Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ta vlada ni normalna

Ta vlada ni normalna

Vsi smo dve leti nazaj mislili, da JJ ne bo nikoli več predsednik, pa glej ga sedaj…
[/quote]

na zalost, kot najhujsa nocna mora se je vrnil, upam, da zadnjic… do volitev, ali let’s hope se manj…

Vsi smo dve leti nazaj mislili, da JJ ne bo nikoli več predsednik, pa glej ga sedaj…
[/quote]

Ja, ker smo naivno verjeli obljubam vseh strank (razen NSi), da ne bodo nikoli in nikdar več šli v kolaboracijo z njim. Pa glej jih sedaj…

Mislim, da je temle revežem vlada že več kot dovolj dala na račun nas, tudi tebe. Malo morje se jih svaljka doma na kavču. Meni vlada vzame, da podpira njihovo lenobo, zdaj je pač za nekaj časa še njim nekaj vzela. In ponovno, še vedno lahko naročiš preko spleta. Tudi hudo poceni robo. Sem egoistična? Morda. Ste pa tudi nekateri od vas, ki niti ne pomislite, da s tem mogoče rešimo pred okužbo nekoga, ki bi lahko utrpel resne posledice ali celo smrt. Zdaj ste vi najbolj bogi, ker ne morete lahkov za nohtke in novih kavbojk kupit. Tako da ne pridigaj mi o egoizmu, ti bitje egoistično.

Še enkrat, naročiš lahko preko spleta. Tudi čevlje, če tvoj otrok vsak mesec potrebuje nove. Par dni pa lahko tudi preživiš brez robe iz skrinje, če ne bi zdržala par dni na sendvičih in bi umrla brez kuhane hrane, imaš pa v vsakem večjem marketu na voljo toplo hrano, od mesa, do raznih krompirjev, francoskih solat, pizze….. Če to ni dovolj dobro, ima marsikatera restavracija sedaj v drugem šusu možnost dostave ali prevzema hrane po naročilu. Prmejduš da je to več kot dovolj možnosti, da boš preživela. Mimogrede, ko že omenjaš butaste primerjave, hladilnik crkne v trenutku. Da otroku čevelj postaja premajhen, pa najbrž vidiš že kak mesec ali vsaj teden prej, preden ga ne stlači več na nogo. Se ti ne zdi?
[/quote]

KAM DAS STVARI IZ SKRINJE, KO CRKNE HLADILNIK?!

Kuhalna plosca ni samo za kuhanje kosila, ce imas ti v hladilniku in skrinji samo lucko, jasno da lahko pocakas na novega nekaj dni in ce ti doma samo pogrevas koisla od mame in tasce, ti je stedilnik res bolj ali manj samo okras v kuhinji!
Nekateri kuhamo in to ne samo kosilo. Toploteke in dostave si pa ne more vsak privosciti, nekaterim je poleg nakupa novega stedilnika to konkreten nepotreben strosek!
(pa da se razumemo, imam komplet opremljeno prazno stanovanje, ce mi doma kaj crkne, imam nadomestni aparat na voljo, a mislim, da sem med redkimi, ki bi stvar lahko tako resevali!)

Daj se spusti malo iz teh svojih visav!
Bemtis, v katerem svetu ti zivis?!

Mislim, da je temle revežem vlada že več kot dovolj dala na račun nas, tudi tebe. Malo morje se jih svaljka doma na kavču. Meni vlada vzame, da podpira njihovo lenobo, zdaj je pač za nekaj časa še njim nekaj vzela. In ponovno, še vedno lahko naročiš preko spleta. Tudi hudo poceni robo. Sem egoistična? Morda. Ste pa tudi nekateri od vas, ki niti ne pomislite, da s tem mogoče rešimo pred okužbo nekoga, ki bi lahko utrpel resne posledice ali celo smrt. Zdaj ste vi najbolj bogi, ker ne morete lahkov za nohtke in novih kavbojk kupit. Tako da ne pridigaj mi o egoizmu, ti bitje egoistično.
[/quote]

Resno misliš, da bodo ti ukrepi koga rešili? LOL

Mislim, da je temle revežem vlada že več kot dovolj dala na račun nas, tudi tebe. Malo morje se jih svaljka doma na kavču. Meni vlada vzame, da podpira njihovo lenobo, zdaj je pač za nekaj časa še njim nekaj vzela. In ponovno, še vedno lahko naročiš preko spleta. Tudi hudo poceni robo. Sem egoistična? Morda. Ste pa tudi nekateri od vas, ki niti ne pomislite, da s tem mogoče rešimo pred okužbo nekoga, ki bi lahko utrpel resne posledice ali celo smrt. Zdaj ste vi najbolj bogi, ker ne morete lahkov za nohtke in novih kavbojk kupit. Tako da ne pridigaj mi o egoizmu, ti bitje egoistično.
[/quote]

ne zajebavaj… za mesece vnaprej si pisem plane kaj lahko kdaj kupim in tako si potem takoj prizadet in v stresu, ker se ti vse na glavo postavi, ostaneš brez stvari, vlada mi ni dala niti centa preden se vzges… nikomur ne privoščim stiske, ampak takim domisljavcem kot si ti, pa ti ti jo ne zaradi stiske same, ampak zato, da bos nehalo biti tako egoisticno bitje, ki vidi samo sebe…in bos enkrat na lastni kozi spoznala kako he ziveti stresno in grozno tako življenje… ja zate ena neumna prepoved, nekomu naredi velik stres in problem
in tudi skodo.

KAM DAS STVARI IZ SKRINJE, KO CRKNE HLADILNIK?!

Kuhalna plosca ni samo za kuhanje kosila, ce imas ti v hladilniku in skrinji samo lucko, jasno da lahko pocakas na novega nekaj dni in ce ti doma samo pogrevas koisla od mame in tasce, ti je stedilnik res bolj ali manj samo okras v kuhinji!
Nekateri kuhamo in to ne samo kosilo. Toploteke in dostave si pa ne more vsak privosciti, nekaterim je poleg nakupa novega stedilnika to konkreten nepotreben strosek!
(pa da se razumemo, imam komplet opremljeno prazno stanovanje, ce mi doma kaj crkne, imam nadomestni aparat na voljo, a mislim, da sem med redkimi, ki bi stvar lahko tako resevali!)

Daj se spusti malo iz teh svojih visav!
Bemtis, v katerem svetu ti zivis?!
[/quote]

Mene zanima v katerem živiš ti, da bi kar umrla, če bi dva dni bila brez štedilnika.

Resno misliš, da bodo ti ukrepi koga rešili? LOL
[/quote]

Jaz dramatiziram? Tu jočete, ker ne morete po nove čevlje. Ki jih, ponavljam znova, še vedno lahko naročite prek spleta.

ne zajebavaj… za mesece vnaprej si pisem plane kaj lahko kdaj kupim in tako si potem takoj prizadet in v stresu, ker se ti vse na glavo postavi, ostaneš brez stvari, vlada mi ni dala niti centa preden se vzges… nikomur ne privoščim stiske, ampak takim domisljavcem kot si ti, pa ti ti jo ne zaradi stiske same, ampak zato, da bos nehalo biti tako egoisticno bitje, ki vidi samo sebe…in bos enkrat na lastni kozi spoznala kako he ziveti stresno in grozno tako življenje… ja zate ena neumna prepoved, nekomu naredi velik stres in problem
in tudi skodo.
[/quote]

Glede na to, da imaš internet, lahko naročiš preko seta. Jaz ne vidim samo sebe, zato pa upoštevam ukrepe. Imam hudega kroničnega bolnika doma, za katerega je okužba lahko zelo nevarna. Tudi jaz nikomur ne privoščim stiske, ampak tebi pa privoščim situacijo, ko boš nujno potrebovala zdravnika, pa zaradi preobremenjenega osebja in pomanjkanja postelj ne boš prišla na vrsto, pa me zanima, če ti bodo takrat šle cote po glavi, ali boš nehala biti egoistična. Cilj ni ustaviti bolezni, ampak upočasniti, da ne bo preveč okuženih naenkrat. In še enkrat, če še nisi utegnila prebrati, čeprav sem že xy-krat napisala, naročiš lahko preko spleta. Zdraviške oskrbe na žalost ne moreš.

Živilske trgovine bi morale ostati živilske, neživilske pa neživilske. Pošta pa pošta.

Kaos, kot je npr. žakel cementa, poleg pa žakel moke, fižola itd. pove, da je Satan vladar trgovin.


Kajti Bog je tam, kjer je red! In obratno.

Jezus je bil vedno blag in empatičen, vzrojil je edino takrat, ko so trgovci zavzeli tudi prostor v templu.

Sem proti, da se npr.:

– na pošti prodaja vse mogoče
– da se v trgovini plačuje položnice
– naštimuje svečomate pri pokopališčih ….sveče bi morale biti PREPOVEDANE
– pred cerkvami bohotijo tiste ciganske stojnice, še posebej, ko je kakšna slovesnost (obhajilo, birma)….

Kar se pa avtorice tiče pa tudi, kdor razmišlja kot ona- naj na volitve ne hodi. To ni za tiste z IQ pod 60……na volilni dan naj gre v naravo in naj se tam “spiha”, prepričan sem, da ji manjka dober jebač, saj iz pisanja deluje kot kakšna “nedojebana”.

Vesel oče
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Moj odziv na:

mater so zmesani

14 Nov 2020 16:42
veš kaj je največji problem je napisal/a: ↑mislim da tokrat ni tega strahu, ker so prevec mocno udarili s temi nesmisli po vseh nas, ljudem bo to trajno ostalo v spominu po posledicah , ki jih to pusca, sploh glede sluzbe in zdravstva. Obstaja zal en krog obsedenih mentalnih skedilcev teh bedakov na oblasti, in ti jih bodo itak vedno volili, samo jih ni dovolj, da bi ta obsedebec se jdaj sestavilvlado. oa naj poudarim, da nisem levicarka, ne desnicarka, sem tam zlata sredina po prepričanju, bolj desna sredina ampak po prepricanju in vrednotah, ki sodijo v desno sredino to je zame socialni kapitalizem. .. takih strank pri nas v politicnem prostoru ni, ki bi to zagovarjale csaj vidnih ne v parlamentu zaenkrat… torej ne podpiram levicarjev, ampak tole kar ti desni pocno je pa se hujse od vseh grozot..in ti ljudje ne smejo vec na oblast. to bo ostalo se kako v spominu vseh nas… je pa tudi res, cetudi bi avtokrat jj se kdaj dobil najvec na volitvah od svojih zaslepljenih volivcev, vlade ne bo mogel sestaviti, to sem 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepricana

mater so zmesani

14 Nov 2020 16:20

Ravn iz trgovine in vidim trgovko kako zavija police s tekstilom in ostalo nezivilsko ponudbo… resno vlada razlozite… ce grem zdaj v stacuno po kg sladkorja smem in ne to korona free, ce bi pa se spotima, ko sem ze tam vzela ene stumfe, dobim pa korono… zato se stumfi ne smejo prodajat zdaj s temi zascitnimi ukrepi… res krasno… ucinkovito hebanje talo gospodarstva in tud potrosnikov v glavo… to niso nobeni zascitni ukrepi proti virusu, to je golo zahebavanje naroda in unicevanje gospodarstva se dodatno brezveze… dam podporo trgovcem, da izstavijo zahtevke drzavi oz. bolje receno vebavim ministrom zaradi zmanjsane prodaje…

Kar pa se nogavic tiče, mar nimate nič na zalogi? Pa čevljev za otroka, ki raste,……, ja a ne tega ne veste vnaprej, da otrok raste?

Nasmejan Vesel oče, ki ima samo prehrambenih zalog za dve leti, ne da bi šel v trgovino, neživilskih pa za 120 let!

Čevlji za otroka na zalogo?? Ta farški blaznež je že čist premaknjen.

pravzaprav imaš prav se strinjam
DAJMO UKINIT VSE UKREPE
naj bo vse odprto, naj otroci hodijo v šole,…
pa bolnice da sploh ne sprejemajo okuženih
aja pa da še virus mutira in začne pobirat tudi mladostnike in ne samo kot praviš starce
pa da vidimo kdor preživi, preživi
podpišem

Pa kdor preživi preživi
[/quote]

?
No, to je primer obsedencev z ukrepi, ki tako ploskate in pritrjujete vsakim butastim dolocilom – ne locite emd smiselnim in nesmislenim.

In tocno to je tvoja replika.

Po osmih mesecih govoriti, da je virus smrten za vse zemljane, je laz. Zivljenjsko ogrozujoc je za ranljive skupine.

In ze kot ponavljam 100-ič: kaj so ukrenili v tej smeri? 0 – z besedo nič. In ker se virus še naprej siri, je z njihovega gledisca najlazje vse rpepovedati.

In se enkrat; kam to vodi? V smer, kjer bomo vsi ‘bolniki’. To je cilj? Da kar ne unici korona, unici oblast. Ja, bravo, res genialno…

Ja pa jo. Jaz sem svojemu nove zimske čevlje kupila septembra, takoj ko se je začelo spet nekaj paničarit okol te korone. A nisi še nikdar bila v nobeni trgovini, da ne veš, da pride takoj konec poletja nova jesensko zimska roba na police?
[/quote]

Septembra? Ko zimskih čevljev sploh še ni na zalogi? Komu lažeš, no??? Zdaj pa reci še, da si tudi bundo kupila med razprodajo kopalk.

Septembra? Ko zimskih čevljev sploh še ni na zalogi? Komu lažeš, no??? Zdaj pa reci še, da si tudi bundo kupila med razprodajo kopalk.
[/quote]

zimski čevlji so bili že konec avgusta, tako kot so bile sveče za 1. november že v začetku oktobra, zdaj so pa že prodajali novoletne lučke. Ko sem šla v zač. septembra kupit sandale, ni bilo nikjer nobenih. Sami škornji vsepovsod in obutev za zimo. Tudi kratkih rokavov ni bilo več, razen par majic, ki so ostale iz stare zaloge, same bunde in vetrovke. Koga farbaš?


Še nobena SDSs vlada ni bila normalna!

zimski čevlji so bili že konec avgusta, tako kot so bile sveče za 1. november že v začetku oktobra, zdaj so pa že prodajali novoletne lučke. Ko sem šla v zač. septembra kupit sandale, ni bilo nikjer nobenih. Sami škornji vsepovsod in obutev za zimo. Tudi kratkih rokavov ni bilo več, razen par majic, ki so ostale iz stare zaloge, same bunde in vetrovke. Koga farbaš?
[/quote]

Če so sveče in lučke en mesec prej, so zimski čevlji najpozneje oktobra – malo si se zaštrikala z argumentom. Oktobra so pa res. Septembra mogoče izjemoma kakšna stara, omejena zaloga. Ženska, septembra je bilo še 25 stopinj, tebi so se pa bunde prikazovale? Koga ti farbaš?

https://www.youtube.com/watch?v=2eW_AjVGtBY&ab_channel=1antichrist3

?
No, to je primer obsedencev z ukrepi, ki tako ploskate in pritrjujete vsakim butastim dolocilom – ne locite emd smiselnim in nesmislenim.

In tocno to je tvoja replika.

Po osmih mesecih govoriti, da je virus smrten za vse zemljane, je laz. Zivljenjsko ogrozujoc je za ranljive skupine.

In ze kot ponavljam 100-ič: kaj so ukrenili v tej smeri? 0 – z besedo nič. In ker se virus še naprej siri, je z njihovega gledisca najlazje vse rpepovedati.

In se enkrat; kam to vodi? V smer, kjer bomo vsi ‘bolniki’. To je cilj? Da kar ne unici korona, unici oblast. Ja, bravo, res genialno…
[/quote]
brca v meglo , ampak nima veze
na nerve mi gre da ne moramo zdržat 14 dni z enimi jebe… ukrepi, sem odvisen od dela in mi ni vseeno a bo lock davn 14 dni al bo 3 mesece, zaradi enih ki jim nikoli nič ne bo ok in stalno samo pizdijo in se ne strinjajo z eno, eno jebeno stvarjo ki jo naredi vlada, Kao vse je narobe
Mogoče bi pa moral zamenat mal folka..
na Kitajskem so zašvasali vrata v blok in nikome ništa
Cel svet sprejema ukrepe eni blažje eni strožje itak ne vejo točno kaj in kako, ampak probavajo
Vlada pa ne ve da imamo tukaj v Slo na Monu en kup strokovnjakov , vseznalcev vsevedov , ki bi stvari rešili en dva tri

A do dlje od vaših potreb ne gre? Ste že slišali za nelojalno konkurenco? Ne? No potem boste še velikokrat pisarili oslarije o štumfih in šparhetih!
PS
14 dni ne zdržite brez štacune, pa se imate za napredne in pametne?

Ona je cist normalna, vlada ni!

Ce ti crkne stedilnik, hladilnik, pralni stroj v teh dneh, se lahko jebes.
Ce otrok preraste cevlje, ne mores kupit novih!
Pa ajde, otrok bo ze nekako 2 tedna, ampak tole ne bo trajalo le 2 tedna! Ko so nas marca zaorli, je trajalo mesec in pol! Zdaj je epidemioloska slika bistveno slabsa, tako da racunaj, da do novega leta ne bomo videli ‘belega dneva’!
[/quote]

Vse omenjeno lahko brez težav naročiš preko spleta. Internet najbrž imaš? Obiščeš kakšno spletno trgovino, ki ponuja omenjene artikle in jih normalno kupiš. Na spletu je ponavadi tudi kakšen popust ali druga ugodnost.

Se nekdo from Underground. A trenutne razmere v svetu so pa normalne?


taki komentarji. Smo svoja država? S,o. Smo se borili za neodvisnost in samostojnost? Smo.
Zakaj zdaj kar naenkrat nočemo biti, in se vse kopira po ostalih, brez razlag, logičnih podlag, ostali ne kopirajo po nas in se ne izgovarjajo na nas. Trenutne razmere v svetu ne morejo in ne smejo biti razlog in ne izgovor za neumne, neživljenjske, nelogične in pretirane ukrepe in zapovedi, ki z virusom nimajo nič.


taki komentarji. Smo svoja država? S,o. Smo se borili za neodvisnost in samostojnost? Smo.
Zakaj zdaj kar naenkrat nočemo biti, in se vse kopira po ostalih, brez razlag, logičnih podlag, ostali ne kopirajo po nas in se ne izgovarjajo na nas. Trenutne razmere v svetu ne morejo in ne smejo biti razlog in ne izgovor za neumne, neživljenjske, nelogične in pretirane ukrepe in zapovedi, ki z virusom nimajo nič.
[/quote]

s takimi komentarji.
Katere ukrepe slovenske vlade pa imaš za “neumne, neživljenjske, nelogične in pretirane ukrepe in zapovedi, ki z virusom nimajo nič”.
Še celo Avstrijci in Grki delajo tako kot Janša reče.


taki komentarji. Smo svoja država? S,o. Smo se borili za neodvisnost in samostojnost? Smo.
Zakaj zdaj kar naenkrat nočemo biti, in se vse kopira po ostalih, brez razlag, logičnih podlag, ostali ne kopirajo po nas in se ne izgovarjajo na nas. Trenutne razmere v svetu ne morejo in ne smejo biti razlog in ne izgovor za neumne, neživljenjske, nelogične in pretirane ukrepe in zapovedi, ki z virusom nimajo nič.
[/quote]

daj prosim ne kar tako na pamet
prosim napiši za tebe 10 najbolj blesavih ukrepov vlade oziroma držav po svetu in zraven še tvoje predloge, kako bi ti reševal situacijo
potem dobiš moj glas

New Report

Close