Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tako izgledajo “RESNIČNE ŽENSKE” v perilu

Tako izgledajo “RESNIČNE ŽENSKE” v perilu

Pa daj fuj!!!!! Špeh visi z njih prav gabijo se mi! To je navadno norčevanje iz manekenstva ne pa lepota. Tako so se tam nastavljale kot bi jih blo pol manj skupaj. Bljakkkk. Se pravi oni podpirajo nezdravo življenje in debelost?

Še enkrat, tudi če gre samo za izgovore, kje je tvoj problem?

Zakaj ti gredo te zadovoljne debeluške tako v nos? Ker ne shujšajo, ker so videti zadovoljne, ker imajo jajca in ne priznavajo lepotnega ideala …

Zakaj točno?

Ja no sej…o tem govorim – zakaj morajo biti vedno predebele proti presuhim?

Nič od tega ni ok in vsi to vemo. Pa nam še dalje vsiljujejo. Vsak ve kakšna je zdrava privlačna ženska postavca in je želja žensk in sanje moških, hočete ali nočete priznat, žal tko je.

Problem je to, da v svet sporočajo, da je čisto ok, če ne skrbiš zase, si lena itd. in to pač ni pozitivno sporočilo. Negativne lastnosti hočejo predstavit kot nekaj pozitivnega in celo zaželjenega.
Saj kul za njih, če so zadovoljne, samo ni se pa treba metat ven s tem…

Debela je lahko vsaka, fit pa samo tiste, ki skrbijo nase in svoje vsesplošno zdravje.
Tako, da mi je smešno kadar se poveličuje debelost kot nek poseben dosežek in da bi moral bit človek ponosen na to.

Mogoče bodo to tudi naredila, ti boš pa še vedno ostala uboga na umu. Smiliš se mi.
Mimogrede, te manekenke so pa prav luštne.

Kampanje gor/dol, tele punce so zelo seksi in bil bi presrečen, če bi bil z eno izmed njih. Široki boki, mmmmmmmmm, to je prava ženska!

To so resnične Angležinje in Američanke. Tam je taka debelost povprečna, predebele so pa težke 180 kg.

Dolgo časa že pregledujem razne forume in se pogovarjam z moškimi in kaj večina moških reče, ko je v igri vprašanje kakšna je za njih všečna ženska, prvi pogoj je: da ni debela. Tistih, ki imajo iskreno radi okrogle je malo.

To je res. Debeluške so kvečjemu všeč nekaterim starejšim možakarjem, tistim nad 50 let, ki so tudi sami bolj okrogli. Mladci ne marajo špeha in debelih stegen, dejstvo. Razen tistih, ki jim je to fetiš in so na debelo udarjeni.

Mogoče bodo to tudi naredila, ti boš pa še vedno ostala uboga na umu. Smiliš se mi.
Mimogrede, te manekenke so pa prav luštne.[/quote]

In bi bile še bolj luštne, če bi imele 20 kg manj. So pa izbrali same lepe ksihte. Me zanima, kakšni bi bili komentarji, če bi imele tudi “resnične” obraze.:)))

Problem je to, da v svet sporočajo, da je čisto ok, če ne skrbiš zase, si lena itd. in to pač ni pozitivno sporočilo. Negativne lastnosti hočejo predstavit kot nekaj pozitivnega in celo zaželjenega.
Saj kul za njih, če so zadovoljne, samo ni se pa treba metat ven s tem…

Debela je lahko vsaka, fit pa samo tiste, ki skrbijo nase in svoje vsesplošno zdravje.
Tako, da mi je smešno kadar se poveličuje debelost kot nek poseben dosežek in da bi moral bit človek ponosen na to.[/quote]

Oprosti, ampak ta povezava je pa nastala v tvoji glavi.

Debeli ljudje so leni? Od kje ti to? Po tvoje samo to šteje, da je človek fit, ne pa ,da dela po 10 in več ur, doma in v službi. Saj res, naj se raje nekam zavlečejo, ker bog ne daj, da se jih kje opazi?

In če se slikajo oz. delajo kampanjo se poveličuje debelost? Dokler so presuhe manekenke na pisti je OK, ko so predebele, pa ni? Pa so prve zdravstveno precej bolj ogrožene kot druge.

Kakšne negativne lastnosti? Negativne lastnosti so škodoželjnost, pohlep, egoizem … ne pa debelost. Lepo te prosim.

Ene se sploh ne zavedate, kam vas je pripeljal ta kult kao zdravega telesa. Kako daleč od realnosti ste.

ste vsi suhi zdravi pa v formi?

Zakaj pol mlajše suhice potem polnijo čakalnice v ZD? Zakaj je 25 letna sodelavka z idealno postavo, z zdravimi prehranjevalnimi navadami vsako zimo vsak 5x na bolniški? Zakaj 2. sodelavka v fit formi nikakor ne more zanositi? Potem moja zlata sestrica, vedno skrbna glede prehrane in forme, pa sedaj osteoporoza?
Dajte si zataknit ta argument zdravja nekam, kot da bi suhi dejansko dlje časa živeli, pa ne!
PS
Preden me okrcate za bajso imam 164 cm in 60kg in se mi žvižga za kile.

To je res. Debeluške so kvečjemu všeč nekaterim starejšim možakarjem, tistim nad 50 let, ki so tudi sami bolj okrogli. Mladci ne marajo špeha in debelih stegen, dejstvo. Razen tistih, ki jim je to fetiš in so na debelo udarjeni.[/quote]

No jaz sem moški, 35, nisem maneken, ampak ne zgledam slabo. Obožujem punce, ki imajo malo močnejšo postavo. S tem ne mislim na +100kg, ampak recimo do 80 največ, odvisno tudi od višine in mišic. Pri ženskah imam rad močne noge in, široke boke, to me pač vzburi. Včasih sem bil na twoo-ju in videl ogromno takih punc, ki so imele daleč največ zadetkov. Okrogle ženske so še kako priljubljene tudi med mlajšimi moškimi, ki niso nujno grdi ali obupanci. Okusi so različni in niso pogojeni z ničemer.

Ah daj no…bodimo realni. Večina prekomerno težkih ljudi, ki jih poznam se ne gibajo, raje poležavajo, pri hrani nimajo nobene mere. In debelost je posledica. Taki ljudje nimajo samodiscipline, so velikokrat leni in jim je vseeno, če sami sebi škodijo z nažiranjem itd. In ja zame so nedisciplina, lenoba in požrešnost moteča lastnost pri nekom. Ker ponavadi sega tudi na druga področja življenja.

Pa še nekaj – pretežke kolegice velikokrat tožijo, da blagor meni pa da bi one tudi imele postavo a za to niso pripravljene s prstom mignit. Jejo sladkarijo nonstop in se nato pritožujejo nad sabo. In vse te bi takoj zamenjale z vitkejšo postavo, ne glede na to kako govorijo da so si všeč debele. V sebi pa so nesrečne…

ker so dostopnejše kot lepotice. večina moških se zaveda, da je lepotico težje dobit, zato niti ne upajo pristopit.

Ma ja.. V primerjavi z njimi imam verjetno še “lepšo” debelost (bolj suhe roke, precej večje prsi), pa mi prav nič ne pomaga pri iskanju cunj ali izgledaju kolikor toliko estetsko.

Grem zdaj malo migat in zamotit svojo ogromno željo po slastni hrani… 🙁

Ravno o tem ti govorim. Tisti, ki jih vzburijo močnejše, ne lovijo močnejših zaradi računice, ampak ker jih to pač privlači. Sploh ni treba, da ima 80kg, lahko ima 70, pa ima tako rast, obliko, kosti. Lahko je športnica, ima mišicaste noge, napet trebuh, ampak ne pa zobotrebec. Ma ja, že imam idejo za naslednjo temo, ki jo bom odprl 🙂

Če zamenjaš debeluhe z Grki, pa debelost z zapufanostjo, pa boš takoj dobila traktat o lenih Grkih, za katere delajo pridni Nemci. Ali pa bogati Židje in pridni, revni delavski razred v Nemčiji pred drugo vojno. V resnici gre pri vseh takih razpravah za tako imenovani fenomen “uživanja drugih”, vedno se nekdo spotika nad tem, kako je oni drugi len, nesposoben in nediscipliniran, v resnici mu pa globoko zavida njegov užitek ob lenobi, prenažiranju in zapravljanju. O tem je ogromno pisal Žižek, kar preberite si.

Tako da si po mojem najbolj nesrečna ravno ti, z vso disciplino, odrekanjem in napihnjenim self-esteemom ne boš nič dlje živela, nič bolj srečna nisi z možem in nič bolj pametnih otrok nimaš kot tvoje lene, debele, uživaške kolegice.

težje si predstavljam o kakšnih ženskah govoriš. daj prosim nalepi eno tako žensko postavo semle, tako, ki ti je všeč.

Sori ampak 20 kil preveč maščobe že ni zdravo. A si vi sploh predstavljate teh 20 kil, če bi jih dali na en kupček??? 20 kil!! Meni je to grozno…Ne vem kako lahko eni to zagovarjate. Ej, kajenje je tudi ful zdravo, a veste.

Pa da ne boste mislili, da zdaj zagovarjam anoreksijo. Sploh ne. Tisto je še slabše. Moraš imeti malo zaloge, da telo normalno funkcionira. 🙂

Men je bilo pri enem debelem dekletu zanimivo, ampak postava peščene ure, kil pa ziher 20 preveč, preden sva se dol dala, sem mislil, da bom kar padel not. Pa sem doživel prijetno presenečenje, tako tesna je bila in tako fajn je dihala, da mi je bilo lepše kot z dvema suhicami (oz. ena je imela v bistvu idealno postavo) pred njo.
Je pa fajn, ko imaš dobro bejbo ob seb za katero se vsi ozirajo, hehe.

težje si predstavljam o kakšnih ženskah govoriš. daj prosim nalepi eno tako žensko postavo semle, tako, ki ti je všeč.[/quote]

Saj te iz tega članka so kar pravšnje. Sicer pa za primer na hitro (nisem niti prebral pravil foruma, upam, da ne bo pobrisano 🙂

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/f7/c3/d4/f7c3d485cd6599888dee554bb7ffe039.jpg[/img]
[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/f0/50/3e/f0503e710188c6b64819aee0b9a0da01.jpg[/img]
[img]http://31.media.tumblr.com/44d6c5040a230b69efd3bb24a021f811/tumblr_ni2tcxObR21u84a8fo1_250.gif[/img]

Brez zamere moderatorji, ker vam dajem delo. Spodnjo kar zbrišite, ni videti ravno primerna za ta forum.

https://www.youtube.com/watch?v=IaGqKM-oI4E

O takih bejbah jaz govorim, to je lepa zdrava seksi postava.

Sicer pa sem nekje prebrala, da če hočete videt kakšne ženske so večini moškim všeč, poglejte samo v kakšno revijo za moške (aka Playboy). In res, tam ni presuhih, niti debelih, ampak samo privlačne z oblinami na pravih mestih.

Ne zagovarjam debelosti, ampak pač povem kakšna postava mi je všeč. Morda gre tudi za konstitucijo, ne samo špeh. Mislim pa, da je 20 kg odvečne mase pri ženskah manj škodljivih, kot pri moških, ker je žensko telo narejeno tako, tudi zaradi rojevanja, da hrani zaloge. Moški so tu nekoliko bolj ogrožena vrsta 🙂

Saj ne pravim, da mora kdorkoli biti debel. Ampak hujšanje v zobotrebec me pa odbija. Kosti se pač ne more spremeniti. Najhuje je videti trlice s tanjkimi nožicami in koleni. Široka kolena so zakon, čeprav se ene ženske sekirajo zaradi njih, ampak enim je to pač všeč.

New Report

Close