Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu svetilnikov zivljenjepis: ZA VSE DEKLINE

svetilnikov zivljenjepis: ZA VSE DEKLINE

MISLIM DA BO TO ZANIMIVO ZA VSE NAS!

1. Ali imaš žensko?
2. Ali si želiš otroka nekoč?
3. Ali se želiš poročiti?
4. Ali živiš sam ali s starši?
5. Imaš raje oralni ali navadni seks?
6. Kam hodiš raje, v gore ali na morje
7. Piješ raje pivo ali vodo ali celo sok?
8. Kadiš?
9. Ali verjameš v BOGA?
10. Ali imaš kak hobi in če/ katerega?

:-))))

No, za začetek bo dovolj.

no svetilnik, odgovori

**** sm že mislil da si moja soseda pa da bopš napisala da mam tri nezakonske:)))

1.trenutno ne
2.mislim da ja
3.mislim da ne
4. skupaj doma v stanovanjski hiši
5.teško vprašanje kakor kdaj oba sta super če je prava ženska-dekle.
najraje ližem nedolžne pickice, pa lepe , sočne .
6.morje
7.ne pijem alkohola samo sok no ja pa vodo tud.
8.ne kadim -fuj
9. mislim da ne , v klasičnega zagotovo ne , menim da je nekje ravita -razvite civilizacije.
10.rolanje:)))z rolerji , plavanje, sonce , morje , dobre pizdice:)

si tečna k drek , sem že

Sam potrplenja pa nima nihče tle gor, kaj!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

he ha ha .

HAHA!!! Hvala……no ce še katero kaj zanima…NAVALI:-))))))

Ma mal heca ne škodi, tudi če bi jaz karkoli veela o svetilniku, ne bi nič izdala, taka sem…

Ker pa je svetilnik ena ikona na tem forumu, pa si ga je fajn tu in tam mal privoščit.:-))

pa brez zamere, čauči

Niti pod razno ne vidim razloga, da bi bilo tole zanimivo za vse nas.

Zna bit, da najbolj ustreza svetilnikku, imam prav lepotec? (ps: lepo, da si povedou še kaj novga, tist o rolanju in morju, pa p. že vem….)

Zakaj neki bi tebi, Andzo, če si komaj uletela?
Ikona, praviš?
A je teb mal dolgčas al kaj?

Ti, ki ne bi povedala nič, pa čeprav bi vedela, ha ha! Ker pač taka si. Res si dobrega srca, me veseli, da si se pojavila tle gor. Mislim, da je takih zelo malo, ki skušajo pomagat!

hmmm, pa mene svetilnik zanima…pa sem pac tako napisala….mah zdaj ste me pa dobile.

Kaj vas pa zanima o meni:-))

Višino in težo imamo, še to povej kako rada imaš sex

Kako si? Dolg se nisva slišala! A si že pozabu name, kaj?

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

hahaaa:-))

kakšen seks?

počasen, nežen, občutki kot da elektrika potuje po mojem telesu, rada ima da me spodaj obdela z jezikom in s čutnimi prsti:-)), rada imam nenavadne poze, najraje sem zgoraj, pa rada se med seksom šlatam (sama sebe):-))

ahhh, dovolj

šibam v trgovino, se tipkamo jutri če bo elektrika, ker ob sveči ne bo šlo:-)))

Opa! To je blo pa tako, kot da bi pisal svoje želje!

mene bi bolj zanimalo…pa velik drugih tud verjamem;))
kakšen f… si, kok maš dolzga, kakšen moski si-opis na kratko, kako znaš razvajat, si urejen, priden, deloven, rad ubogaš ženske, mas velik dnara,mas dobr avto, dobro sluzbo, kok das nase itd….haha

ah kaj čem to tebi razkladat če si pa rekla da nisi zame.
se me bojiš?

Se bi te morala bati?Si tako grozen al kaj, da si pomislil na to? Če bi želela da razlagaš to le meni, bi ti pisala na mejl, ničkolikokrat si ga že objavljal, le hecala sem se svetilnik, nič bat;)), firbec sem pa le, tako kot vse ženske, haha

Evo svetilnik, to ja, odgovori na vprašanja JAZ-ovke

Mene tud zanima…..!

samo v privat emailu:)
samo lahko se zgodi da ti zdraven pride te bi to motilo?

Svetilnik, napiš kle če si res tak “macho”;)), ne upaš aaaa..

ja, ajde a upaš…pokaži se v vsej svoji veličini

seveda da upam, toda da ne poste potem jezne name ker boste vse tako zelo potrebne?

raje napis, jezne nate, ker ne bomo potešene…haha

1. Tipa – k je k ženska (več prejoka+stoka kot jaz)

2. Želim

3. Lahko

4. Pol sama pol s starši

5. Oba

6. Raje…zaenkrat na morje, ker sem v gorah bila samo 2x – je pa res da v gorah lažje najdeš in začutiš mir in naravo

7. h2o, še raje pa kavo

8. Ronhill, Kim zelene, če pa ni teh pa (zrolan) papir in Kotanyi:)

9. Verjamem v Univerzum Godus

10. Veliko…najraje pa igra in sprehod s psom, in frendi, odmaranje po šihtu na blagajni kjer ni bilo minusa, lizanje sladoleda, gledanje Patoloških oddaj in Discovery, pisanje raznih člankov,……………………

A bo ql?

New Report

Close