Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svinjska Ljubljana

Svinjska Ljubljana

Ljubljana bi bila čista, če bi prišleki odšli nazaj na jug.

Ljubljana bi bila čista, če bi prišleki odšli nazaj na jug.

Žal slovenska politika preko preradodarne sociale prav spodbuja priseljevanje Balkancev, ki v resnici pridejo na socialni turizem.

In zdaj želi Mesečnik zgraditi še čimveč socialnih stanovanj, ki jih bodo dobili itak čefurji. Slovenci pa seveda še višje davke.

Ljubljana je čista, ena najčistejših prestolnic v Evropi. Mislim, da je le ena čistejša?

Avtorica, če te smeti motijo, poberi in vrzi v koš.

Odgovor na objavo uporabnika
Uhyvn, 03.07.2022 ob 20:52

Ljublkana danes in pred 30 leti je kot noc in dan. Vcasih je bilo mesto res cisto in urejeno, tudi, ko je snezilo (in snezilo je mnogo vec in pogosteje kot danes) je bilo en dva tri spedenano v nulo.

Danes pa je podoba, zal, precej drugacna. Pozimi jih sneg preseneti kot druge po drzavi, cikov je povsod dovolj, pa tudi druge svinjarije. Ja, saj ne recem, kaksen Rim in Paris sta vsekakor se bistveno bolj nastlana (bi lahko kar rekli, da je tam marsikje prava ciganarija), ampak, a je to razlog, da je kar vse dobro?

RAvno obratno je. Včasih je bilo po tleh polno čigumijev in čikov, vse je bilo posrano od golobov, tudi smeti je bilo polno. Danes težko najdeš kako smet na tleh. Ravno pred mrakom sem šla na sprehod po PST in ni bilo niti ene smeti, niti enega pasjega drekca. In ponavadi je tako.

Odgovor na objavo uporabnika
Nonone, 03.07.2022 ob 21:33

RAvno obratno je. Včasih je bilo po tleh polno čigumijev in čikov, vse je bilo posrano od golobov, tudi smeti je bilo polno. Danes težko najdeš kako smet na tleh. Ravno pred mrakom sem šla na sprehod po PST in ni bilo niti ene smeti, niti enega pasjega drekca. In ponavadi je tako.

 

Očitno ne živiva v isti LJ. Ljubljana je bila najbolj čista 10 let nazaj. Sedaj pa se vračamo v 80ta, vse več čefurjev in zadekancev, ki svinjajo po moji Ljubljani.

 

Očitno ne živiva v isti LJ. Ljubljana je bila najbolj čista 10 let nazaj. Sedaj pa se vračamo v 80ta, vse več čefurjev in zadekancev, ki svinjajo po moji Ljubljani.

Exactly!

Načrtno se uvaža čefurje, ki potem volijo Zurangutana Pavijankovića. Pa vedno več muslimanskih ninja žensk in njihovih salafističnih ali vahabističnih bradačev. Žal je Ljubljana vedno manj slovensko mesto in zato vedno manj urejeno.

Pa saj je raper Zlatko (Zlatan Čordić) rekel: “Ljubljana je naša, Slovenci pa imate okoliške vasi.”

Ker tu ne gre za odvržene žvečilke. Ljubljana je vedno bolj svinjska z vidika korupcije (balkanska posla), šerifovanja, splošne kriminalitete ter (ne)kulturno in etnično.

Na čelu pa je seveda mafijska hobotnica Janković & sinovi.

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 16.05.2022 ob 16:14

Res ne vem, a sam na Metelkovo hodiš? Ni samo Metelkova Ljubljana.

Dejansko pa je METELKOVA eden od krajov na katere je Ljubljana lahko najbolj ponosna. In turisti jo obožujejo in opevajo. In vsako jutro fotografirajo.

New Report

Close