Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Takole….

Takole….

Danes je en čuden dan….Nikar se ne prepustite vremenu,problemom,slabi volji ali utrujenosti…BODITE MOČNEJŠI….Vsem želim en lep dan…Ohh mišon:((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Veš muca, saj so praktično vsi ponedeljki taki, vsaj
ponavadi. Najprej se zaženemo v delo, nekje po
dvanajsti uri pa se splašimo.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Očitno res,sem malo ven prišla iz kolesja…Mah Marička ratam žalostna,če ima kdo probleme….
Sej kdo jih pa nima..ampak svoje ar nekako guraš,ko pa potoži tebi ljuba oseba..ma mi je pa še težje..kaj bi dala da bi pomagala…
ma tud pri meni je bila noč katastrofalna..na zdej mam 2 bolnika.Celo noč sta kuhala oba! Pa kaj čem…pejmo naprej…pa ne bit žalostni no!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca… a si ti vse to.. kar naj mi ne bi bli? Ej jej jej…. pa glih z dopusta… k bi morala pokat… po šivih :)))))))))))))) od veselja :)))) Na, cmoka 🙂

Dober da ma Jani skoz kej za počet… tuki gor :))))))))))))))

Tako se govori :)))

no … da se še jest pofočkam :))))

B. je čiiiiiist navdušena nad plastik fantastik Gardalandom, vodnim parkom .. oki .. safarijem mal manj .. ampak vseeno … sporočam, da smo se imeli F A N T A S T I Č N O …. da sem se peljala s tistim vlakcom .. hudoooo … še slikco mam :))))) da smo šli skoraj na vse zadeve .. kljub rahli gneči … ma noro .. res .. priporočam … da sem v vodnem parku rahlo cviknila nad nekaterimi tobogani .. pa sem na koncu kljub vsemu šla na enega .. sredne hudega .. in bila navdušena ….

.. povem vam … če vas kje kaj tišči :))) mislim tko .. slaba volja .. jeza .. in notranje nezadovoljstvo :))) ni bolšega recepta kot it na en tak vlakec smrti .. se fino zdret .. roke gor .. in juhuhuhuhu … vsa slaba volja in negativna energija gre veeeeeeeeeeeen :))) yeeeeeeeeeeessssss … res .. noro :))

B. prizna, da si na ostale 3 tahude varjante v Gardalandu ni upala … ma je tudi ena dovol …. :))

tko .. včeraj smo šli še v najlepše mesto na svetu :))) zame je to Verona … sej veste .. Romeo pa Julija .. pa tolk ene zgodovine .. uh … samo kaj ko je tolk enih čudnih turistov … B. uživa .. ko se vsede na kakšne stopnice in opazuje utrip mesta, pa meščanov … včeraj pa taka gužva .. nepregledne množice čist samih turistov :((( … Italija poleti res ni najlepša …

ZAJČI … hvala za sms-e .. sem jih dobila … :))) full vesela :))) .. tudi tvoje Jani 🙂

to je vse .. B. je fuuuuuuuul dobre volje … tole zadevo res priporočam !!! VSEM !!!

lep dan !!!

B.

No, sej sem vedel, da velik zamujam, ko nisem šel s tabo.. a viš Zajči? Zdej je pa še hujš….. :))))

Jani obljublja, da naslednjič pa čist ziher gre pedenat B. od spred in odzad, če pa bo zraven še Zajči :)))) bo pa potrebno še enga… deca :)))))))) Barbi, živjo!

Tole pa paše čitat Barbi! Krasno, se sliši..sigurno je bilo še boljše v resnici..
To pa je dopust ja….

ja Verona..ahmmmm ajaaaaa Italija…Padova,Ravena..Rimini juhuuuu dnevi zabav,nočnega žuriranja dnevnega pohajkovanja..ma superca…jep je treba doživet!!!!

Ma Italijančki so zame tisti pravi deci! he he he …pa tolk majo radi bambini..jupie….

Barbi dej povej…a so še ubrisani na bjonde?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čaki čaki muca… a nisi ti neki zadnjič… da se boš prerihtala v blond varianto? Mislim, a je to že in zato tak vprašanje.. al zakaj :))))))))))))

Jani ma pa rajš …. tko.. bolj temne hehehehehehehheeee

he he .. priložnost zamujena .. ne vrne se … ja ja ja … tko je to Jani :)))))

B. te bo tudi naslednjič povabila sabo :))) .. tudi Zajčka … samo kaj hudiča bi pa rabil še enga deca ??? se bojiš da ti bo v ženski družbi dolgčas :)))))

haha .. B. je še zmeri full dobre volje … tale kratek dopustič je bil sicer full naporen … ampak je pa pasal :))

ja muca .. Bella Italia :)) ma nekak mi ta mačo podoba tipov ne gre preveč v uč .. ampak oki .. kakšnega uporabnega dečkota se še vedno najde :)))

B. je tokrat bol gledala kamne in čuvala otroke :))) in malo manj ponočevala in gledala za italjančki :))) vendar pa .. če me spomin ne vara .. je za njih tko al tko vse dobro .. samo da ni muško :)))) he he he …

Oj Jani..ma smo vsi isti,sej vem…zato smo se pa našli…Ampak res pa je in hvalabogu,da v pravem trenutku znamo moralno stati drug drugemu ob strani..To je pa največ…Ko veš,da nisi sam..ko veš in vidim kolko optimizma je vseeno v nas samih kljub težavam..jaja

Ja dopust, sej je blo fletno, nič ne rečem..ampak je tamal hitro zbolel dol..na zdej še tamala ..ampak bo že…
Zdej še enkrat stavim in čakam avgust morje…jep!!Tam se pa bom spočila definitivno…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O madona nehi..heheheh a ti to resno…uuuuuuuu zdej si pa me..heheheh sam da ni muško..oki…pa tud muško je dobro!! Si šla gledat .,muškote v kiklcah..tista znamenita ulica,kjer jih je polno..ejjj nekateri so res pravi ,v kiklcah seveda z visokimi petami…ma so res lepotice nakubik..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He Jani…ma veš ko jest rečem da se bom prefarbala to pomeni v bjondo seveda..da nič ne štekam..mal se hecam..naj mi blondinke ne zamerijo preveč.
ma enkrat sem se na korenčka..to je res..
Drugače sem seveda temna..jaja No zdej celo fejst fejst..sem vrgla na laske čisto črno barvo,kerker..me mati narava obdaruje z dneva v dan z večimi sivimi lasmi…kaj češ staram se..heheheheh!!1

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O priložnost, če si fest močno želiš…. se povrne o ja 🙂 se :))))))

Janiju ne bi blo dolgčas, samo se boji, da ne bi obeh sfolgu :))))))))

čaki čaki čaki … oni … italjani ….. so navdušeni nad vsem .. kar ni muško :)) ne jaz … a veš :)))

B.

hihihi jaja….sej bi one sfolgale tebe Jani!! heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucka, pri nas smo kuhali in bruhali v četrtek in petek. No, sedajle je pa moje grlo rdeče, da če bi usta odprla, bi me zdravnik sigurno za ene par dni v posteljo poslal. Pa, life goes on….

Barbara, kako lepo je prebrati tole tvoje pisanje. Tako veselo, igrivo…. Vesela sem, da ste se imeli lepo.

Pandici se meša ob želji po dopustu….

heheheheh sej ravno zato pa bi rabu še enga deca…. da bi eno zamotil :)))))))))))))))))))

Čaki a boš zdejle reku da z dvema ne moreš?’kaj?? mislim zmoreš..uhuu Jani..zdej si me pa nasmejal..heheheheheheheh
mater pa kuhat moram..ooo hudirja..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no, pol s eni za bat, da boš zimo pričakala nespočita :))))

Jani gre 1.8 in se vrne.. 11.8

Ti bi bila pa v blond izvedbi pravi šok. Takale si pa čisto prava muca, men se zdi da ti nick prav paše…

se strinjam… ko prava… mačka :))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

‘bemti :))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close