Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ta vlada ni normalna

Ta vlada ni normalna


Ne razumete zakaj se gre. Ne gre se za same banane in gate, gre se da eden lahko prodaja banane za katere je specializiran in gate , drugi pa gat ne sme čeprav je specializiran za gate ampak klinac banane mu mankajo :)).
[/quote]

… da nas to čisto nič ne briga.

Kot že rečeno, bmk.

In btw, marsikdo je ravno zdaj začel kupovati na spletu. Jaz recimo sem že prej marsikaj kupovalo na spletu, a hrane ne.Med prvim lockdownom pa sem začelo tudi hrano kupovat na spletu. Praktično vse nabavim na spletu, v fizično štacuno grem samo še po čike. KER MI FAKING DRŽAVA NE DOVOLI KUPIT ČIKE NA SPLETU!!!! SAMO ZARADI DRŽAVE SE BOM OKUŽILO!!!!! DRŽAVA BO KRIVAAAA!!!!!!!
[/quote]

Vidiš kako smo si različni. Jaz raje kupujem fizično. Kupujem tudi preko spleta včasih, ampak raje imam fizični nakup. Rada potipam, probam, pomerim, povoham itd
Določene stvari rada kupujem v ličnih trgovinicah, prav tako pijačo, pa čeprav imajo marsikatere tudi spletni nakup, ampak raje grem tja direkt, si pogledam, poskusim. Pa lih kadit ne bi smel zaradi korone :))
Si kot moj bratranc, imel korono kadi ko turk in cel čas jamral kako ga duši ampak ne od cigaret. Kje pa. Haha

ki prešlata vse cunje, strojčke, proba xy čevljev … ki jih prijemajo z, po možnosti, nerazkuženimi rokami. Virus pa je aktiven 2 – 5 dni … še kaj … aja ta vlada je kriva, da si se TI rodilo kakršno si ☺
Ja tudi steklenice olja, zavitke makaronov, … prijemajo in vračajo … ampak jesti je pa pač treba – tudi, če si kužen
[/quote]

Niti slučajno virus na površinah ni obstojen. To je bilo pa že v prvem valu ovrženo.

Denar nam dajejo zato da smo pridni vazalčki. To je point, ne pa ali ga bomo kdaj vrnili. Dokler smo (dokaj) pridni nam bodo z veseljem dajali.
[/quote]
Nisem rekla da bomo vrnili v denarju :))
Mogoče v naturalijah haha ampak vrnili bomo vse do centa in se vec. Pa kdo ti danes kaj da kar tako.? Nihče, vsako posojilo ima obresti 🙂 obresti se na koncu vedno najbolj splačajo tistemu ki daje, ni nujno da so v obliki denarja, nujno je da se splačajo 🙂

… da nas to čisto nič ne briga.
[/quote]

In zakaj se potem razburjas, če zraven banan ne boš mogel se gat kupit.? Saj praviš da te ne briga. Pač kupil boš samo banane in gremo dalje. Gate si boš pa po netu naročil.

Ona je cist normalna, vlada ni!

Ce ti crkne stedilnik, hladilnik, pralni stroj v teh dneh, se lahko jebes.
Ce otrok preraste cevlje, ne mores kupit novih!
Pa ajde, otrok bo ze nekako 2 tedna, ampak tole ne bo trajalo le 2 tedna! Ko so nas marca zaorli, je trajalo mesec in pol! Zdaj je epidemioloska slika bistveno slabsa, tako da racunaj, da do novega leta ne bomo videli ‘belega dneva’!
[/quote]

Nam je v spomladanskem valu crknil hladilnik in so nam ga dostavili v dveh dneh novega. Smo ga pač naročili prek interneta. Otrok ti bo prav zdaj v tem mesecu prerastel čevlje, kajne? In navsezadnje smo vedeli, kaj se obeta in si imela več kot dovolj časa za nakup novih, poleg tega pa lahko tudi te naročiš prek interneta. Kakšna drama brez veze….


Ne razumete zakaj se gre. Ne gre se za same banane in gate, gre se da eden lahko prodaja banane za katere je specializiran in gate , drugi pa gat ne sme čeprav je specializiran za gate ampak klinac banane mu mankajo :)).
[/quote]Se strinjam tule.
Ker virus je pa že kar izpuhtel.
Ne zapira se več in omejuje zaradi virusa ampak zaradi konkurence. 😆

Nam je v spomladanskem valu crknil hladilnik in so nam ga dostavili v dveh dneh novega. Smo ga pač naročili prek interneta. Otrok ti bo prav zdaj v tem mesecu prerastel čevlje, kajne? In navsezadnje smo vedeli, kaj se obeta in si imela več kot dovolj časa za nakup novih, poleg tega pa lahko tudi te naročiš prek interneta. Kakšna drama brez veze….
[/quote]

Moji ze dolgo casa ne prerascajo cevljev, ko so pa jih, so imeli vsako zimo po dvoje ali troje zimske cevlje, ker so jih enostavno prerasli, vcasih za eno stevilko, vcasih dve, tega enostavno nisi mogel predvideti v naprej. No, moji so ze odrasli, obstaja pa v tej nasi drzavi se kar nekaj otrok, ki jim rastejo stopala!

Hladilnik ni problem, je dovolj hladno, da postavis stvari na balkon.
Kam das pa robo iz skrinje za 2 dni?!
Pralni stroj tudi pocaka par dni, pecica prav tako, kaj pa, ce ti gre kuhalna plosca? Kuhas potem s carobno palcko Harry Potterja?

Se strinjam tule.
Ker virus je pa že kar izpuhtel.
Ne zapira se več in omejuje zaradi virusa ampak zaradi konkurence. 😆
[/quote]

To so imeli v Fr. že v 1.valu, ker so se knjigarne bunile, da v supermarketih prodajajo knjige, oni pa ne smejo (jbg, francozi so kulturen narod, njim so knjige tako pomembne kot gate). Zato so potem prepovedali pridajo vsega neživilskega.

sem si prevrala, mi imamo ze zdaj hujse prepovedi gibanja cez dan kot jih bodo oni sele dobili, mi to trpimo v hujsi obliki ze sedaj… tako da oladi… razlozi kaj bo prepoved prodaje stumfov v sparu, hoferju, itd pripomogla k manj obolelim in k manj sirhenja korone, da je to zdaj tako nujen zaostritveni ukrep?
[/quote]pa res ne razumeš; zunaj je mraz in se bolj bo.Ce si ti zdaj kupiš nogavice ,boš šla ven in ven ne smeš,torej?!(sarkazem)
Sam se bojim,da to sploh ni sarkazem.

matr kakšno jamranje, pa jaz bi nogavičke, pa a lahk kupim kondome, pa čevljčke pa, pa, pa,matr če je vojna je vojna za vse, banda scrkljana

Prav prosil bi severne Korejce naj spustijo ene par jedrskih na Evropo, pa da vas pol vidim al vam bo šlo še po glav nogavičke pa sprehodi pa.. ustavna pravica o gibanju pa

A res no, tiste 5 parov spodnjih gat pa delavske rokavice?!?! Wtf res? Kaksni privoscljivi prasci ste jajotovi jajcolizci?!?!?
A se sploh zavedate, kaksne tezave imajo delodajalci z vsakodnevnim norcevanjem bolanega psihopata? Plavajo v birokraciji, medtem ko podjetja propadajo. Pa kdo mislize, da vam bo penzijo izplaceval? Jajo? Bo my ass, hehe. On se bo pobral v hiso v Avstraliji, takoj ko vse pokrade in naredi stalo. Pobegnil pred cuzo. Na vas bo pozabil, kot je VEDNO. Matr ste ubogi na umu.

A res no, tiste 5 parov spodnjih gat pa delavske rokavice?!?! Wtf res? Kaksni privoscljivi prasci ste jajotovi jajcolizci?!?!?
A se sploh zavedate, kaksne tezave imajo delodajalci z vsakodnevnim norcevanjem bolanega psihopata? Plavajo v birokraciji, medtem ko podjetja propadajo. Pa kdo mislize, da vam bo penzijo izplaceval? Jajo? Bo my ass, hehe. On se bo pobral v hiso v Avstraliji, takoj ko vse pokrade in naredi stalo. Pobegnil pred cuzo. Na vas bo pozabil, kot je VEDNO. Matr ste ubogi na umu.
[/quote]

…ne doajmejo, da kkjub temu ne bo konca smrtim, z ukrepi alo bres bodo staroatniki odsli. A problem je, ker ne bodo zrtve le oni, temvec preziveli …

Kako vam to se vedno ne potegne? Ne morete prepreciti zacetega, zato so ukrepi le se dodatno ‘ubijanje’ …

da ne smes hrane pojesti na prostem na cesti, al pa popit vode… ne oprostite to niso sorazmerni ukrepi za preprečevanje sirjenja virusa, to je diktatura in krsenje demokracije

sem si prevrala, mi imamo ze zdaj hujse prepovedi gibanja cez dan kot jih bodo oni sele dobili, mi to trpimo v hujsi obliki ze sedaj… tako da oladi… razlozi kaj bo prepoved prodaje stumfov v sparu, hoferju, itd pripomogla k manj obolelim in k manj sirhenja korone, da je to zdaj tako nujen zaostritveni ukrep?
[/quote]
Ko gres po cukr, gre roka proti cukru in taprvega prime, cote pa slatamo premetavamo.
Evo zato


Ko gres po cukr, gre roka proti cukru in taprvega prime, cote pa slatamo premetavamo.
Evo zato
[/quote]

ti si bolano… na polico je pa priletel cuker v pakungi sterilen ane, ni se ga niben dotaknil in na polico postavil … lol, spomladi so to vse prodajali pa nismo pomrl, celo virus smo ustavili… nehite s takimi blesarijami… vi jajotovi opranoglavci ste res čist premaknjeni, brez lastne glave in mozganov

…ne doajmejo, da kkjub temu ne bo konca smrtim, z ukrepi alo bres bodo staroatniki odsli. A problem je, ker ne bodo zrtve le oni, temvec preziveli …

Kako vam to se vedno ne potegne? Ne morete prepreciti zacetega, zato so ukrepi le se dodatno ‘ubijanje’ …
[/quote]

pravzaprav imaš prav se strinjam
DAJMO UKINIT VSE UKREPE
naj bo vse odprto, naj otroci hodijo v šole,…
pa bolnice da sploh ne sprejemajo okuženih
aja pa da še virus mutira in začne pobirat tudi mladostnike in ne samo kot praviš starce
pa da vidimo kdor preživi, preživi
podpišem

Pa kdor preživi preživi

Nam je v spomladanskem valu crknil hladilnik in so nam ga dostavili v dveh dneh novega. Smo ga pač naročili prek interneta. Otrok ti bo prav zdaj v tem mesecu prerastel čevlje, kajne? In navsezadnje smo vedeli, kaj se obeta in si imela več kot dovolj časa za nakup novih, poleg tega pa lahko tudi te naročiš prek interneta. Kakšna drama brez veze….
[/quote]

Kako pa nisi predvidela, da vsak hladilnik enkrat crkne in imela novega na lagerju? Tako butasto nekako se bere argument, da bi morali poleti kupovati zimske čevlje – ker bi lahko predvideli, da jih bo otrok rabil. Ker seveda poleti ali jeseni prodajajo zimsko robo.


Ko gres po cukr, gre roka proti cukru in taprvega prime, cote pa slatamo premetavamo.
Evo zato
[/quote]
jaz artikla prvega v vrsti ne vzamem ker ravno tistega najvec preslatajo in prevohajo če se gre za mehčalec, gel itd..

Kako pa nisi predvidela, da vsak hladilnik enkrat crkne in imela novega na lagerju? Tako butasto nekako se bere argument, da bi morali poleti kupovati zimske čevlje – ker bi lahko predvideli, da jih bo otrok rabil. Ker seveda poleti ali jeseni prodajajo zimsko robo.
[/quote]

Ja pa jo. Jaz sem svojemu nove zimske čevlje kupila septembra, takoj ko se je začelo spet nekaj paničarit okol te korone. A nisi še nikdar bila v nobeni trgovini, da ne veš, da pride takoj konec poletja nova jesensko zimska roba na police?

Ja pa jo. Jaz sem svojemu nove zimske čevlje kupila septembra, takoj ko se je začelo spet nekaj paničarit okol te korone. A nisi še nikdar bila v nobeni trgovini, da ne veš, da pride takoj konec poletja nova jesensko zimska roba na police?
[/quote]

in ozkogledno bitje… ti si lahko predvidela in kupila, si mogoce pomislila, da kdo pa nima financ, da bi lahko vse prej kupil, da mora vse splanirat naprej, en mesec obleko, drugi cevlje, ali en mesec enemu otroku, drug mesec drugemu, ali en nesec otroku, drug mesec sebi tretji pa partner… se sploh v teh casih ljudje nimajo na lagru milijonov, ze spomladi smo bili v lokdownu… mal sirine v glavi ti ne bi skodilo… ce bi bila kdaj na tesno z denarjem in bi morala vse vnaprej splanirat do centa, takih neumnosti ne bi pisala

Moji ze dolgo casa ne prerascajo cevljev, ko so pa jih, so imeli vsako zimo po dvoje ali troje zimske cevlje, ker so jih enostavno prerasli, vcasih za eno stevilko, vcasih dve, tega enostavno nisi mogel predvideti v naprej. No, moji so ze odrasli, obstaja pa v tej nasi drzavi se kar nekaj otrok, ki jim rastejo stopala!

Hladilnik ni problem, je dovolj hladno, da postavis stvari na balkon.
Kam das pa robo iz skrinje za 2 dni?!
Pralni stroj tudi pocaka par dni, pecica prav tako, kaj pa, ce ti gre kuhalna plosca? Kuhas potem s carobno palcko Harry Potterja?
[/quote]

Še enkrat, naročiš lahko preko spleta. Tudi čevlje, če tvoj otrok vsak mesec potrebuje nove. Par dni pa lahko tudi preživiš brez robe iz skrinje, če ne bi zdržala par dni na sendvičih in bi umrla brez kuhane hrane, imaš pa v vsakem večjem marketu na voljo toplo hrano, od mesa, do raznih krompirjev, francoskih solat, pizze….. Če to ni dovolj dobro, ima marsikatera restavracija sedaj v drugem šusu možnost dostave ali prevzema hrane po naročilu. Prmejduš da je to več kot dovolj možnosti, da boš preživela. Mimogrede, ko že omenjaš butaste primerjave, hladilnik crkne v trenutku. Da otroku čevelj postaja premajhen, pa najbrž vidiš že kak mesec ali vsaj teden prej, preden ga ne stlači več na nogo. Se ti ne zdi?

in ozkogledno bitje… ti si lahko predvidela in kupila, si mogoce pomislila, da kdo pa nima financ, da bi lahko vse prej kupil, da mora vse splanirat naprej, en mesec obleko, drugi cevlje, ali en mesec enemu otroku, drug mesec drugemu, ali en nesec otroku, drug mesec sebi tretji pa partner… se sploh v teh casih ljudje nimajo na lagru milijonov, ze spomladi smo bili v lokdownu… mal sirine v glavi ti ne bi skodilo… ce bi bila kdaj na tesno z denarjem in bi morala vse vnaprej splanirat do centa, takih neumnosti ne bi pisala
[/quote]

Še enkrat, upam da boš sedaj uspela prebrati. Naročiš lahko preko spleta.

in se, vsaj te diskontne trgovine so jim bile na voljo, ki imajo se tudi cenejso obleko in obutev, bi lahko vsaj tukaj kupili in bi bilo se prijazno do denarnic… no zdaj jim je vlada se to vzela… obupno, da bolj ne more biti

mislim da tokrat ni tega strahu, ker so prevec mocno udarili s temi nesmisli po vseh nas, ljudem bo to trajno ostalo v spominu po posledicah , ki jih to pusca, sploh glede sluzbe in zdravstva. Obstaja zal en krog obsedenih mentalnih skedilcev teh bedakov na oblasti, in ti jih bodo itak vedno volili, samo jih ni dovolj, da bi ta obsedebec se jdaj sestavilvlado. oa naj poudarim, da nisem levicarka, ne desnicarka, sem tam zlata sredina po prepričanju, bolj desna sredina ampak po prepricanju in vrednotah, ki sodijo v desno sredino to je zame socialni kapitalizem. .. takih strank pri nas v politicnem prostoru ni, ki bi to zagovarjale csaj vidnih ne v parlamentu zaenkrat… torej ne podpiram levicarjev, ampak tole kar ti desni pocno je pa se hujse od vseh grozot..in ti ljudje ne smejo vec na oblast. to bo ostalo se kako v spominu vseh nas… je pa tudi res, cetudi bi avtokrat jj se kdaj dobil najvec na volitvah od svojih zaslepljenih volivcev, vlade ne bo mogel sestaviti, to sem 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepricana
[/quote]

Vsi smo dve leti nazaj mislili, da JJ ne bo nikoli več predsednik, pa glej ga sedaj…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close