02.2023 ob 00:30

https://www.ciceron.si

A bo?  🙂

…… proba

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 24.02.2023 ob 21:42

…… proba

ja, takole je, . . .  🙂

Citiran link je pravilno napisan. Škratelček, ga je pa ferdirbu,

odpri ga, desno zgoraj so črtice, zato se ne odpre, tako se linke vničuje.

Jaz se to videla takoj, … zato sem iz prve strani, hitr hitr, citirala link, ker sem vedela, da je AKTIVEN, pa še ratalo mi je. 🙂

tako se dela, “”ringa ringa, monček pa nagaja”

prelistaj mladino, v njej je SVATLANCA.

https://www.mladina.si/

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 24.02.2023 ob 21:51

ja, takole je, . . .  🙂

Citiran link je pravilno napisan. Škratelček, ga je pa ferdirbu,

odpri ga, desno zgoraj so črtice, zato se ne odpre, tako se linke vničuje.

Jaz se to videla takoj, … zato sem iz prve strani, hitr hitr, citirala link, ker sem vedela, da je AKTIVEN, pa še ratalo mi je. 🙂

tako se dela, “”ringa ringa, monček pa nagaja”

prelistaj mladino, v njej je SVATLANCA.

https://www.mladina.si/

 

Zgoraj je SVETLANCA. 

https://www.mladina.si/223012/novo-dno-tv-slovenija-bo-v-zivo-prevajala-ruparjev -shod/

Tukej je pa Ruparjev shod. Če me ne bi kolegica poklicala in dejala, poglej v živo prenašajo Ruparja, bi zgrešila, sem gledala SMUČARIJO, kot ponavadi.

Sem zavrtela nazaj in gledala  od začetka do konca.

Fajn se nasmejala. Pisanja na MON-u je malo, videti je bilo, da je vse SDS-ce zbobnal skupaj.

Hahaha, Ruparček ima slab spomin, od Goloba zahteva vse v nekaj mesecih, pa še fajn so nagajali Golobu.

Oni, pa niso mogli v 30-tih letih spraviti nič skupaj. Le pokojninski sklad so izpraznili. Izpraznitev sklada pa Golobu naprtili.

Pa še: LINK

https://www.rtvslo.si/slovenija/drugi-shod-iniciative-glas-upokojencev-vladajoci-se-norcujejo-iz-nas/659551

 

 

 

Komentarje pod LINKOM RTVSLO preberite, jih je že 619,

jaz sem prebrala samo eno stran. Bom nadaljevala, …

Tudi “No ja”, se mi ni javil, nima časa.  🙂

Pozdrav gospa prababi. Res je bolj malo časa ampak vseeno, kaj vas zanima? Do sedaj se ni spremenilo nič. Mnenja ostajajo enaka.

Odgovor na objavo uporabnika
No ja, 02.03.2023 ob 17:21

Pozdrav gospa prababi. Res je bolj malo časa ampak vseeno, kaj vas zanima? Do sedaj se ni spremenilo nič. Mnenja ostajajo enaka.

 

No ja,

pozdrav tudi tebi! Končno, … 🙂  Saj vikati me pa ni treba, tukaj smo vsi na ti.

Ste bili vsi na smučariji z menoj vred. Kar dobro so se dekleta in fantje odrezali. Zaslužijo si ČESTITKE.

Na LINK MLADINE IN rtv SLO, pa nisi nič kliknil in kaj komentiral. Ali si se režečega RUPARJA in URBANIJA ustrašil. Le kdo jih ne pozna. Tudi kar sem jaz napisala v postu si spregledal in odfrčal.

Sprašuješ, kaj me zanima? 

Za tebe, ko se imaš za “osamosvojitelja”, imam kar veliko vprašanj.

1. Kaj bi `OSAMOSVOJITELJI´ osamosvojili, če partizani SLOVENIJE ne bi v DRUGI SVETOVNI VOJNI OSVOBODILI?

Poišči, kaj so imeli okupatorji v načrtu napraviti s Slovenci, dokumenti obstajajo.

Takratni gospodje so raje z okupatorjem sodelovali, tudi o tem obstajajo mnogi dokumenti, kar zberi jih skupaj. Tudi seznam žrtev poišči, vse obstaja.

2. Partizani so se štiri leta trudili v nemogočih razmerah, (to je 365  dni x 4 = 1360 dni), lačni, v mrazu, vedno na tarči, da bodo napadeni od okupatorja in domačih pomagačev. Pa orožja tudi niso imeli. Po osvoboditvi leta 1945, pa še niso odnehali, ne bom naštevala naprej, le še Poljane 15.  maja 1945 in pri mostu prek Drave na Koroškem, pa tudi Matjaževa vojska. 

No ja,

veš, zgodovina se skupaj drži, ne moreš nekaj kar izpustiti, kar ti ne paše.  Lahko se zavaja mlade, starejše, pa ne! Nekaj nas je še.

Ja, Pikuket je napisal v temi: “Cel svet … … ” svinje po pocrkale, … … … ker sem se oglasila, me je pa nazval s “prapizdo”,  in … ne ne tako ne gre!!!

Še bi lahko, dovoj za danes!

 

Na Kočevskem zboru odposlancev so sprejeli potrebne sklepe za samostojno Slovenijo, pa tudi AVNOJ-ski sklepi so bili podlaga, za spremembo Ustave iz leta 1974.

S sprejetih sklepi med II. SV, je Slovenija lahko sprejela in sprovedla potrebne dokumente. Brez tega ne bi šlo. Pa tudi brez TERITORIALNE OBRAMBE, NE BI ŠLO. TO, je bila ustanovljena že leta 1968. predlog je dal Maršal TITO. Beri knjigo “Generalov let”. Vse to je zapisano v mnogih dokumentih. Prvi vojaki so prisegali na IGU še pod Zastavo z rdečo zvezdo. Poišči video posnetke prisege, obstajajo. Pa še se bi dalo mnogo našteti. Komunisti so šli iz 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bg

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 05.03.2023 ob 23:53

No ja,

pozdrav tudi tebi! Končno, … 🙂  Saj vikati me pa ni treba, tukaj smo vsi na ti.

Ste bili vsi na smučariji z menoj vred. Kar dobro so se dekleta in fantje odrezali. Zaslužijo si ČESTITKE.

Na LINK MLADINE IN rtv SLO, pa nisi nič kliknil in kaj komentiral. Ali si se režečega RUPARJA in URBANIJA ustrašil. Le kdo jih ne pozna. Tudi kar sem jaz napisala v postu si spregledal in odfrčal.

Sprašuješ, kaj me zanima? 

Za tebe, ko se imaš za “osamosvojitelja”, imam kar veliko vprašanj.

1. Kaj bi `OSAMOSVOJITELJI´ osamosvojili, če partizani SLOVENIJE ne bi v DRUGI SVETOVNI VOJNI OSVOBODILI?

Poišči, kaj so imeli okupatorji v načrtu napraviti s Slovenci, dokumenti obstajajo.

Takratni gospodje so raje z okupatorjem sodelovali, tudi o tem obstajajo mnogi dokumenti, kar zberi jih skupaj. Tudi seznam žrtev poišči, vse obstaja.

2. Partizani so se štiri leta trudili v nemogočih razmerah, (to je 365  dni x 4 = 1360 dni), lačni, v mrazu, vedno na tarči, da bodo napadeni od okupatorja in domačih pomagačev. Pa orožja tudi niso imeli. Po osvoboditvi leta 1945, pa še niso odnehali, ne bom naštevala naprej, le še Poljane 15.  maja 1945 in pri mostu prek Drave na Koroškem, pa tudi Matjaževa vojska. 

No ja,

veš, zgodovina se skupaj drži, ne moreš nekaj kar izpustiti, kar ti ne paše.  Lahko se zavaja mlade, starejše, pa ne! Nekaj nas je še.

Ja, Pikuket je napisal v temi: “Cel svet … … ” svinje po pocrkale, … … … ker sem se oglasila, me je pa nazval s “prapizdo”,  in … ne ne tako ne gre!!!

Še bi lahko, dovoj za danes!

 

Na Kočevskem zboru odposlancev so sprejeli potrebne sklepe za samostojno Slovenijo, pa tudi AVNOJ-ski sklepi so bili podlaga, za spremembo Ustave iz leta 1974.

S sprejetih sklepi med II. SV, je Slovenija lahko sprejela in sprovedla potrebne dokumente. Brez tega ne bi šlo. Pa tudi brez TERITORIALNE OBRAMBE, NE BI ŠLO. TO, je bila ustanovljena že leta 1968. predlog je dal Maršal TITO. Beri knjigo “Generalov let”. Vse to je zapisano v mnogih dokumentih. Prvi vojaki so prisegali na IGU še pod Zastavo z rdečo zvezdo. Poišči video posnetke prisege, obstajajo. Pa še se bi dalo mnogo našteti. Komunisti so šli iz 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bg

 

 

Lep pogled na tale moj sinočnji post, … spominja me na Planico, na skakalnico v izteku. 🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 06.03.2023 ob 12:40

Lep pogled na tale moj sinočnji post, … spominja me na Planico, na skakalnico v izteku. 🙂

 

Prižgala se je rdeča luč in pisanja je bilo konec,  🙂

Bom končala začeti sinočnji … nedokončani stavek:

Komunisti so šli iz Beograda, da bi se losali gospoda, ki ne čuje dobro. 

Ma glej ga zlomka, doma v Sloveniji so naleteli tudi na take, ko ne čujejo dobro.

P.s.

Klic na kosilo, …

 

New Report

Close