Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tako izgledajo “RESNIČNE ŽENSKE” v perilu

Tako izgledajo “RESNIČNE ŽENSKE” v perilu

Moški 35, sorry samo tele so pa že prav obese. ne poznam nobenega, ki bi mu blo to všeč…

Zato, ker prinašajo v svet napačno sporočilo v smislu “čisto ok je, če sem7ste prekomerno težka, me smo seksi, ne pa ideali. jejte mastno ni ne gibajte se, ne skrbite za svoje zdravje, saj take smo resnične ženske”.[/quote]

Ko pa so vsi mediji poplavljeni z oh in ah modeli (ki so vsi po vrsti zretuširani), pa ne prinašajo nobenega napačnega sporočila?

Meni je tole iz videa super! Nebi se sicer pritoževal, če bi imela malo širše boke in malenkost kompaktnejše noge, ampak je mercedez tole.

Čisto preprost test za lepoto je naslednji. Če imajo partnerji teh “realnih žensk” slučajno težave z erektilno disfunkcijo, potem jim pač njihove partnerice niso tako zelo lepe in privlačne. Če bi njihovi partnerji recimo imeli na izbiro kakšno od teh lepotičk in bi ta njihova težava čudežno izginila, potem je odgovor na dlani.

Seveda gre za stvar okusa. Jaz sem samo enkrat v življenju do sedaj imel to težavico. Punca je bila v obraz zelo luštna, a bila je malce bolj “realna” v telo. Moj podzavestni mehanizem, ki ga seveda ne morem zavestno kontrolirati, ni pokazal navdušenja ter ni pognal krvi v določene dele telesa. Na koncu se je bolj klavrno končalo s tistim klišejskim opravičilom: “To se mi ni še nikoli zgodilo” 😉

Pa upam, da nisem užalil kakšne bolj okrogrogle punce, dame, žene. Drži, da se o okusih ne razpravlja, ampak samo približno 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških ima raje bolj okrogle ženske. Ostalim pa so spolno privlačne bolj vitke. Pa ne zdaj takoj z anoreksijo. Govorim o vitkih nezamaščenih, ne o shiranih (oglejte si link, ki sem ga napisal zgoraj).

Skratka za moj okus, so ženske prikazane v začetku te teme, precej preokrogle. Pa nič ne moraliziram o zdravju ali lenobi ali čem podobnem. Govorim čisto subjektivno o tem, kaj se meni zdi spolno privlačno.

Problem je to, da v svet sporočajo, da je čisto ok, če ne skrbiš zase, si lena itd. in to pač ni pozitivno sporočilo. Negativne lastnosti hočejo predstavit kot nekaj pozitivnega in celo zaželjenega.
Saj kul za njih, če so zadovoljne, samo ni se pa treba metat ven s tem…

Debela je lahko vsaka, fit pa samo tiste, ki skrbijo nase in svoje vsesplošno zdravje.
Tako, da mi je smešno kadar se poveličuje debelost kot nek poseben dosežek in da bi moral bit človek ponosen na to.[/quote]

Lena? Predvsem so leni tvoji možgani pa še kaj drugega, retardirani in zakrneli, oprani s poceni propagando kulta o telesu, ki ga itak ne moreš doumet, si preplitka in preneumna.

Sama spadam med obilnejše – delam 15 ur na dan, prevajam knjige iz treh jezikov, imam redno službo, privat prakso ter vlagam vase na načine, ki si jih v svoji mali ubogi glavici še predstavljat ne moreš.

In zdaj bo ena smrklja nedorasla (in ni važno, koliko si stara, mentalno si na ravni nedorasle najstnice) tule javkala in cvilila, da so močnejše ženske lene – nehaj se smešit, ker s tem samo kažeš svoj izjemno omejen, butast domet na bazi plitke, komercialne punčke, ki dlje od poceni pop for ni sposobna videt.

Zrasti, odrasti – čeprav ni upanja za take. Je že osnova IQ-ja premajhna.

https://www.youtube.com/watch?v=0URGskpNqi0

kate je tudi seksi.

Recimo tole na sliki je presuho zame. Za zgornji del telesa mi je vseeno, ampak tako tanke noge je pa žalostno videti, pa naj bo še taka vrhunska manekenka, meni osebno močne noge in široki boki izražajo neko ženstvenost.

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/1a/46/b1/1a46b1516c259188f3c5351537fc2a60.jpg[/img]

Ok še en bolj posrečen link za lepoto, kar se mene tiče. ANGELČKI

Bar je prekrasna!

Je pa treba vedet, da take ženske niso vsem dosegljive in, da se zato zadovoljijo z bolj povprečnimi ali okroglimi.

Tale je tudi ravno pravšnja, res luštna.

https://www.youtube.com/watch?v=rcxR1Zsh89o

to je tisto pravo za moške:

[img]http://i45.tinypic.com/1zbbdpe.jpg[/img]

Moški 35 – hvala, da si se oglasil:) Res, prav poživitev si v tej temi.

Dejstvo je, da bolj zreli moški raje vidijo žensko z več ‘mesa’. Ne glede na to, koliko so stari. Ker takšna ženska spominja na zrelost, sprejemanje, srčnost, je bolj materinska in kaže, da je sposobna več nosit, zdržat in kaj od sebe dat. Ne pa punčare, ki opletajo s svojimi nožicami in že zgledajo kot najstnice, ne pa kot Ženske.

Ker je večina moških na nivoju pohotnih najstnikov, tudi palijo na pupe. Redki zreli moški – zreli mentalno in čustveno – palijo na Ženske. Dejstvo je, da bolj okroglo telo kaže na sposobnost sprejemanja in nošenja večjih bremen, utiranja poti čez life in spopadanja z realnimi problemi ne pa s fantazijami.

Ženske hočejo biti vitke, ker vitkost daje občutek, da si mlada. Suhice zgledajo najstniško. In ja, najstniškost pač ustreza mentalnemu dometu večine ljudi. Itak se razvoj večine folka ustavi tam pri spolni zrelosti, to je pri 13ih. In s tem dometom gredo tudi naprej skozi life – temu ustrezno telo tudi želijo imeti.

To je resnična skrivnost propagadne suhosti in vitkosti. Poleg gonje po ‘biti fit’, ki je v osnovi gonja po kontroli, egu, ki se žene za nekimi cilji. Osnovna obsesija zahoda. zato tisti, ki je kao ‘fit’, velja za nekoga, ki se kontrolira, odreka, žene, peha. Krasne vrline, ki jih propagira zahodnjaška družba.

Seveda se na sploh ne cenijo vrline prepuščanja, sprejemanja, sočutja, mehkobe, nežnosti, potrpežljivosti in popuščanja, ki morajo biti uravnotežene z nadzorom. Ker smo kot družba popolnoma ušli v nadzor, zategovanje, ego tripe moči in volje, je jasno, da isto delamo s telesom. In to je pravi razlog za željo po vitkosti. To je kult kontrole in ega.

Žensk je pa itak zelo malo. Je pa cel kup ‘bejb’ pa ‘punc’, tudi ko so stare že skoraj 50. Saj ne odrastejo, ne mentalno ne čustveno. Temu primerno se kot najstnice ukvarjajo s površino. Sodobne punčare so itak vse histerične, trde, plitke in povsem neženstvene, moški pa kastrirani in vsi bogi, ker izgubljajo svoj patriarhat. Zato imajo tudi raje suho žensko – ker daje občutek, da je mlajša, obvladljiva, manj zrela. Da je pač dekle. Ker so moški prestrašeni in nezreli, hočejo dekle, ne ženske.

Smo družba, zataknjena v obdobju najstništva. Saj noben ne dozori, ne odraste mentalno in čustveno, kaj šele duhovno. Zato je temu ustrezen kult telesa. Časti se najstniško telo pa kult volje. Ostalih razsežnosti človeka itak sploh ni na meniju.

In to so dejstva pa če ste jih sposobne razumet ali ne.

Problem je to, da v svet sporočajo, da je čisto ok, če ne skrbiš zase, si lena itd. in to pač ni pozitivno sporočilo. Negativne lastnosti hočejo predstavit kot nekaj pozitivnega in celo zaželjenega.
Saj kul za njih, če so zadovoljne, samo ni se pa treba metat ven s tem…

Debela je lahko vsaka, fit pa samo tiste, ki skrbijo nase in svoje vsesplošno zdravje.
Tako, da mi je smešno kadar se poveličuje debelost kot nek poseben dosežek in da bi moral bit človek ponosen na to.[/quote]

Lena? Predvsem so leni tvoji možgani pa še kaj drugega, retardirani in zakrneli, oprani s poceni propagando kulta o telesu, ki ga itak ne moreš doumet, si preplitka in preneumna.

Sama spadam med obilnejše – delam 15 ur na dan, prevajam knjige iz treh jezikov, imam redno službo, privat prakso ter vlagam vase na načine, ki si jih v svoji mali ubogi glavici še predstavljat ne moreš.

In zdaj bo ena smrklja nedorasla (in ni važno, koliko si stara, mentalno si na ravni nedorasle najstnice) tule javkala in cvilila, da so močnejše ženske lene – nehaj se smešit, ker s tem samo kažeš svoj izjemno omejen, butast domet na bazi plitke, komercialne punčke, ki dlje od poceni pop for ni sposobna videt.

Zrasti, odrasti – čeprav ni upanja za take. Je že osnova IQ-ja premajhna.[/quote]

Sploh se ne sekiraj. Veliko moškim so všeč močnejše, čeprav vsi tega ne bodo obešali na veliki zvon, sploh ne pred svojimi kolegi, ker moški, ko se med sabo pogovarjajo, napihujejo stvari, se hvalijo koliko so jih podrli, resnica je pa drugačna.

Poleg tega debelost ni nujno povezana z lenobo. Ne reče se “močnejše” kar tako. Zaradi večjega vnosa hrane imajo verjetno tudi več mišic, če delajo vsan dan. Tole z lenobo je bilo res grdo napisano, posploševanje.

Sorry, meni je to vse presuho in brez oblike 🙂

Meni je tole iz videa super! Nebi se sicer pritoževal, če bi imela malo širše boke in malenkost kompaktnejše noge, ampak je mercedez tole.[/quote]

No ampak priznaj, da bi ob sebi raje imel za svojo žensko eno tako kot je Bar, kot pa tisto premočno ki si jo sam nalepil. Če bi lahko izbiral. (Govorim izključno o zunanjosti, itak karakter na konc prevaga.)

Te imajo več oblike kot tiste gmote, ki si jih ti nalepil 😉 imajo dosti prsi, ozek pas, sočne nogice. So proporcionalne.

Bar Rafaeli, tudi presuho?

[img]http://2.bp.blogspot.com/-BMkT1pRNmQ8/TpB6ZusuViI/AAAAAAAAIYc/jZzxcRTbkQ0/s1600/Bar_Refaeli_Passionata_AW2011_07.jpg[/img]

zakaj limaš gor neke supermodele, ki so že zretuširani do skrajnosti?

zakaj limaš gor neke supermodele, ki so že zretuširani do skrajnosti?[/quote]

Aja? A ta v videu je retuširana? Daj sprijazni se, da obstajajo take ženske in si ne lagat, da to v resnici ne obstaja. V tem videu imaš dokaz, da še kako obstaja.

A je še komu smešno, kako sprožijo te kampanije, kontra postavnim in fit ženskam? Vsak ve kakšni so ideali (ne mislim anoreksičnih manekenk!!) in, da je ideal dosegljiv, če da ženska nekaj nase in skrbi za telo…

Potem pa se pojavijo temu podobne kampanije, ki nas skušajo prepričat, da so enako božanske in, da tako izgledajo resnične ženske v spodnjem perilu. Resnične ženske? A fit in lepe ženske pa mogoče niso resnične? Najlažje se je sprijaznit in rečti, eh nisem fit, pač se mi ne da kaj zase naredit in zdravo jesti, take smo resnične ženske, ne pa tiste popolne lepotice. Ljudje raje tolažijo sami sebe, namesto, da bi kaj zase naredili. In potem je pa še ena stvar, da pač je tudi prirojeno in ne morejo biti vse idealne peščene ure, kar bi si morale priznat in se sprijaznit, ne pa, da nam vsiljujejo kako so lepe in kao resnične ter razkazujejo rolice.

http://www.zenska.si/zanimivo/stran-z-ideali-tako-so-videti-resnicne-zenske-v-spodnjem-perilu-video/%5B/quote%5D
Ja, resnične ženske, ki so enako božanske.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Zelo lepo napisano! Z večino se strinjam, edino tako bom rekel, da patriarhat izgubljamo me pretirano ne moti, rad imam samozavestne ženske, ah kaj rad, obožujem jih! Zame je ženska glavna pri hiši, moški pa v delavnici. Tako je to. In ženska naj bo hkrati tudi ženstvena in samozavestna, to dvoje se sploh ne izključuje. Težko je razumeti, ker sodobna družba to dvoje polarizira, češ, ali žena doma kuha in pomiva in pade na kolega pred možem ali pa je zagrenjena feministka, direktorica firme, magistrica, uspešna ženska. To so ekstremi. Lahko je ženska tudi dobra mati, ženstvena, uspešna, samozavestna, glavna pri hiši (odloča za večino stvari, ima zadnjo besedo), dodatnih 15kg in zelo sexy svojemu možu, ki nima nobenih problemov z erekcijo in živita bolj polno in vznemirljivo spolno življenje, kot kak najstnik in suha najstnica iz revije.

ta ma res presuhe noge.

[img]http://themajors.net/wp-content/uploads/2014/08/C_29_fotogallery_1002967__ImageGallery__imageGalleryItem_3_image.jpg?w=580[/img]

zakaj limaš gor neke supermodele, ki so že zretuširani do skrajnosti?[/quote]

Aja? A ta v videu je retuširana? Daj sprijazni se, da obstajajo take ženske in si ne lagat, da to v resnici ne obstaja. V tem videu imaš dokaz, da še kako obstaja.[/quote]
Tudi, če ni zretuširana, ni za nikamor.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Zelo lepo napisano! Z večino se strinjam, edino tako bom rekel, da patriarhat izgubljamo me pretirano ne moti, rad imam samozavestne ženske, ah kaj rad, obožujem jih! Zame je ženska glavna pri hiši, moški pa v delavnici. Tako je to. In ženska naj bo hkrati tudi ženstvena in samozavestna, to dvoje se sploh ne izključuje. Težko je razumeti, ker sodobna družba to dvoje polarizira, češ, ali žena doma kuha in pomiva in pade na kolega pred možem ali pa je zagrenjena feministka, direktorica firme, magistrica, uspešna ženska. To so ekstremi. Lahko je ženska tudi dobra mati, ženstvena, uspešna, samozavestna, glavna pri hiši (odloča za večino stvari, ima zadnjo besedo), dodatnih 15kg in zelo sexy svojemu možu, ki nima nobenih problemov z erekcijo in živita bolj polno in vznemirljivo spolno življenje, kot kak najstnik in suha najstnica iz revije.[/quote]

Saj napisano glede patriarhata je veljalo za nedorasle moške:) Ti dokaj očitno ne spadaš mednje:)

Hehe seveda…o taki ženski lahko povprečni janezi samo sanjate.

New Report

Close