Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tako sem naveličana moža, jaz rabim metuljčke, da spet zaživim

Tako sem naveličana moža, jaz rabim metuljčke, da spet zaživim

To se ti zgodi tedaj ko imaš preveč časa. Odpri si podjetje, zradti kot oseba im spoštuj človeka ob sebi. Predstavljaj si, kako bi bilo, če bi tvoj mož prišel do tebe in ti rekel, da si sicer fajn, ampak mu manjka vznemirjenja. Da bi rad poskusil z eno drugo, če mu bo lepše. Verjetno bi ti takoj postal zanimiv. Ker dokler nečesa ne zgubiš tega ne pogrešaš.

Pusti ga, da pride v njegov lajf ženska, ki ga bo znala cenit in spoštovat, očitno ti nisi ta ženska.
Zasluži si žensko, ki bo tam za njega in z njim, v kolikor ti nisi ta ženska mu daj priložnost, da to žensko najde. Ti pa boš dobila čas v katerem boš spoznala, da tekanje za užitki ne prinese samo užitka (in se boš v mislih po glavi tolkla). Mogoče nekje neka ženska trpi, ker ga ljubi in ti ne želi pokvarit zakona, daj ji priložnost. Vzgoja v takem odnosu prinese še več ranjenih duš, saj tvoji otroci to čutijo pa če ti je prav ali ne.

Hvala , da si podelila svojo življensko izkušnjo.
Čestitam, taprava si 🙂

Življenje gre dalje, mora it – ni vredno za take, U live only once na tem svetu in v taki obliki 😉

Jaz imam sicer otroke z možem, pa je prišlo do točke, ko veš, da to ni več oseba, s katero bi se zabaval skupaj z vnuki …. No go. Ločitev neizbežna in potrebna v mojem primeru. Alkohol, kurbarija, ker se mu ponujajo babe pod nogami, zasvojenost z denarjem…… Naj gre svojo pot. Želim še imeti kaj od svojega življenja. Tudi zato, ker si to zaslužim, ker sem odpikala takrat ar nekaj bolj primernih partnerjev, kot je bil takrat on, ko se je šopiril okoli mene. Metuljčki. – s sošolcem še iz srednje šole, neuslišana ljubezen, ampak….on mi še vedno daje signale, da si me želi; ampak ne prej, ko bom uradno ločena.

Punca, življenje je res samo eno. Če misliš, da se stvar bi ohladila samo začasno, poskusi s čim novim. Tudi sam imam seveda včasih take misli (nikoli kaj več) kakšen teden ampak potem ugotovim, da je moja žena tako zelo v redu, da se znova zaljubim.

Če pri tebi ni tako, odživi življenje. Tudi otroci bodo nekoč razumeli, da je življenje samo eno. Samo prosim bodi poštena do partnerja, ker se trudi in res ni za nič kriv.

V Arboretumu Volčji porok imajo terarij z metulj(čk)i. 😉

Povej možu kaj si želiš. Ampak počasi in po kapljicah. Obstaja veliko parov kjer jih je več v “paru”. Če so ljudje zreli, se da vse dogovoriti.

Bolje vekslati na par let in pod nešteto razlogi. To je prava ljubezen do sebe in partnerja.

glavni problem je ker ni denarja. to je edini problem. glede na to, kakšen je tvoj kužek mali, mu predlagaj DP. da bi rada da te dva al ap trije al pa 5 hkrati. saj je pridne kuža, bo razumel. saj verjetno že ve da si kur.a. to vemo že usi sedaj. hahahahaha jaz, jaz ne, draga k. jaz ti dam 4 take vzgojne ej, da bi imela metulčke in zvezdice. vsak dan. redno. hahahah bi se ti bliskalo od dela in sluzbe. vse bi morala delat. na roke. nič več pomivalc in pralni. lepo na roke svija babja lena. debelajsa lena. uuuuu jaz te vzgojim v 3 dneh. tak bi delala ko urica. ko muri.

Pozdravljena,

Skoda da tako mislis, za use za kar si se trudila..bo slo v nic.
Dobil sem otroka z partnerko nisma seksala…ne pomnim vec..gradima hiso..kaj naj cutim do nje ce nimama telesnega stika?kaj ona cuti???
Vem pa eno..razumema se..in men najbolvazno..mir..spostovanje..in se 1x mir..brez stresa in vrocih zivcev.
Drgac pa varas ne kot pri 18stih..ce si dovolj mlada..akcija do penzije cebelica..iz cveta na cvet.
V starosti pa sama in…

New Report

Close