Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tako dober sex..

Tako dober sex..

Prevarala sem moža.
Šit!
Imam slabo vest in upam, da ne bo nikoli izvedel.
Ampak veste kakšen sex je bil???
Moj lover me je nabadal 2 uri non-stop. Prišlo mi je ene 10-krat, sprobala sva vse poze, teklo je od naju, po tistem sploh nisem mogla normalno hodit.
Takšen sex, kot si ga nisem nikoli predstavljala…

važno da je odleglo:))))

če ne veš kaj rabiš, težko dobiš:=) torej…si morala srečat takega, ki ti je dal, tisto kar si vedno rabila:))) dve uri nabadanja, dokler te vse ne boli:)

Ne vem, zakaj si pa sploh še z možem, če pojma nima, kaj ti rabiš:)
Gotovo dobro zasluži;)

Reci možu, da teb tisto božanje nč ne pomen, in naj te že enkrat posexa tako, da bo teklo od tebe in da ne boš mogla hodit!! Boš vidla, tud on zna, sam ni vedel, da teb to paše, ker si se do njega zmer obnašala ko kaka kumara:))))

veš, akj je taki sex?

geehehe

ej..ženkica……..in sedaj?….že iščeš naprej…hihih

leta letijo - iščem stevardeso

ja, da moj nebi znal tko, k men najbl paše….nebi bil več moj:))))

nisem pa za take skokce, za dve urci, to men pač ni dovolj:)
js moram imet takega skoz na voljo:)

grozno……a umetnega?

leta letijo - iščem stevardeso

Samo 10-krat!??!?! Hmm… najdi si drugega…

Nisi niti prva, sploh pa ne edina na tem forumu, ki imaš slabo vest….pač nekomu moraš to zaupat, pa si se “izlila” tukaj sem, na forum.

Ko prevaraš partnerja, pomeni, da iščeš nekaj, kar je še v tebi neizživeto, nekaj o čemur si sanjala, si želela; sigurno nisi zadovoljna z možem, manjka ti nekaj, in to si našla pri “loverju”.

Želim ti samo, da uživaš življenje, kaj več pa ti žal glede na tvojo situacijo ne morem svetovat…niti nisi napisala, ali imata otroke…..itd.

Predvsem pa ne prihitevaj časa….čas prinese svoje, uživaj vsak dan posebej.

Srečno!

“Zgodba” nezveste žene se mi sicer zdi popolna provokacija… Ampak pustmo to… To je itak samo moje mnenje… pravilno al pa ne…

Zakaj sem se torej sploh oglasila? Da pohvalim tvoj komentar (natančneje: drugi odstavek)…:))). Se ne bi mogla bolj strinjat…

Tole:
“Predvsem pa ne prihitevaj časa….čas prinese svoje, uživaj vsak dan posebej.” je pa sploh upoštevanja vreden nasvet… Za vsakogar… Čeprav gospa nezvesta za nasvete sploh niso prosili in, čeprav so gospod naredili slovnično napako…:))). Hec… Brez zamere…

Oj, Rosna,

če je napisano iz strani Nezveste žene provokacija, ve samo ona; poskušal sem se postavit v njeno kožo in ji svetovat po svojih močeh.

Sicer pa napišem in povem vedno tako, kot mislim.

Rosna, lep dan Ti želim!

Res ste nekatere boge, ker to dobite le pri loverjih. Kaj boš pa potem, ko bo avanturce konec?

Itak…:))).

Ja novega si bo treba poiskat,hi,hi,hi…

sam umeten men nč ne pomen:)))

js sem za celovito moško podobo ob sebi:)))

Trd, močan, odločen, samozavesten, pameten, nežen, ljubeč, sexy….takega imam:) vsak dan, kolikor hočem:P

Si štela številne orgazme.Da nisi še kakega ven izpustila?:-)

… mene bolj zanima, kakšen je bil prej, pri možičku…

Z možem je seks brez pripomb. Predigra, ljubljenje, klasični in manj klasični položaji… Vedno mi pride.
Pri loverju pa…
Ne potrebujeva nobene predigre, ker ga samo vidim, pa sem mokra. Vse je bolj grobo, živalsko,…

Ti si pa vroča atraktivna ženska…greha vredna…

Dobrodošla.
🙂

Super, iskreno in zelo dobro povedano! To samo pomeni, da si polnokrvna ženska, ki poleg dobrega “tehničara” potrebuje tudi prvinski, divji sex!

lp,
Sreč

pa fino, da ni “naša” (tvoja žena)

Za loverja si pač napisala sanje prenekaterega moškega:-))

doma je tudi zaželjeno, če postaneš mal tarzan….iz navadnega tehničarja…

pa mal bl napadalno, prvinsko, živalsko naskočiš svojo Jane…..

aoooooooooooaooooooooooooooooooooaooooooooooooooooooo
iaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooo

sem se zmotil in napisal kje da kaj takega vsaj občasno ne počnem doma? Zdi se mi da ne:-))))

aja, sem pozabila, da ti ti un….idealni sanjski mož:)

blagor tvoji mamci:))))

Sanjski ravno nisem, razen če mi rečeš to zaradi tega, ker te občasno sanjam kako se ljubim s tabo v najbolj nenavadnih pozah:-)))

New Report

Close