Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tako fajn idejo sem dobila… …

Tako fajn idejo sem dobila… …

Danes bom pa mojega malo presenetila… full se mi lusta nekaj malo predrznega…njemu tudi in mi je kapnila ena fajn ideja… 🙂 🙂

Po celem stanovanju imava tramove, ker je mansarda… prav tako v spalnici…
Zato bom to zedevo s pridom iskoristila… 🙂 vzela bol lisice ali špago (kaj bo pač bolj primerno) – bom ga postavila pod tram in ga z rokoma navzgor zvezala na tram, da se ne bo mogel upirat 🙂 🙂
Vzela bom moj mini vobratorcek in ga najprej “jezila” s tem…
Nato bom ga ročno in ustno obedelala (tako kot sem videla v Popolni ljubimki) 🙂 ali kakem potniču….
V sex shop grem po eni posebno kremico, ki prebudi čute… 🙂 in po masažno olje… 🙂 najbolj fajn mi je, da se ne bo mogel upirat in bom počela kaj bom hotela 🙂
Ko ga bom odvezala pa bomo videli kaj bo 🙂 🙂

Moj še ne ve kaj ga čaka 🙂

Idejo delim z vami, da vidim odziv na idejo 🙂

Kaj mislite?

********************************************* We all know that cats rule the world!

…če slučajno ne bo popoldan in pozno v noč delal s sodelavko ob flaši refoška : )

lol

alneka….ne bit nesramna!!:)

Kako si kruta:-))))))))))))

Hvala Alenka res.. 🙂 tvoje mnenje se nanaša točno na to kar sem vprašala…

********************************************* We all know that cats rule the world!

:-)))))))))))))))), ta pa je kruta, kruta….

Maaah briga me… res dol mi visi… Brez veze je vse skupaj… Pač ljudje so veseli, da te j.e.b.e.j.o. v glavo!! Taki pač so-…. ko se pa njim kaj slabega zgodi pa se čudijo… Vse se vrne če hudobijo trosiš – vrne se ti 3x … …

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ideja ni slaba, samo meni npr. ni všeč vezanje. Vprašanje kako bo tvoj reagiral.

Če mu ne bo všeč mi bo rekel..pa bom nardila kaj druga… sicer pa sva zelo odprta za čim bolj raznolike stvari.

********************************************* We all know that cats rule the world!

Maja ti si pa zelo zelo navihana.

ej ej punca. kolkor imam jaz v spominu, si ravno ti ena izmed tistih, ki je tukej gor na veliko šimfala vse vprek in na veliko razlagala, kako da se imata vidva oh in sploh in ne vem kaj še, potem se ne čudi če dobivaš take odzive.
pa še to…mlada si še, mogoče mal naivna ampak mam občutek, da ga ti samo s temi svojim sex igricami, s katerimi nas btw vsak konec tedna obveščaš kaj bota počela, hočeš pridobit na svojo stran, ampak če je to vse kar znaš…se bo tud tega enkrat naveličal.

nisem, privoščljiva, ampak res malo pretiravaš, v vseh smereh.

Mislim, da nisem edina, ki piše tukaj gor sex igrice….
Tvoje komentarje je tudi za brat marsikje…. pa se tudi jih dosti ne strinja s tabo.. tako, da Alenka tudi ti nisi nek biser… Pa za razbrat je da imas svojega tipa precej na tesno – me zanima kdaj se bo tega naveličal..
Ja sem še mlada ja… ampak vseeno imam za svoja leta precej izkušenj.. in nisem tiho, ko vidim, da je karkoli narobe samo zato, da se bom kregala in ne bom tiha ponižnja gospodinja – če si ti to pripravljena nardit za svoj mir v hiši je to tvoja stvar!

********************************************* We all know that cats rule the world!

Maja ti kar poskusi vse novosti,ker sex postane s časoma monoton,vsaka novost pa je dobra ideja za popestritev sexi igric.Pa vroč in zanimiv vikend ti želim.Uživajta.

Hvala ondi!
Enako želim tudi tebi….. in čim več novih idej in užitkov 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

al ne znaš brat, ali pa si kaj pomešala draga moja. vidiš..o tem sem govorila – preveč si zaletava.

Hvala drugi teden pa poročava:-)

Ok. oni menjava idej 🙂

Alenka… jaz povem kaj me moti, pa mi je vseeno kdo je in če me je motilo, da je tista zapeljevala mojega fanta bom to povedala njej in njemu…:) če se zaradi določene situacije ne počutim dobro – bom to poskušala spremenit – ni to normalno?!

********************************************* We all know that cats rule the world!

ma kako vezo ma pa zdej to?

se pridružujem …..na žalost…

pa nimam nč proti tebi maja….sej se trudiš…verjetno si dobra oseba, fina punca….samo….mogoče ravno..mladostniška naivnost…al nekaj:)

Ne se prepirat dragi dekleti,no.

Velja,čao!

Probleme imam z zaupnjem in sem rahli paničar in dizaster teoretik – delam na tem, da se tega znebim 🙂
Drugače pa znam bit prau fajn ja 🙂 Reče to marsikdo 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

in preveč osebno jemlješ te forume!!

ljudje te ne poznajo, o tebi vedo samo to, kar ti napišeš in vsak si o tebi ustvari svoje mnenje….
ali je pravo ali ne, pa….njihova stvar:)

pa ne razburjaj se tako hitro, kdaj lahko kak hec tudi na svoj račun ….pogoltneš:)

ondi….:)
sam sexat pa tud ne morjo;)

Ahhh mirella saj imaš prav. Dosti krat se v družbi šalim na svoj račun… 🙂 saj ni panike – meni je tako vseeno kaj pišejo ljudje – saj veš kako gre pri enem ušesu not pri drugem pa ven 🙂 kar se pa ti zdi koristno a si zapomniš. Kolikor sem brala tvoje poste – si vsi bolj ali manj koristni 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

New Report

Close