Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Svetle tradicije AVNOJa

Svetle tradicije AVNOJa

Zanimivo je to, da ko omeniš, da je tudi Janša bil komunist, dobiš odgovor v stilu, da je bil mlad in da ni pomembno, kaj je bilo v preteklosti, medtem, ko pa se ostale prejšnje komuniste non-stop blati in sem jim pod nos meče njihova preteklost.

Oni so bili dalj časa ali pa so še vedno.

Janša je bil član Zveze komunistov Slovenije, vendar je bil pozneje iz ZKS izključen in navkljub prošnjam v organizacijo ni bil več sprejet. On se ni nič spametoval. Oni so se in ga vrgli ven.

Seveda so se. Sicer bi JJ že v osemdestih razbil to zločinsko stranko.

Se ti pridružujem. Janez Janša je narodni heroj.

hahaha, sam JJ, ma dej nehi, a čist zares, v osemdesetih, če bi bil sam bi bil še danes na golem otoku, ej človeška slepota, ali pa lajna.

res nevem ali je tako težko priznati, da sej je takrat vodstvo Slovenije, postavilo na stran ljudstva, kje je bil JJ in kakšne pristojnosti je sploh imel.

S seboj si v nasprotju.

Deloval je v pozadini, vstrajno in s ciljem.

a dej nehi no, ares, a takratni komunisti pa niso vedeli zanj, ja verjetno če bi vedeli, bi pristal na golem otoku, aneeee.:)

malo serkazma. JJ pa kar nadnite venček nedolžnosti, vaša stvar, samo ne prepričujte tistih, ki niso slepi.

Ninej, ni potrebno, da si slep in zato ne vidiš. Veš, slepi marsikdaj vidijo več kot tisti, ki gledajo. Ti na primer gledaš, pa ne vidiš.

Narodni heroj je čisto komunistična skovanka. Boljše je rečt blaženi :-))))

Dobra pripomba. Blažen ravni ni. Bom pa uporabil tole:

Janez Janša je slovenski heroj.

V tem smislu, da je vsekakor bil (ali pa še je) resna alternativa levici, ki je vladala 12 let v neodvisni Sloveniji, vsekakor je. Pa tudi zato bi lahko bil, ker je pač sodeloval pri osamosvojitvi Slovenije. Edini pa vsekakor ni.

Posebnost komunističnih herojev je v tem, da se imajo za nenadomestljive.

Posebnost komunističnih herojev je v tem, da se imajo za nenadomestljive.[/quote]

In kako to ne ustreza opisu Janeza Janše?

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

eto vidiš, ravno to jaz mislim o tebi.

pri 21-tih še ni bil polnoleten (JJ), ha, ha in je bil pod vplivom, mentorja
Franca Šetinca, pisanje je čisto Frančekov stil.
ok, malo heca.

pojavlja se vprašanje, če se ima pravico človek politično “spremeniti”(JJ), v bistvu graditi. mislim da.

Seveda ima pravico. Vsakič. :-))))

Boom, zarečenega kruha se poje največ. Ne veš, kaj in kako boš razmišljal čez 5, 10 ali 30 ,40 let. Oprosti, če sem napisal premalo let. Ne vem tvoje starosti, želim pa da doživiš visoko.

Veš, kaj se mi zdi zanimivo? Da večina vas, ki opravičujete in zagovarjate te Janševe akrobacije, se je na smrt zgražala ob slavnem Puckovem prestopu.

Da je Janez Janša not padu je bil prvič mlad, drugič tak študij, tretjič pa ti ne vem povedati, ker to samo on ve.

Če je zate to akrobatsko izvajanje je Puckova poteza salto mortale, ki je bilo usodno za Slovenijo. Zanj sigurno ne.

Kje pa je? A ga kdo od LDS sploh še povoha?

ej, tole mi je pa všeč, pa še od en mal mem.

ali je to pravica samo JJ, ali vsakega, ki je bil nekoč komunist ali pa kaj drugega.

Ali kdo ve kje je Pucko in kaj počne, ali je brez službe, ali ga sploh kdo hoče zaposliti?

Pa še, če mi kdo lahko pove kaj je Janez Janša naredil, da so ga vrgli ven iz ZK?

Je to mogoče pomembno? Tako kot za Janšo, lahko tudi zanj rečemo, da je spremenil mišljenje. Zakaj se potem nad njim zgražat, nad Janšo pa ne? Mar ni to dvolično?

Za Pucka sem povprašal ker se je njegovo ime tu pojavilo, pa me je zanimalo. Prav imaš, sploh ni pomembno in nikomur ne bo koristilo, tudi meni ne. Pozabi, jaz sem.

Za Janeza Janšo pa bi vseeno rad izvedel, ker ne vem. Lahko odgovoriš ali pa ne. V končni fazi tudi to ni pomembno ne zame ne zate.


Za te besede pa bi si prislužila goli otok, najmanj. V tvojem času seveda.[/quote]

bossek,

OOOOOOOOOOOOOOOO, a goli otok bi si prislužila?? :-))

Kaj si pa prisluži “en mal mem”, ko že en teden piše te kratice, a, povej!?

Gospod “en mal mem”, lahko, jaz pa ne smem. A ne???

Prav zato, sem napisala še jaz, ker piše CENJENI GOSPOD “en mal mem”.

Takih groženj sem že vajena,:-) od vas desničarajev in se ne sekiram. :-))))
No, pa le malo prečekiraj pisanje “GOSPODA “en mal mem”.[/quote]

Hja razlika je v tem koga si ti enačila z ZK. Tu je ena velika razlika. Vpraši Potrča če se enači z cerkvijo.

New Report

Close