Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Takole….

Takole….

Joj Jani jest pa od 11…pa do 18..heheh o hudiča..kako sva pa to planirala..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma Jani, ne Mačka, Mucka je pravi izraz. Ena taka nežna Mucka za crkljat.

hahahahahahahahahahahaha… očitno je prišlo do zmešnjave :)))))))))))) No jest sem prov razumu :)))))

Nehite…jaja prava MAMA!!heheheheh
a se spomnite tiste nadaljevanke..al nanizanke..k je bla mam ki je mela par hčera..same fletne cvetke…pa možža pa nekje na deželi so bli..kako je vse pedenala..pa skoz je neki kuhala pa pekla…hahah me spominja…hahaha tale mama..hihihih

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ma ja za crklat ja.. k jo udomačiš :)))))

Jani je prepričan, da ko jo enkrat udomačiš….. uh :))))

:)))))))))))) nimam pojma :)))))

Jani poiskuša nadaljevanke zgrešit.. na vseh TV :))))

Aja..čaki se….mene udomačit sploh ni potrebno..mam to že v genih..veš!!

Znam varat hahahaha..čist zares..čaki da se pogledava v oči pol te prašam..kolk me moraš še udomačit..ojej Janiii..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To je BILO….ene par let nazaj..ko smo jih še gledali..Jani ja!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehehehehe, muca.. vsega pa tud ne povem noooooooooooo 😉

Jani tud zdej odhaja…. na sestanek… dom aje modem crknil, torej se beremo.. jutri. Čau in lep dan vsem skupaj :))))

sej jest tud ne..zato pa pusti se presenetit..hej tud jest grem kuhat papa se beremo kasneje..Jani modem pošlihti mater!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz bom pa oba pokrila – zginem 2.8. in se vrnem 20.8.
To bo mrtvo tu gori…
Mislim, da gre še šefica v avgustu?

Muca, brez kuhanja pač ne gre.
Pandica je na forumu prehrana našla en recept za torto pikapolonico in jo v soboto kar tako za šalo naredila. Kakšna umetnina. K slaščičarji!

ja pandica .. tudi mi smo že en teden bol tako tako .. mal grlo boli .. mal glava .. mali je v italiji eno noč fino prebruhal in je bilo pestro .. ma kaj češ .. to vse spada k življenskim izkušnjam :))9

in .. točno tko .. life goes on … še dobro da ne gre nazaj :)))))

madonca .. a si ti mal film okol obrnil??? .. če se jest kej spomnim .. smo se menili .. da bi ti naju pedenal .. TKO !!!

cmoak Barbi, sem te ujela tuki :))
Sem vesela, da si se imela lepo in da si nazaj !!!!!! Res!

Glede Janija pa, jaz sem vrgla puško v koruzo in me nihče več ne prepriča. Saj vidiš kako je:))))

pandica .. tolk ful dobro je blo, da se s par besedami tuki sploh ne da opisat :))) ampak sem pa šla na Colorado boat veš … ko sem tam v vrsti čakala .. ene pol ure, da smo prišli na vrsto :)) sem ful imela v mislih tebe .. ko si rekla, da ti je všeč :)) .. in res je blo … super .. ni brez vzroka tam tako dolga vrsta :))) tamal se je sicer peljal, je pa na koncu rekel .. da nebi šel več :))))

ZAJČIIIIIIIIIII :)))))

vračam cmoka 🙂

ja ja .. jani :))))) bo treba eno oreng dozo špinela za janija .. da ga mal odlimava od tal :)))) je tko hudičevo trdno priliman .. :)))

zajči .. ful sem te bila vesela .. samo moj smotan gsm v italiji ne prime … tko da .. upam da si vseeno dobila povratno informacijo :))

… B. je mal zgubila nit tuki …..

Barbara res je. Sicer pa kaže, da kroži nek virus. Bomo že. Aspirinček, pa mal limonce, pa bo.

Tale Colorado je zame glih prou adrenalinski. Nič več ne rabim. Mi bomo tudi morali ponoviti, saj je medtem naš veliki sin zrasel in bi si lahko marsikaj že privoščil (čeprav tudi on ni navdušen nad visokimi zadevami)

a veš kako je … mogoče niti ni višina tisto, kar je hudo … je bol brzina :))) pa ko je konec .. ne veš če si sploh cel .. al te polovico manjka :)))

pri koloradu pa .. tist zadnji spust :)) sploh ni nedolžen …

moj S. je šel na vse te hude varjante … pravi, da je tist vesolski .. prosti pad .. še najbol čudna stvar … ko šele dojameš, da se je nekaj začelo dogajati, je že konec …

… mi sigurno kmalu spet gremo …. zadeva ni ravno najcenejša .. je pa vredno … sploh za mularijo … ampak sem tudi jaz uživala 100/h :)))

Hu, hu, Barbi, ma ja sem dobila iz Verone :)))))))) tvoj odgovor.
Madonca sem bila vesela tudi jaz !

Ja, temu pobčku, bova eno orenk udarno dozo dale, pol ga pa pustile mal tkole..

Jaz planiram kakšen lep vikend v septembru. Ko smo bili tam, je bil mesec maj in ravno prav toplo, poleti se mi zdi kar malo prevroče. RAzen za Aquapark.

ane .. žejnega čez vodo 😉

B. je prepričana .. da bi bila verona zajčku full všeč .. samo ne poleti … spomladi pa sigurno :))) … da ti vidiš sladoled … ni varjnte, da se odločiš .. katerega bi raje :)))

jaz sem bila tam prvič v augustu … grozljivka .. sem si rekla nikdar več .. avgusta v italijo .. no, pa smo letos tako zelo mečkali vse skupaj .. da je spet skoraj august :))) … sej .. v Gardalandu je bilo precej bolje kot takrat augusta … vrste so bile znosne .. max 30 minut na parih zadevah za čakat … pa poleti je G. odprt do pol noči .. mi smo bili notri do 23:30 … in .. tako uro res ni več gužve :)))

vodni park se pa tudi splača … sicer je pa september še topel mesec .. tam je pa klima čist mediteranska, tako da po moje tudi septembra ni problem za vodni park :))

letos je ene par novih zadev … Nora hiša .. ki je res nora :))) pa še ene par stvari … v glavnem fino je bilo 🙂

Spali smo v šotorih .. kot ponavadi … plac dobili komaj … v glavnem gužva je bila 🙂 pa ugotovili smo .. da folk hodi tja na poletne počitnice .. se kopajo v gardskem jezeru .. ki je res čisto .. vsaj tko .. na uč .. in neverjetno … obala gardskega jezera je peščena :))) res fino 🙂

spet nakladam :)))))

New Report

Close