Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tako sem naveličana moža, jaz rabim metuljčke, da spet zaživim

Tako sem naveličana moža, jaz rabim metuljčke, da spet zaživim

https://www.youtube.com/watch?v=MHyurDm-t94?t=258


A pa si ti že slišal za izbiro? Monogamija je izbira.Kdor ne želi imeti družine in moža ali žene se odloči za samsko življenje in menja partnerje. Nihce ga ne bo grdo gledal, pa tudi če ga nikomur nič ne dolguje. Mož ki mi je obljubil zvestobo in iskrenost pa jaz njemu tud si pa dolgujeva to.
Če si pa ti pojem monogamija ni naravna predstavljaš pod ja hebem sve sto mogu ali iza leđa, da ostajemo fina porodica na slikama.. si predstavljaš narobe. Tistemu ki iskrenost in zvestoba nista naravna se ne poroča in nima otrok. Vse ostalo so izgovori bednikov in nicvrednezev.

Ne eno ne drugo. Sem v mladosti veliko potovala po svetu, spoznavala ljudi, imela ljubimce z vseh koncev. Da imam pa polno rit vsega je pa tudi bedarija. Imamo kar krizo zadnje čase, saj so kot sem že napisala nekateri projekti možu padli v vodo in so prilivi usahnili in smo recimo letos morali skrajšat dopust pa tudi na smučanje ne vem, če bomo šli. Tako da ne mi o polni riti, si kar precej pritrgujem od ust.

V življenju nimaš problemov, predobro ti gre, zato sanjaš o metuljčkih. Ampak veš, metuljčki pridejo in grejo in pristanek je trd.
Zelo na hitro lahko razdreš družino in si uničiš življenje. Ne se hecat. Metuljčke imaš doma, le poleteti jim pusti. Bodi srečna, da ti gre dobro. Da nimaš večjih problemov.
Bodi pametna in ne misli na neumnosti. Varuj svojo družino kot največji zaklad.

A tiste razvajenke, ki sexajo z vsemi tipi do 30 leta in se potem poročijo pa zdržijo v vezi po tvoje? Čez 2 leti so že ločene spet.

Itak da ni mogoča pamet ob polni riti, saj ne bo več dolgo polna, ne mislit da bo. Še nobena norija ni vzdržala na dolgi rok, taka kot jo vidimo danes ob popolnem razvrednotenju, vsemogočih sprevrženostih in enem samem egoizmu, ker nič ni več zanimivo, pa sploh ne.

To je pa provokacija desetletja. Enim vam je res dolgčas.

Enostavno ne razumete. Nisem povprečna ženska, ki bi se zadovoljila s povprečnim življenjem, Ampak točno to je postalo moje življenje: povprečno. Čutim pa , da mi je usojeno nekaj več. Otroka sta že skoraj v puberteti in bi razumela, za nič ne bi bila prikrajšana.

Točno tako.
[/quote]. Ja če je tako kaj pol zabijas čas z nami tu staromodnimi mnogamisti. Lepo potegni dedca v spalnico in mu povej da bi rada se druge jahala, da si malo popestris vsakdan. Jaz ne vem kaj eni tolk komplicirate če ste prepričani da je to prav in uredu.


A pa si ti že slišal za izbiro? Monogamija je izbira.Kdor ne želi imeti družine in moža ali žene se odloči za samsko življenje in menja partnerje. Nihce ga ne bo grdo gledal, pa tudi če ga nikomur nič ne dolguje. Mož ki mi je obljubil zvestobo in iskrenost pa jaz njemu tud si pa dolgujeva to.
Če si pa ti pojem monogamija ni naravna predstavljaš pod ja hebem sve sto mogu ali iza leđa, da ostajemo fina porodica na slikama.. si predstavljaš narobe. Tistemu ki iskrenost in zvestoba nista naravna se ne poroča in nima otrok. Vse ostalo so izgovori bednikov in nicvrednezev.
[/quote]
Ti si pa monotona … kot zaprašena vinilka ponavljašiste takte dreka

Res je, ovčke pa kar naprej šokira tema takšnega tipa, katerih je bilo že celo morje tu gor.

Avtorica ŠOKIRAŠ ZELO

Imam občutek da tole piše moški, torej je zgodba ravno obratna. Mož naveličan žene. Po razmisleku pa mislim da mogoče imaš prav. Zato ker si x let nazaj dobil otroka, bi zdaj moral živet večno s to osebo, čeprav je ljubezen odšla. Hm, če pomislim je takšnih zakonov ogromno, vsi nezadovoljni, nesrečni, prazni. Otroka sta recimo enkrat odrasla, samostojna, zakaj si ne bi nekdo poiskal novega partnerja? Če pa pišeš o avanturi, brez ločitve pa previdno. Malo mi je celo smiselno, ampak jaz sem nepomemben člen.

Ne eno ne drugo. Sem v mladosti veliko potovala po svetu, spoznavala ljudi, imela ljubimce z vseh koncev. Da imam pa polno rit vsega je pa tudi bedarija. Imamo kar krizo zadnje čase, saj so kot sem že napisala nekateri projekti možu padli v vodo in so prilivi usahnili in smo recimo letos morali skrajšat dopust pa tudi na smučanje ne vem, če bomo šli. Tako da ne mi o polni riti, si kar precej pritrgujem od ust.
[/quote]
In en lovdet s kesem komi čaka metuljčke z zguncano babo ki ima dva otroka.? Pri vseh mladih, lepih dekletih ki so brez obveznosti.
Hahahaha

Hec je, ker ne veš, kaj bi rada.
Človek bi to toleriral pri najstniku, pri odrasli poročeni ženski z otroki pa ravno ne.
In kaj bi bilo, ko bi se spet metuljčkasto zaljubila – pa bi čez čas (dva meseca, pol leta) metuljčki odjadrali drugam. Bi spet iskala novo žrtev?
Daj no mir, odrasti že enkrat in sprejmi svojo odraslost.


A pa si ti že slišal za izbiro? Monogamija je izbira.Kdor ne želi imeti družine in moža ali žene se odloči za samsko življenje in menja partnerje. Nihce ga ne bo grdo gledal, pa tudi če ga nikomur nič ne dolguje. Mož ki mi je obljubil zvestobo in iskrenost pa jaz njemu tud si pa dolgujeva to.
Če si pa ti pojem monogamija ni naravna predstavljaš pod ja hebem sve sto mogu ali iza leđa, da ostajemo fina porodica na slikama.. si predstavljaš narobe. Tistemu ki iskrenost in zvestoba nista naravna se ne poroča in nima otrok. Vse ostalo so izgovori bednikov in nicvrednezev.
[/quote]
Ti si pa monotona … kot zaprašena vinilka ponavljašiste takte dreka
[/quote]
Drkadzija a te kej roke bolijo?


Ti verjamemo, da nisi povprečna, si popolnoma nezrelo sociopatsko babše. Nisi pa nobena redskost, takih je veliko danes, svoj cilj boš dosegla, ko boš dosegla dno z uničenjem vsega, od koder upravičeno ne bo vrnitve in prav bo tako, že miljonkrat videno, seveda bodo zate vsega drugi krivi., da te niti pes ne povoha več. Kaj boš rebše ubogo na duhu in telesu, star baba je star baba, če ima kj pameti je za koga vredna, če nima ni za nikogar več in tu ne pomga noben denar in premoženje na tem svetu

Koliko bogatih se tako zapije zadrogira, psihično zboli in crkuje slabše kot garjava žival in
to čisto po lastni krivdi, ker polna rit ni zmogla osnovnega razuma..

Oh, spet ta klasični šovinizem. Ženske ne morejo razmišljat o življenju brez moža, kaj ne? Ženske, žene, matere, sploh ne smemo imeti svojih želja, vse svoje življenje in vso svojo energijo moramo posvetiti družini? To je to zaplankano mišljenje. Če moški zapusti družini, je car, če ženska, je kurba. Dajte se že sprijaznit, da smo v 21. stoletju in da smo enaki. Žal pa vidim, da sem v manjšini. Jaz si vsaj upam priznati, kaj si želim, večina žensk pa tiho trpi. To je dejstvo.

On/ona sploh ni pomembno, sem na tvoji strani, tega sploh ne opaziš, čudo. Delaj kar želiš, zakaj sploh polagaš račune nam kretenom?

Oh, spet ta klasični šovinizem. Ženske ne morejo razmišljat o življenju brez moža, kaj ne? Ženske, žene, matere, sploh ne smemo imeti svojih želja, vse svoje življenje in vso svojo energijo moramo posvetiti družini? To je to zaplankano mišljenje. Če moški zapusti družini, je car, če ženska, je ******. Dajte se že sprijaznit, da smo v 21. stoletju in da smo enaki. Žal pa vidim, da sem v manjšini. Jaz si vsaj upam priznati, kaj si želim, večina žensk pa tiho trpi. To je dejstvo.
[/quote]
Ampak ponovno: zakaj imaš otroke?

poglej ,vsi smo mi unikati in nekaj več.
pred kom nekaj več ?
Daj spusti se v realni svet,ok !
Mogoče ti pa hormoni nagajajo .Si okoli 40 let ?
Vzamita si čas samo za vaju,popestri vajino sp.življenje.Pa saj si ženska.
Pa tudi tako je ,pravijo naj bi naj na vsakih 10 let zamenjali partnerja(kar ni slabo).Odločitev je tvoja.

Oh, spet ta klasični šovinizem. Ženske ne morejo razmišljat o življenju brez moža, kaj ne? Ženske, žene, matere, sploh ne smemo imeti svojih želja, vse svoje življenje in vso svojo energijo moramo posvetiti družini? To je to zaplankano mišljenje. Če moški zapusti družini, je car, če ženska, je ******. Dajte se že sprijaznit, da smo v 21. stoletju in da smo enaki. Žal pa vidim, da sem v manjšini. Jaz si vsaj upam priznati, kaj si želim, večina žensk pa tiho trpi. To je dejstvo.
[/quote]
Ja pol pa povej možu da si želiš ločitev. Ne vem kaj kompliciras. Sej te nima na kletni. Lahko greš verjetno kadar želiš.


Ti si pa monotona … kot zaprašena vinilka ponavljašiste takte dreka
[/quote]
Drkadzija a te kej roke bolijo?
[/quote]
Nope … vsaka ki ji jo drkam ima mastno in se pravočasno nasadi

Oh, spet ta klasični šovinizem. Ženske ne morejo razmišljat o življenju brez moža, kaj ne? Ženske, žene, matere, sploh ne smemo imeti svojih želja, vse svoje življenje in vso svojo energijo moramo posvetiti družini? To je to zaplankano mišljenje. Če moški zapusti družini, je car, če ženska, je ******. Dajte se že sprijaznit, da smo v 21. stoletju in da smo enaki. Žal pa vidim, da sem v manjšini. Jaz si vsaj upam priznati, kaj si želim, večina žensk pa tiho trpi. To je dejstvo.
[/quote]

Saj 21. stoletje je res značilno za babjo nezrelost in sociopatskost, to imaš prav, razlog je pa v polni riti, ki onemogoči tisti čisto osnovni razum in se vse skisa. Kaj vam pa to prinaša, bi pa tudi lahko vedele, še nobeni ni, da bi bila srečna, ampak ti pa že nisi taka in tebi se ne bo zgodilo da boš crkovala zavržena kot garjeva žival. 🙂

Gnusi zaplankami MONovski
Postite ženski nje lajf!!!
Ste hujši od vdovih tercialk …

New Report

Close